Jekaterinburg – Vladivostok 5:1 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Jugra Chanty-Mansijsk 5:4 (kon.) | Nižnekamsk – Togliatti 1:4 (kon.)
Kazaň – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 1:0 (kon.)

Togliatti dáva gól!
    A je rozhodnuté! PETER PODHRADSKÝ sa zmocnil puku pri vlastnom brankárovi a strelou cez celé ihrisko rozhoduje!

58:59
    Domáci tréner si vyžiadal oddychový čas.

58:59
    Závar pred Ježovom, ale ani toto gól nie je Stepanov sa k puku nedostal a hra je prerušená.

58:01
    Kolppanen odchádza na striedačku!!!

54:29
    Teraz sa bude vylučovať na strane hostí. Fachrutdinov dostáva 2 minúty za podrazenie.

48:38
    Strelcov fauluje Eronena a odchádza na trestnú lavicu po tretíkrát v dnešnom zápase. Počet síl na ľadovej ploche však bude vyrovnaný, keďže na trestnú lavicu putuje aj Eronen.
    HUNKES - 1:3

39:20
    Hostia prežili oslabenie, následne sa vydali do útoku, puk sa dostal na modrú čiaru k JIŘÍMU HUNKESOVI a ten tvrdou strelou prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste.

36:24
    A ďalšie vylúčenie a opäť na strane hostí. Strelcov dostáva 2 minúty za hákovanie.
    POLYGALOV - 1:2

35:00
    Nižnekamsk dal gól!
    Máme znížené! Chybu v obrane Lady a zbytočnú stratu puku potrestal IGOR POLYGANOV, ten dorazil strelu od modrej čiary a puk pretelel Joževovi ponad jeho rameno. Asistencie: Pavel Kulikov, Teemu Eronen.

28:54
    Na trestnú lavicu putuje hosťujúci Vorobjov za hákovanie. Ideálna možnosť na zníženie pre domácich je na svete!

24:10
    Obrovská príležitosť hostí! Bocharov sa dostal do samostatného nájazdu, ale Kolppanen jeho strelu chytá do lapačky!

23:00
    A ďalšie vylúčenie v radoch hostí. Na trestnú lavicu putuje Strelcov.
    HUNKES - 0:2

17:01
    Lada hrá presne to, čo jej stačí! Ďalšia presilová hra v podaní jej hráčov a ďalší gól! Puk sa dostal na modrej čiare k JIŘÍMU HUNKESOVI a jeho nahodený puk skončil za prekvapeným Kolppanenom. Asistencie: Vitalij Šulakov, Semjon Valujskij.

16:43
    Domáci si však opäť zahrajú v oslabení. Na trestnú lavicu putuje Koroljuk.

13:30
    A ďalší aspoň náznak šance, do ktorej sa dostal domáci Rybin, ale obranca Hunkes bol rýchlejší a znemožnil mu zakončiť.
    ŠAROV - 0:1

05:13
    Hostial využívajú presilovú hru priam bleskovo! O úvodný presný zásah sa strelou postaral ALEXANDER ŠAROV. Asistencie: Alexej Mastrjukov, Stsnislav Bocharov.

04:28
    Aktivita Lady slávi aspoň čiastočný úspech. 2 minúty pre Kulikova za podrazenie.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 35. Polygalov (Kulikov, Eronen) – 6. Šarov (Mastrjukov, Bocharov), 18. Hunkes (Šulakov, Valujskij), 40. Hunkes, 60. Podhradský

Neftechimik Nižnekamsk: Kolppanen (Sudnicin) – Eronen, Bělov, Guškov, Jevsejenkov, Berezin, Kosmačjov, Bryncev – Stapleton, Sexton, Chochrjakov – Hennessy, Koroljuk, Rybin – Kulikov, Stěpanov, Milovzorov – S. Alševskij, J. Alševskij, Polygalov – Mnichovič.
    Lada Togliatti: Ježov (Glass) – Barancev, Podhradský, Šulakov, Hunkes, Vorobjov, Romanov, Sloboda, Ogurcov – Černikov, Petrov, Golubev – Nikitěnko, Valujskij, Zaťovič – Mastrjukov, Bocharov, Šarov – Fedorov, Strelcov, Fachrutdinov.

Rozhodca: Romasko, Rogačjov – Menšich, Novikov