Írsko – Gibraltar 7:0 (kon.) | Škótsko – Gruzínsko 1:0 (kon.) | Rumunsko – Maďarsko 1:1 (kon.)
Arménsko – Srbsko 1:1 (kon.) | Fínsko – Grécko 1:1 (kon.) | Sev. Írsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.)
Albánsko – Dánsko 1:1 (kon.) | Poľsko – Nemecko 2:0 (kon.)
Rumunsko
1:1 (1:0)
Maďarsko
cz Sobota 11.10.2014, 18:00 • Arena Naţională, Bukurešť • Kvalifikácia ME

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:00:08)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:3.
    Rohy: 4:4. Fauly: 17:15.

Utkání je u konce a týmy si rozdělily po bodu za remízu 1:1. Maďaři ve druhé půli přidali na tempu, dokázali se dostat do šancí a jejich snaha nakonec přinesla své ovoce, když se v 82. minutě z přímého kopu trefil kapitán Dzsudzsák. Hosté tak získali svůj první bod do tabulky, Rumunsko má body čtyři a vede zatím tabulku skupiny F.

90+4

90+4
    Domácí se ještě snaží o závěrečný útok, Raţův centr však skončil v Királyho rukavicích.

90+2
    ... za hosty zase Daniel Tőzsér.

90+2
    Za domácí ji dostal Razvan Raţ...

90+2
    Sudí Collum si k sobě zavolal nejaktivnější kohouty a budou se udělovat karty.

90+2
    A máme tu roztržku přímo na trávníku. Rozhodčího čekají perné závěrečné minuty...

90+1
    Za sražení Rusesca dostal žlutou kartu hostující Zsolt Korcsmár.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Alexandru Chipciu za atak na Királyho dostal žlutou kartu.

89
    Király je v držení míče a rozhodně nebude nikam spěchat. Navíc do něj zcela zbytečně vletěl Chipciu.

87
    Tohle byla obrovská šance na otočení skóre! Chiricheş se nechal obejít Nikolićem a ten z ostrého úhlu mířil na zadní tyč. Tătăruşanu vyrazil na roh. Na druhé straně zcela volný Simon se drží za hlavu a pohledem Nikolićovi vyčítá, že mu nepřihrál.

86
    Za zdržování hry dostal žlutou kartu Gábor Király.

85
    Simon bojoval o udržení míče na hrací ploše jako lev, ale ani akrobatický způsob mu nepomohl, rozehrávat bude Tătăruşanu.

84
    Poslední střídání i na straně Rumunska, dolů šel Alexandru Maxim, do utkání nastoupil Bogdan Stancu.

83
    Maďarsko tak po 42 letech skórovalo na půdě Rumunska!
    Balázs DZSUDZSÁK - 1:1

82
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    A je srovnáno! BALÁZS DZSUDZSÁK skvěle obstřelil zeď, zamířil k tyči a byť se Tătăruşanu natahoval a na míč si i sáhl, vytěsnit jej nedokázal – 1:1!