Írsko – Gibraltar 7:0 (kon.) | Škótsko – Gruzínsko 1:0 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 1:1 (kon.)
Arménsko – Srbsko 1:1 (kon.) | Fínsko – Grécko 1:1 (kon.) | Sev. Írsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.)
Albánsko – Dánsko 1:1 (kon.) | Poľsko – Nemecko 2:0 (kon.)
Severné Írsko
2:0 (2:0)
Faerské ostrovy
cz Sobota 11.10.2014, 20:45Kvalifikácia ME

90+1
    Klettskarð má dnes odpracováno a své místo přenechá na zbylé minutky hráči Bartalsstovu.

83
    Domácí naposledy střídají. Ze hřiště odchází střelec druhého gólu Lafferty a na zbylé minuty se do hry podívá Magennis.

81
    Hosté podruhé střídají. Hřiště opouští Holst a do hry se podívá Olsen.

80
    Ward vyslal jedovatou střelu a Nielsen se musel natahovat aby střelu vytěsnil alespoň před sebe. K dorážce se domácí tým nedostal.

75
    Klettskarð pro dnešní zápas dohrál a jeho místo na závěrečné minuty zaujme Hansen.

66
    Dnes má odpracováno McGinn. Jeho místo nahradí po zbytek zápasu McCourt.

60
    McLaughlin stál na malém vápně zcela osamocen ale míč poslal metr vedle pravé tyče! Gesta zmaru, hlava v dlaních v podání McLaughlina.

56
    Ze hřiště odchází McAuley a jeho místo nahradí McCoullough.
    Neproměněná penalta hostí

35
    Míč si postavil na penaltový puntík Benjaminsen, který poslal míč do míst kam skočil domácí brankář! K následné dorážce se hosté nedostali, jelikož míč poslal na roh domácí obránce!

35
    Ferguson navíc za tento faul vidí žlutou kartu.
    Lafferty v šanci

32
    Lafferty si naskočil na skvělý centr a hlavou posílá míč jen těsně okolo levé tyče!

28
    Davis se dostal k odraženému balónu na velkém vápně. Jeho střela bohužel pro něj ale míří nad bránu Nielsena.

23
    Výborný zákrok teď hostujícího brankáře Nielsena! Roho pro domácí tým
    Kyle LAFFERTY - 2:0

21
    Severní Irsko právě vstřelilo branku!
    KYLE LAFFERTY se dostal na skvělý centr Fergussona a Kyle Lafferty neměl problém poslat míč za brankářova záda!

16
    Hostující obránce Næs dostává za svůj faul žlutou kartu zcela poprávu.
    Gareth MCAULEY - 1:0

6
    Tak tohle je perfektní vstup domácího týmu do dnešního utkání! Po rohovém kopu nejvýše vyskočil ve vzduchu McAULEY a hlavou střílí první gól tohoto střetnutí!