K. Vary – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Plzeň – Berani Zlín 5:2 (kon.) | Třinec – Hradec Králové 6:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 0:4 (kon.) | Litvínov – Olomouc 3:1 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 4:2 (kon.)
Sparta Praha – Liberec 4:2 (kon.)
HC Sparta Praha
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
cz Nedeľa 05.10.2014, 18:00 • Tipsport Arena • Tipsport extraliga (ČR)

55:12
    Sparta dostává šanci na navýšení náskoku. Valský inkasuje dvě minuty za podražení.

52:44
    Teď to ale hosté s důrazem přehnali. Na trestnou lavici míří Jelínek, jenž inkasuje dvě minuty za podražení.

39:44
    Sparťané si nechtěli nechat líbit Bulířovo osekávání Novotného po přerušení a po krátké potyčce se budou rozdělovat tresty. Sparťan Ďaloga dostává dvě minuty za hrubost, za Liberecké jsou potrestáni za hrubost Filippi a za již zmíněné sekání Bulíř.

39:35
    Síly na ledě se vyrovnají. Dvě minuty pro hostujícího Bulíka za držení protihráče.

39:09
    Další vyloučení Sparty. Dvě minuty dostává Mikuš za hákování.

36:33
    Domácí Pilař dostává dvě minuty za držení protihráče.

25:03
    Hrbas nesmyslně fauloval po odpískání jednoho z Libereckých a dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

22:22
    První přesilovka Liberce. Cingel dostává dvě minuty za podražení.

17:40
    Liberečtí ale vlastní nedisciplinovaností opět darují Spartě výhodu. Hráli totiž v šesti. Trest odpyká Bulíř.

15:23
    Přesilovka Sparty. Podruhé míří na trestnou lavici Vitásek, tentokrát za zdržování hry. Puk vystřelený z jeho hole totiž zamířil mimo ledovou plochu.

07:42
    A je tu další příležitost pro domácí. Domácí byli aktivní před brankou a znovu si vynutili faul. Tentokrát putuje na trestnou lavici Vitásek za hákování.

05:48
    Vzápětí ale Ďalogu fauloval Vampola a Sparta si zahraje přesilovku. Dvě minuty za držení hole.

Robin Mana

Góly a asistencie: 8. Klimek (Réway, Polášek), 20. Kumstát (Rolinek, Barinka), 54. Ďaloga (Mikuš, Přibyl), 60. Barinka – 39. Škoula (Bulík, Bartek), 54. Vampola (Šimek, Valský)

HC Sparta Praha: Novotný (Staňa) – Pilař (A), Barinka,Polášek, Piskáček, Ďaloga, Mikuš, Hrbas – Kumstát, Pech, Rolinek (C) – Réway, Hlinka (A), Klimek – Forman, Přibyl, Buchtele – Sabolič, Volek, Cingel. Trenér: Josef Jandač.
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Škoula, Kajínek, Gřegořek (A), Šimek, Vitásek, Voráček, Plutnar – Bartek (C), Vampola (A), Valský – Bulíř, Filippi, Jelínek – Bakoš, Urban, Bulík – Vlach, Kica. Trenér: Pavel Hynek.

Rozhodca: Lacina, Pešina – Kajínek, Zavřel

Diváci: 5 353