Kerberová – Strýcová 2:0 (kon.) | Plíšková – Kvitová 1:2 (kon.)
0
1 1
cz Streda 24.09.2014, 08:52WTA Wu-chan - Wuhan Open (tvrdý povrch)

6:1
    Je konec. Dnešní zápas ovládla bohužel naprosto zaslouženě německá reprezentantka a zahraje si tak na turnaji ve Wuhanu čtvrtfinále.

40-30
    Tvrdý první servis a nepovedený return. To vše má za důsledek, že Němka Angelique Kerberová má matchpoint!

5:1
    A jestli byla situace před chvílí horší, tak teď už je kritická, Kerberová bere naší hráčce servis a jde podávat na vítězství v zápase!

3:1
    Je to 3:1. Barbora Záhlavová-Strýcová se chytá posledních snítků naděje! I tak to ale bude mít proti německé tenistce velice obtížné. Prozatím hrozba odvrácena!

3:0
    Kerberová potvrzuje svou dominanci na kurtu a vede již 3:0!

2:0
    A ten je bohužel potvrzen, stav utkání je nyní 2:0 pro Angeliqu Kerberovou.

1:0
    První servis, přesný servis = vedení 1:0 v druhém setu. Velká škoda pro Barboru, Němka ji nabídla možnost hned DVOU breakballů! Tato situace s již nemusí opakovat.

6:1
    Skvěle zvládnutý return znamená, že je konec prvního setu. Česká hráčka v něm uhrála pouze jednu hru.

A-40
    To je zlé , to je zlé! Rázem tu je výhoda a tudíž setball pro Kerberovou.

3:1
    Nyní má možnost Němka utéct soupeřce na rozdíl dvou gemů... a to se taky stává, máme tu potvrzený break!