Trnava – Pov. Bystrica 8:1 (kon.) | Michalovce – Prievidza 8:5 (kon.) | SR 18 – Spišská N. Ves 5:1 (kon.)
Bardejov – Senica 5:0 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Lipt. Mikuláš 2:0 (kon.) | Detva – Topoľčany 8:2 (kon.)
HK Detva
8:2 (2:0, 3:1, 3:1)
HC Topoľčany
Streda 24.09.2014, 18:00 • ZS Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

V ďalšom kole 1. hokejovej ligy bude hostiť Detva na domácom ľade mužstvo HC Topoľčany.
    Podpoľancom sa v úvode sezóny darí veľmi dobre, keď po prehre v Bardejove doma zdolala P. Bystricu, Prešov a vyhrať dokázala aj v poslednom kole na ľade L. Mikuláša presvedčivo 5:2.
    Topoľčany začali v sezóne veľmi dobre pripísali si na svoje konto v prvých troch kolách tri výhry, ktoré boli dvakrát po predĺžení a v poslednom kole však prehrali na domácom ľade Bardejovu 2:4.
    Stretnutie bude v tabuľke medzi druhým a štvrtým mužstvom. Detva má na konte 9 bodov a Topoľčany 7 bodov.

HC 07 Orin Detva: Kosaristan – Hatas, Pac, Metcalfe, Sladok, Mackovic, Gachulinec, Nociar, Nemeth – Riha, Srnka "K", Zilka – Graham, Kanaet, Parkhaouse – Gaspar, Mahdalik, Kucej – P. Fekiac, V. Fekiac, Buda. Trener: D. Kapusta.

HC Topoľčany: Kicina – Zitnansky, Bystrican, Kopecky, Minarech, Georgievsky, Chromy, Ondreska – Szalay, Hurtaj, L. Kacer, -M. Mihalik, D. Mihalik Chlapovic – Hudec, Romancik, Zahorsky – Gasparovic. Trener: S. Kosik.

Rozhodca: Majling – Kollar, Hanko.

Divakom sa ospravedlnujem, ze stretnutie bude bez diakritiky.

00:01

00:54
    Domaci sa pustili do supera aktivne. Prvy utok sa usadil v utocnom pasme.

01:23
    Pri signalizovanom faule hosti Gaspar Kicinu neprekonal.

01:23
    Ako prvy na trestnu lavicu zasadol Kopecky za sekanie.

02:40
    Presilovka domaci dlho netrvala. Domaci sa previnili ked hrali v sestici.

04:40
    Ani jeden celok nedokazal vyuzit kratku presilovku, ktoru mal k dispozicii.

05:36
    Za nedovolene branenie dostal Gaspar dvojminutovy trest.

06:21
    Rozhodca pocas presilovky hosti odpuskal hostom hru z vysikou hokejkou a poslal hru do utocneho pasma Detvy.

07:31
    Po strele Georgievskeho si pripisal uspesny zakrok Kosaristana.

07:59
    V case ked uz boli domaci v plnom pocte fauluje Filip Hudec a drzanim dava moznost domaci hrat pocetnu vyhodu.

09:44
    Blizi sa zaver vylucenia aj prva polovica prvej tretiny a stav je bezgolovy.

10:03
    Detva dala gól!

Na zaciatku druhej polovici prvej tretiny strela Adriana MACKOVIC.A sa od korcule obrancu Topolcian dostala do brany.
    Asistencie: Rastislav Gaspar, Kamil Mahdalik.

12:54
    Po uvodnom gole zaujala bitka medzi domacim Parkhousem a hostujucim Georgievskym. Domaci hrac dostal dve minuty a hostujuci hrac dve plus dve. Obaja za uderi.

14:21
    Domaci v presilovke stratili pasmo a museli si davat pozor na zadne vratka.

15:00
    Pri signalizovanom vylucenim hosti mohol zvysit vedenie na 2:0 Sladok, ale nepremenil svoju sancu.

15:00
    Dalsi vyluceny hrac hosti Adam Zahorsky dostal dve minuty za sekanie.

15:25

Pocas presilovky domaci vysachovali hosti a do bry ho poslal Rastislav GASPAR.
    Asistencie: Jozef Sladok, Jaroslav Kucej.

16:55
    Detva je pri chuti a hostujuca obrana ma v druhej polovici prvej tretiny dost prace.

18:56
    Kucej sa rutil sam na brankara hosti, ale ten ho bravurne vychytal.

19:01
    Zacala sa posledna minuta prvej tretiny.

19:44
    Domaci sa snazia este nieco pred Kicinom vymysliet, ale nedari sa im ho tretikrat prekonat.

20:00

Po prvej casti teda vedie Detva nad svojim dnesnym superom zasluzene 2:0.

20:01

20:01

20:51
    Detva aj v druhej tretine pokracuje v aktivnej hre.

21:40

Domaci zvysili vedenie po ukazkovej akcii, ked Rastislav GASPAR obysiel branu a puk zasunul.
    Asistencie: Jozef Sladok, Dominik Kanaet.

22:32
    Divaci zenu Detvu v pred a ti predvadzaju skvely hokej.

23:39
    Strela Zilku tesne presvistala vedla brany Kicinu.

24:36
    Metcalfe nasiel spoza brany Kanaeta, ktory vsak len vyprasil betony Kicinu.

25:08
    Kicina sa predviedlo po pokuse Kuceja a puk schovql v lapacke a Kucej preletel cez brankara.

25:43

Pred Kicinom sa nepresadil V. Fekiac, ale puk do ranyy dospravil jeho bratranec Patrik FEKIAC. Asistencie: Slavomir Buda,Viktor Fekiac.

