Írsko – Gibraltar 7:0 (kon.) | Škótsko – Gruzínsko 1:0 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 1:1 (kon.)
Arménsko – Srbsko 1:1 (kon.) | Fínsko – Grécko 1:1 (kon.) | Sev. Írsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.)
Albánsko – Dánsko 1:1 (kon.) | Poľsko – Nemecko 2:0 (kon.)

90+1
    Za sražení Rusesca dostal žlutou kartu hostující Zsolt Korcsmár.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Alexandru Chipciu za atak na Királyho dostal žlutou kartu.

87
    Tohle byla obrovská šance na otočení skóre! Chiricheş se nechal obejít Nikolićem a ten z ostrého úhlu mířil na zadní tyč. Tătăruşanu vyrazil na roh. Na druhé straně zcela volný Simon se drží za hlavu a pohledem Nikolićovi vyčítá, že mu nepřihrál.

86
    Za zdržování hry dostal žlutou kartu Gábor Király.

84
    Poslední střídání i na straně Rumunska, dolů šel Alexandru Maxim, do utkání nastoupil Bogdan Stancu.

83
    Maďarsko tak po 42 letech skórovalo na půdě Rumunska!
    Balázs DZSUDZSÁK - 1:1

82
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    A je srovnáno! BALÁZS DZSUDZSÁK skvěle obstřelil zeď, zamířil k tyči a byť se Tătăruşanu natahoval a na míč si i sáhl, vytěsnit jej nedokázal – 1:1!

80
    Žlutou kartu za faul u půlící čáry dostal domácí Dragos Grigore.

77
    Poslední změna v dresu Maďarska, odstoupil Zoltán Gera, zbývající minuty si zahraje Daniel Tőzsér.

75
    Žlutou kartu za nedovolený zákrok si prohlédl hostující Ákos Elek.

69
    Na neuznané branky je to 1:1, po centru se do míče opřel hlavou Rusescu, gólman Király se po něm marně natahoval, zachránil jej však asistent sudího, který viděl domácího útočníka v ofsajdu.

69
    Žlutou kartu za faul na Rusesca dostal hostující Roland Juhász.

67
    Odchází Lucian Sânmărtean, místo něj se představí Cristian Tănase.

63
    Hosté podruhé střídají, Gerga Lovrencsicse nahradil Krisztian Simon.

51
    Žlutá karta pro hostujícího Józsefa Vargu.

46
    Hosté udělali do druhé půle jednu změnu, odstoupil Zoltán Stieber, místo něj bude hrát Nemanja Nikolić.

45
    Rozhodčí přidá dvě minuty.
    Raul RUSESCU - 1:0

45
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Těsně před koncem první půle jdou domácí do vedení. Na levé straně dostal Raţ krásnou přihrávku, přízemním centrem našel RAULA RUSESCA a ten z hranice malého vápna poslal nekompromisně míč za Királyho!
    Neuznaná branka týmu Maďarska

39
    Hostující hráči i fanoušci se už radovali z gólu, když si na Dzsudzsákův centr naskočil Szalai a svou hlavičku poslal přesně k tyči, jenže jejich radost zhatil pomezní sudí, když zvedl praporek – ofsajd.

31
    Soupeři si nic nedarují, žlutou kartu za faul na Szalaie dostal domácí Florin Gardoş.

26
    Další žlutá karta utkání, nyní pro hostujícího Zoltána Geru, kterému rozhodčí dle svých gest sečetl několik zákroků.

18
    Ovidiu Hoban za svůj zákrok obdržel žlutou kartu.
    Velká šance domácích

15
    Velká šance domácích! Maxim dostal přihrávku na ofsajdovou linii, pokusil se o tvrdou střelu pod břevno, z levé strany ovšem přestřelil a nyní se drž´za hlavu.