Jekaterinburg – Čeljabinsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Metallurg Magnitogorsk – Vladivostok 3:4 (kon.) | CSKA Moskva – Soči 6:2 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 3:4 (kon.) | Togliatti – Kazaň 2:3 (po pr.) | Novgorod – D. Moskva 3:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
Admiral Vladivostok
Štvrtok 09.10.2014, 15:00KHL

56:30
    Domáci však zrejme definitívne prišli o šancu vyrovnať. Rafael Batyrshin odchádza na trestnú lavicu za bránenie v hre.

52:50
    Mozyakin dostáva menší trest za hru s vysokou hokejkou a odchádza si odpočinúť na trestnú lavicu.

47:19
    Francis Pare dostáva sa škaredý zákrok 2+10 minút a tak isto odchádza pod sprchy.

46:52
    Poriadne sa sa nám pritvrdilo. Osala s Lisinom zhodili rukavice a už sú obaja na ceste pod sprchy.

44:23
    Pred bránkou domácich vznikla menšia mela, po ktorej sa bude vylučovať. Na trestnú lavicu odchádzajú vzájomne za hrubosť Ilya Davydov a Oskar Osala.

36:58
    Richard Gynge podrazil svojho súpera a odchádza na trestnú lavicu.

29:28
    Alexander Goroshansky sekal svojho protihráča a dáva tak domácim možnosť dostať sa späť do stretnutia.

16:29
    Aj hostia si v tejto tretine vyskúšajú presilovku. Rafael Batyrshin sa previnil bránením v hre a odchádza si odpykať menší trest.

12:17
    Ďalšia presilovka pre domácich, hosťujúci Nikita Lisov odchádza na trestnú lavicu za hákovanie,

05:33
    Máme tu prvú presilovku, ktorú si zahrajú domáci hráči. Andrei Sigaryov vyhodil puk z vlastnej tretiny mimo hracej plochy a odchádza na trestnú lavicu.

Lukáš Slatinec

Góly a asistencie: 5. Platonov (Lee, Koshechkin), 36. Yakutsenya (Pare, Osala), 58. Grigorenko – 20. Lisin (Ushenin Vl., Ushenin Vy.), 24. Gynge (Byvaltsev, Bergfors), 28. Zubov, 43. Ushenin

Metallurg Magnitogorsk: Koshechkin (Pechursky) – Antipin, Biryukov, Lee, Tereshchenko, Batyrshin, Bereglazov, Khabarov – Mozyakin, Zaripov, Kovář – Yakutsenya, Osala, Kamenev – Kosov, Potekhin, Grigorenko – Shafigulin, Pare, Timkin – Platonov
    Admiral Vladivostok: Proskuryakov (Nalimov) – Pyett, Davydov, Lisov, Kolar, Zemchyonok, Kuzmin, Volodin – Bergfors, Gynge, Goroshansky – Ugarov, Zubov, Gorshkov – Lisin, Ushenin Vl., Ushenin Vy. – Nesterov, Sigaryov, Byvaltsev

Rozhodca: Naumov, Shchenyov – Morozov, Novikov