FK Dinamo Moskva – Kubaň Krasnodar 2:2 (kon.) | Lok. Moskva – Perm 3:1 (kon.) | FK Krasnodar – Arsenal Tula 3:0 (kon.)
Groznyj – Rostov 2:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
2:1 (1:1)
FK Rostov
cz Nedeľa 28.09.2014, 19:00 • Ahmat Arena, Groznyj. Kapacita: 30,597 diváků. • Ruská Premier Liga
    Rizvan UCIJEV - 2:1

78
    Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
    Tak se domácí borci konečně dočkali a v 78. minutě slaví vedoucí gól. Parádní přihrávku do pokutového území poslal Ivanov, kterému se nabídl RIZVAN UCIJEV, jenž si výborně zpracoval balon, přetlačil se přes bránícího protihráče a balon dostal až za brankářova záda. Gólman Pletikosa si na míč sice sáhl, ale inkasované brance zabránit nedokázal.
    Maxim GRIGORJEV - 1:1

24
    Rostov právě vstřelil branku!
    Hosté se nenechali zastrašit a na inkasovanou branku odpověděli vstřeleným gólem. Rostov se přesunul na útočnou polovinu, kde ze své aktivity vytěžil rohový kop, před kterým se sice Těrek Groznyj ubránil, ale hosté u míče vydrželi. Kalačev znovu odcentroval balon do pokutového území, kde na přední tyči nastavil MAXIM GRIGORJEV svoji kopačku a balon poslal ke vzdálenější tyči. Tady byl brankář Godzjur naprosto bez šance, a tak máme ve 24. minutě vyrovnáno.
    Maciej RYBUS - 1:0

21
    Ivanov dobře zpracoval balon pro svého spoluhráče a MACIEJ RYBUS se mu odměnil gólem. RYBUS si navedl míč do pokutového území, odkud ze své levačky vyslal přesnou trefu, proti které se Pletikosa natahoval marně.