Taliansko – Slovensko 3:1 (kon.) | Chorvátsko – Anglicko 1:2 (kon.) | Nemecko – Ukrajina 2:0 (kon.)
Portugalsko – Holandsko 5:4 (kon.) | Španielsko – Srbsko 1:2 (kon.) | Island – Dánsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Francúzsko 4:1 (kon.)
Chorvátsko
1:2 (1:1)
Anglicko
cz Utorok 14.10.2014, 18:00 • Cibalia Vinkovci, Vinkovci (CRO) • Kvalifikácia na ME U21

Anglii gratuluji k postupu a Vám přeji hezký zbytek večera. (19:55:40)

Střely celkem: Chorvatsko 7:8 Anglie.
    Střely na branku: Chorvatsko 5:5 Anglie.
    Střely mimo branku: Chorvatsko 2:3 Anglie.
    Zablokované střely: Chorvatsko 0:0 Anglie.
    Střely do brankové konstrukce: Chorvatsko 0:1 Anglie.
    Ofsajdy: Chorvatsko 5:2 Anglie.
    Rohové kopy: Chorvatsko 2:8 Anglie.
    Zákroky brankářů: Chorvatsko 3:4 Anglie.

Dnes jsme sledovali velmi vyrovnané utkání, ve kterém měla více štěstí Anglie, ale Chorvatsko se za svůj výkon nemusí ani trochu stydět, protože se svým soupeřem hrálo velmi vyrovnanou partii. Hosté šli do vedení už v 9. minutě, když se trefil Moore, ale Chorvatsko bojovalo a ve 38. minutě vyrovnalo na 1:1, to se mezi střelce zapsal Livaja. Druhý poločas měl stejný průběh a na obou stranách byla k vidění aktivita, ale střelecky se dokázala prosadit už jen Anglie, kterou poslal v 73. minutě do vedení Hughes.

Hlavní arbitr Turpin dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak odvetu barážového utkání, ve kterém Chorvatsko podlehlo Anglii, a to v poměru 1:2. První zápas skončil vítězstvím Anglie 2:1, takže Anglie zvítězila celkově 4:2 a postupuje na Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 21 let, které v roce 2015 bude pořádat Česká republika.

90+2

90+2
    Chorvatsko vyrazilo do protiútoku, ale branku soupeře neohrozilo, protože angličtí fotbalisté se rychle vrátili a své protihráče k ničemu nepustili.

90+2
    Anglie rozehrála nakrátko a postupně se dostala do šestnáctky soupeře, avšak přišla tam nepřesná přihrávka a hosté o balon přišli.

90+1
    Carroll odcentroval balon do vápna, ale protihráč svůj tým ochránil a míč odehrál na rohový kop.

90+1
    Na pravém křídle dostal přihrávku Hughes od Carrolla a poté odcentroval balon ke vzdálenější tyči, avšak nikdo z jeho spoluhráčů se k míči nedostal.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

88
    Zápas už se spíše dohrává. Domácí tým teď drží balon na kopačkách a hledá si cestičku k soupeřově brance, avšak Anglie se brání velmi pozorně a v závěru nechce chybovat.

85
    Na poslední minutky se na hřiště dostane Tom Ince, kterému přenechal místo Nathan Redmond.

85
    H. Kane se provinil faulem, a tak bude Chorvatsko rozehrávat.

83
    Míč na střelu si navedl Miloš, avšak jeho technická rána branku přeletěla.

80
    Rohový kop si vzal na starost Caskey, avšak on ani jeho spoluhráči branku soupeře neohrozili.