Dukla – Frýdek-M. 20:20 (kon.) | Jičín – Lovosice 19:18 (kon.) | Zubří – Litovel 35:20 (kon.)
Karviná – Hranice 31:29 (kon.)
HC ROBE Zubří
35:20 (16:8)
Tatran Litovel
cz Sobota 27.09.2014, 18:00 • SH - Gumárny Zubří Aréna • Chance Extraliga mužů (CZ)

44
    Zuberská vlna tsunami nabírá na své ničivé síle! O dvě poslední branky domácích se postaral Michal Dědek. První branku udělil Baránkovi z letu křídla a o tu poslední se postaral bezchybným trhákem! Na brankovou smršť domácích reaguje Lubomír Krejčíř oddechovým časem. (29:14) (30:14)

41
    Za bránění v brankovišti je nařízen proti domácím sedmimetrový hod, který proměnil Jakub Schmalz. (24:13) (24:13)

Po odpískání konce prvního poločasu budou mít hosté možnost snížit z nařízeného volného devítimetrového hodu. Před Litovlí se staví vysoká hradba zuberských obránců, která s lehkostí zlikvidovala poslední střelecký pokus Litovle v prvním poločase.

29
    Tomáš Řezníček střílí pravděpodobně poslední branku prvního poločasu! (16:8) (16:8)

25
    Bránící hráč Zubří vstupem do brankoviště zmařil jasnou brankovou příležitost hostů, což vyústí v nařízení sedmimetrového hodu ve prospěch Litovle. Zuberský čaroděj mezi tyčemi Petr Orság však likviduje vyloženou šanci hostů! Petr Orság si vysloužil ten nejbouřlivější aplaus celého publika! (15:7) (15:7)

22
    Tomáš Řezníček obdržel po verdiktu rozhodčích dvouminutový trest. Zároveň je proti domácímu celku za zákrok za hranicí pravidel nařízený sedmimetrový hod, ve kterém se nemýlí Konšel Jakub. (13:7) (13:7)