27:30

Domaci roztocili pred branou hosti kolotoc a bavia sa hokejom.Dominik KANAET zvysil uz na pat golovy rozdiel.
    Asistencie: Nick Metcalfe, Jozef Sladok.

27:30
    Oddychový čas hostí, ktory si vzali po piatom inkasovanom gole.

30:00
    Ani pat golove vedenie domacich neuspokojilo a snazia sa strelit dalsie goly.

31:42
    Strela na uzimeneho Kosaristana prisla az v 32. min. Domaci brankar si s prvou strelou v druhej tretine poradil.

32:19
    Utok bratrancov Fekiacovcov s Buda je pri chuti, ale Kicina bol teraz na mieste.

32:46
    Pac sa na modrej ciare poklzol a dvaja hraci Topolcian sli na Kosaristana. Domaci brankar si poradil s tvrdou strelou Kacera.

33:53
    Domaci ostavaju v utocnom pasme po vyhodeni puk cez vsetky ciary.

34:12
    Kucej ani na dvakrat nedotlacil puk do brany hosti.

35:50
    Domacim na modrej ciare usiel puk a musia vonku z pasma.

36:33
    Prvej vylucenie v druhej tretine. Domaci Jakub Zilka dostal dve minuty za sekanie.

37:02
    Sily sa vyrovnali. Na trestnu lavicu zasadol Matus Minarech.

37:43
    Hostia hraju znovu v pocetnej vyhode, ked Dominik Kanaet podrazil supera.

38:17
    Topoľčany dali gól!

Hostom sa podarilo prekonat v pocetnej vyhode domaceho brankara, ked puk z hokejky Petra HURTAJA skoncil v sieti.
    Asistencie Libor Kacer, Milos Bystrican.

39:01
    Zacala sa posledna minuta druhej tretiny.

40:00

V zavere druhej tretiny sa nic vazne co je za spomenutie neudialo a tak hraci odchadzaju do kabin za stavu 5:1. V tejto casti hry sme videli az styri goly. Domaci prvych 15. min tretiny dominovali na lade.

40:01

40:49
    Prihravku Rihu na Srnku zblokoval obranca.

40:57

Domaci v tlaku pokracovali a zakombinovali. Puk sa dostal k Lukasovi RIHOVI a ten nemal problem skorovat.
    Asistencie: Marek Hatas, Branislav Srnka.

42:49
    Kicina zazracne betonom zneskodnil strelu Viktora Fekiaca.

43:21
    Hatasovu strelu sklepaval Srnka, ale bola mu odpiskana hra s vysokou hokejkou.

44:30
    Ojedinela strela hostujuceho Romancika. Kosaristan si poradil.

44:46
    Za sekanie dostal dve minuty hostujuci Alexander Georgievsky.

45:52

Po prekrasnej akcii domacich v presilovej hre trafil do sibenice presne David GRAHAM.
    Asistencie: Brandon Parkhouse, Dominik Kanaet.

47:10
    Nociarovi v kincovke sklzol puk z hokejky.

48:26
    Koncert ala Detva pokracuje. Domaci hraci bavia divakov.

49:27
    Nepresne zakoncenie prveho utoku si vysluzilo potlesk.

49:38
    Dalsia presilovka Detvy, ked za kroscek odisiel Martin Zitnansky.

50:15

Domaci vyuzivaju dalsiu presilovku. Brandon PARKHOUSE je autorom golu.
    Asistencie: David Graham, Dominik Kanaet.

50:15
    Kicinu po inkasovanom gole nahradil v brane jeho nahradnik Guris.

50:32
    Peter Kopecky dostal dve minuty za sekanie.

51:04

V oslabeni sa podarilo hostom skorigovat, ked sa presadil Martin MIHALIK.

52:00
    Stav na lade sa vyrovna. Marek Pac dostal dve min za podrazenie.

53:16
    Jakub Zilka v oslabeni siel sam na brankara hosti, ale svoj najazd nepremenil.

55:43
    Domaci momentalne davaju vyniknut aj uzimenemu Kosaristanovi, ale ten si poradil so strelami Kacera a Hurtaja.

57:37
    Po strele Parkhouseho zazvonila bocna zrdka brany hosti.

58:01
    Zacali sa zavercne dve minuty tretej tretiny.

58:31
    Hostia hrali v zavere v siestich a tak budu hrat v oslabeni.

59:11
    Po Srnkovej strele skoncil puk na hornej zrdke.

60:00

Horna zrdka v podani kapitana domacich Srnku dala bodku za stretnutim, ktore domaci v pohode a presvedcivo vyhrali 8:2. Pekny vecer z Detvy Vam praje Marek Antalik. (20:20:38)
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Mackovic (Gaspar, Mahdalik), 16. Gaspar (Sladok, Kucej), 22. Gaspar (Sladok, Kanaet), 26. P. Fekiac (Buda, V. Fekiac), 28. Kanaet (Metcalfe, Sladok), 41. Riha (Hatas, Srnka), 46. Graham (Parkhouse, Kanaet), 51. Parkhouse (Graham, Kanaet) – 39. Hurtaj (Kacer, Bystrican), 52. Mihalik

HK Detva: Kosaristan – Hatas, Pac, Metcalfe, Sladok, Mackovic, Gachulinec, Nociar, Nemeth – Riha, Srnka "K", Zilka – Graham, Kanaet, Parkhaouse – Gaspar, Mahdalik, Kucej – P. Fekiac, V. Fekiac, Buda. Trener: D. Kapusta.

Rozhodca: Majling – Kollar, Hanko