Nitra – Skalica 1:2 (kon.) | Poprad – B. Bystrica 3:5 (kon.) | Žilina – Košice 0:4 (kon.)
Trenčín – Martin 3:1 (kon.) | Zvolen – Piešťany 6:5 (po pr.)
HK Poprad
3:5 (1:1, 2:0, 0:4)
HC´ 05 Banská Bystrica
Utorok 30.09.2014, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

37:27
    Po Kasíkovej strele z pravej strany vypadol puk Wiikmanovi, ku bráne sa nahrnuli viacerí hráči Banskej Bystrice a aj Popradu. Následne sa strhla pästná výmena medzi domácim Lukášom Paukovčekom a hosťujúcim Miroslavom Preisingerom. Obaja odišli okamžite do šatní a dostávajú osobné tresty do konca zápasu!

31:57
    V početnej výhode si zahrajú domáci. Michal Hudec odchádza na dve minúty za hákovanie.

26:34
    Hra v početnej výhode pre domácich sa však v týchto chvíľach končí. Samuel Takáč sa dopustil útočného faulu, keďže odišiel na dve minúty za nedovolené bránenie.

25:58
    Poprad si zahrá presilovú hru. Austin Block sa dopustil seknutia.

19:05
    Poprad získava presilovú hru. Na dve minúty za držanie odchádza obranca Kevin Montgomery, ktorý si v obrannom pásme pomohol pri súboji s Hvilom.

13:20
    Prvú presilovú hru v tomto zápase si zahrajú Banskobystričania. Na trestnú lavicu za nedovolené bránenie odchádza Peter Gápa.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 2. Sýkora (Paukovček), 22. Kroták (Matis, Fabian), 34. Bartečko (Sýkora, Kurali) – 18. Handlovský (Kafka, Jaborník), 41. Block, 44. Luža (Biro, Lamper), 47. Kafka (Preisinger, Handlovský), 58. Kudrna (Hudec)

HK Poprad: Kostúr (Sedlačko) – Suchý, Kurali – Fabian ("A"), Dinda – Kasík, Malina – Makovský, Pitka – Matis, Boltun, Bartečko ("A") – Paločko, Takáč, Kroták ("C") – Sýkora, Paukovček, Hvila – Gápa, Mlynčár, M. Nagy
    HC´ 05 Banská Bystrica: Wiikman (Košarišťan) – Montgomery, Nicastro – Rosandič, Jaborník – Bambúch ("A"), Luža – Biro, Predajniansky – Kudrna, Kytnár, Hudec ("C") – Handlovský ("A"), Preisinger, Kafka – Matoušek, Block, Róth – Bendík, Zigo, Lamper

Rozhodca: Daniel Konc – Martin Korba, Tibor Rovenský