Liverpool – Middlesbrough 2:2 (14:13 po pen.) | Chelsea – Bolton 2:1 (kon.) | Manchester City – Sheffield Wedn. 7:0 (kon.)
Tottenham – Nottingham 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Newcastle 2:3 (po pr.) | West Bromwich – Hull City 3:2 (kon.)
West Bromwich Albion
3:2 (1:1)
Hull City AFC
cz Streda 24.09.2014, 21:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglický Ligový pohár

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

West Bromwich Albion: Myhill – Gamboa, Olsson, MxAuley, Davidson – Yacoob, O'Neil, Mulumbu – Ideye, Blanco, Anichebe

Hull City AFC: Harper – Rosenior, Chester, McShane, Figueroa – Deb Arfa, Bruce, Meyler – Ince, Brady, Sagbo

Rozhodčí: Dowd – Merchant, Salisbury.

1

2
    McShane si vybojoval volný kop na polovině hřiště svého rivala.

15
    West Brom právě vstřelil branku!
    Autorem branky je BROWN IDEYE, který se prosadil střelou levou nohou zpoza vápna.

17
    Yacoob fauloval, a tak bude zahrán volný kop.

18
    Alex Bruce se dostal ke střele zpoza vápna, bránu ale netrefil.

21
    West Bromwich střídá, odchází zraněný Ideye, kterého nahrazuje Samaras.

26
    Corner to zkusil z velké dálky, ale minul branku.

28
    O chvilku po něm zkoušel vystřelit i O'Neil, ale jeho střela orazítkovala pouze tyč!

29
    Yacoob měl k dispozici volný kop, ale ani tento pokus nekončí za brankovou čárou.

31
    Samarasův pokus z dálky končí mimo.

33
    Roh pro domácí.

38
    K hlavičce se dostal po centru O'Neil, střela však končí vedle brány hostí.

40
    O'Neil faulován na vlastní polovině.

41
    Hull City právě vstřelil branku!
    Bradyho přihrávku doklepl z blízkosti míč do sítě Tom INCE a Hull vyrovnává!

45+2
    Domácí vybojovali na závěr poločasu roh.

45+3

První poločas skončil, domácí se v něm dostali do vedení v 15. minutě, když se prosadil Ideye, který se však v dalším průběhu zranil. Za hosty však před koncem poločasu vyrovnal Tom Ince. Druhý poločas začne zhruba v 22:04.

46

49
    Ben Arfa našel ve vápně Robbieho BRADYHO, který přesnou ranou k tyči překonal Myhilla!

55
    Meyler se za vápnem opřel do míče, ten skončil těsně vedle pravé tyče!

56
    Z dálky teď zkusil štěstí Mulumbu, míč však letěl příliš vysoko.

56
    Znovu to byl Meyler, kdo zkusil štěstí zpoza vápna, opět však minul pravou tyč.

59
    Domácí střídají, Anichebeho ahrazuje Berahino.

61
    Blanco vybojoval na vlastní polovině míč, následně byl faulován.

62
    Blanco se pokusil o střelu zpoza vápna, tu však zablokovala hostující obrana.

62
    Gamboa se dostal ke střele z dvaceti metrů, tu však chytá dobrým zákrokem Harper.

64
    Žlutou kartu dostává záložník hostů Alex Bruce.

64
    Střídají i hosté, místo Bruce přichází Livermore.

67
    O'Neil se dostal k míči ve vápně, jeho rána však nebyla přesná.

71
    Žlutou kartu vidí domácí obránce Gamboa.

72
    Robbie Brady se dostal ke střele z dálky, trefil však pouze prostředek brány.

75
    Poslední střídání domácích, Varela nahrazuje Mulumbuho.

79
    Rukou zahrál Jason Davidson, přímý kop tedy budou zahrávat hosté.

83
    Yacobovu střelu z dálky kryje dobrým zákrokem Harper.

86
    Blanco se za vápnem uvolnil, jeho střelu však hostující obrana zablokovala.

87
    Po rohu domácích se míč odrazil k Garethovi MCAULEYMU, který přesnou ranou vyrovnává!

88
    Neskutečné! Domácí otáčejí zápas během necelých dvou minut. Saido BERAHINO se dostal z levé strany do vápna a jeho rána na zadní tyč končí v síti.

89
    Hosté střídají, Aluko nahrazuje Bradyho.

90+1
    Livermore se dostal po centru k hlavičce, míč těsně minul levou tyč!

90+4

Domácí West Brom nakonec po neskutečném závěru udolal Hull City 3:2. Za domácí se prosadili Ideye, McAuley a náhradník Berahino, za hosty si připsali góly Ince a Brady. Ode mě je to pro dnešní večer vše, přeji Vám pěkný večer a budu se těšit zase někdy u onlajnů nashledanou. (22:58:49)