Slovensko – Španielsko 2:1 (kon.) | Bielorusko – Ukrajina 0:2 (kon.) | S. Macedónsko – Luxembursko 3:2 (kon.)
Anglicko – San Maríno 5:0 (kon.) | Litva – Estónsko 1:0 (kon.) | Slovinsko – Švajčiarsko 1:0 (kon.)
Lichtenštajnsko – Čierna Hora 0:0 (kon.) | Moldavsko – Rakúsko 1:2 (kon.) | Švédsko – Rusko 1:1 (kon.)
Bielorusko
0:2 (0:0)
Ukrajina
cz Štvrtok 09.10.2014, 20:45 • Borisov Arena - Borisov • Kvalifikácia ME

To je pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u onlajnu na shledanou! (22:50:59)

Ukrajina se díky této výhře dostala na průběžné 3. místo, Bělorusové klesli na poslední příčku. Tabulku zatím vede překvapivě Slovensko, které porazilo Španělsko 2:1 a má tak na svém kontě plný počet 6 bodů!

Počet zákroků brankáře Ževnova – 1

Počet zákroků brankáře Pjatova – 2

Je tady konec kvalifikačního boje mezi Běloruskem a Ukrajinou. První poločas nám nenabídl téměř nic a tak nám nezbývalo nic jiného, než se těšit na poločas druhý. Více příležitostí si připsalo domácí Bělorusko, které však nedokázalo vstřelit ani jeden gól. Vlastně dokázalo. V 82. minutě se nešťastně do vlastní sítě prosadil stoper Martynovič, který tak poslal Ukrajinu do vedení. Výhru zpečetil z protiútoku Sydorčuk, na kterého čekala po nezištné nahrávce Jarmolenka už jen prázdná branka.
    Nezaujatý fanoušek si v tomto utkání nejspíše nepřišel na své, reprezentace Běloruska a Ukrajiny totiž nepředvedly příliš atraktivní fotbal, historie se však neptá. Ukrajina si tak díky vítězství 2:0 odváží z Borisova všechny 3 body.

90+3

90+3
    Tomu se říká skvělý debut! Serhij Sydorčuk naskočil v 64. minutě do svého prvního reprezentačního utkání a dokonce se mu podařilo skórovat, když po Jarmolenkově pase nepohrdl prázdnou brankou a zvýšil na 2:0.
    Serhij SYDORČUK - 0:2

90+3
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! Bělorusko zahrávalo rohový kop, ale zapomnělo na zadní vrátka. Konopljanka našel Jarmolenka, který se řítil úplně sám na branku. Ukázal však, jak velkým je hráčem a poslal míč ještě dál na SERHIJE SYDORČUKA, jenž měl před sebou odkrytou branku a s přehledem zvýšil na 2:0 pro Ukrajinu!

90+1
    Domácí se dostali k nebezpečné situaci, po nepřímém kopu se k dorážce dostal Filipenka, jehož střela opět končí nad brankou hostí.

90+1
    Do třetice bude střídat i hostující tým. Ze hřiště odchází Zozulja, kterého nahradí Timoščuk.

89
    A další žlutá karta. Tentokrát ji uviděl útočník Ukrajiny Zozulja.

88
    Po faulu na agilního Konopljanku uviděl žlutý kartonek obránce Paljakow.

87
    Domácí využijí i poslední střídání. Ze hry odchází smolař tohoto utkání a střelec vlastního gólu, Martynovič, jehož na place nahradí Savickij.
    Aljaxandr MARTYNOVIČ - 0:1

82
    Ukrajina se dostává do vedení! Konopljanka nacentroval z levého křídla přímo na koleno překvapeného stopera ALJAKSANDRA MARTYNOVIČE, který poslal míč do vlastní sítě!

79
    Střídat bude i Ukrajina. Edmara nahradil Budkivskij.

79
    V 79. minutě dojde ke druhému střídání na straně Běloruska. Odchází Gordejčuk, přichází Kornilenko.

78
    Jarmolenko si nabíhal do slibné šance, jenže si chtěl míč navést na svou silnější levou nohu a díky tomu o míč přišel.