Ufa – Jaroslavľ 5:2 (kon.) | Čeljabinsk – Jugra Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Záhreb – HC Slovan 1:3 (kon.)
HC Salavat Julajev Ufa
5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
Lokomotiv Jaroslavľ
Piatok 26.09.2014, 15:00KHL

Je dobojované. V poslednej tretine sa Lokomotivu podarilo výsledok aspoň prikrášliť a tak na ľade Salavatu Julajev Ufa prehral pomerom 2:5. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:17:23)

60:00

59:52
    Pri puku sú hostia, ale už sa v tomto zápase pravdepodobne nič nestane.

59:01
    Začala sa posledná minúta tohto zápasu.

58:40
    Domáci Višnevskij strieľal zo strany, ale Kolesnik dobre zakročil.
    KOŇKOV - 5:2

56:52
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    V útočnom pásme dostal Kručinin puk na SERGEJA KOŇKOVA, ktorý sa dostal pred bránku a zakončil pomedzi betóny Kovala. Asistencie: Alexej Kručinin.

55:42
    Lokomotiv hrá v plnom počte, keďže Višnevskij je už na ľade.

54:37
    V oslabení sa do útoku vydal Platt, ale Koval si na jeho strele zgustol lapačkou.

53:42
    Vitalij Višnevskij dostáva 2 minúta za sekanie a tak bude hrať Ufa ďalšiu presilovku.

52:50
    Dá sa povedať, že tento zápas sa už len dohráva. Lokomotiv sa už zmieril s prehrou.

52:15
    Hostia sa dopustili zakázaného uvoľnenia a tak sa bude vhadzovať pred Kolesnikom.

51:13
    Salavat sa už zvyšku oslabenia ubránil a hrá v plnom počte.

50:20
    Domáci sa bez problémov oslobodzujú a Lokomotivu sa vôbec nedarí dostať do pásma.

49:13
    Denis Chlystov dostáva 2 minúty za hrubosť a Jaroslavľ bude hrať presilovku.
    PIHLSTROM - 5:1

47:16
    Salavat Ufa dala gól!
    Na druhej strane sa však už ANTTI PIHLSTROM presadil, keď dorazil odrazený puk za Kolesnika. Asistencie: Kirill Kolcov, Alexej Kajgorodov.

46:50
    V medzikruží sa po výbornom napádaní dostal k puku Novotný, ale jeho pokus zastavili betóny Kovala.

46:36
    Dlho sa v plnom počte nehralo. Alexej Vasiljev dostáva 2 minúty za hákovanie a teraz si početnú výhodu pre zmenu zahrajú domáci.

Martin Platko

Góly a asistencie: 31. Makarov (Lekomcev, Hartikainen), 35. Tolpeko (Višnevskij, Heikkinen), 40. Slepyšev, 43. Kajgorodov (Kolcov, Skačkov), 48. Pihlstrom (Kolcov, Kajgorodov) – 45. Holos (Galimov, Kartajev), 57. Koňkov (Kručinin)

HC Salavat Julajev Ufa: Koval (Sochatskij) – Kutuzov, Lekomcev, Heikkinen, I. Višněvskij, Kolcov, Zubarev, Bodrov – Makarov, Sjomin, Hartikainen – Mereškin, Chlystov, Tolpeko – Kajgorodov, Pihlström, Skačkov – Stepanov, Gluchov, Slepyšev.
    Lokomotiv Jaroslavľ: Kolesnik (Sidorov) – Kronwall, Gorochov, Jakovlev, Holos, V. Višnevskij, Gavrikov, Vasiljev – Averin, Novotný, Gračjov – Koňkov, Galimov, Kartajev – Platt, Kapustin, Thörnberg – Apalkov, Musatov, Kručinin.

Rozhodca: Buturlin, Rogačjov – Maitak, Pronskich