Poruba – Slavia 25:24 (kon.) | Veselí n/M – Tatran Prešov 28:23 (kon.) | Partizánske – Michalovce 18:29 (kon.)
Šaľa – Olomouc 23:20 (kon.)
HK Slavia Partizánske
18:29 (10:12)
Iuventa Michalovce
cz Sobota 20.09.2014, 17:30Hádzanárska interliga ženy

Zápas prvého kola ženskej hádzanárskej WHIL ligy medzi HK DANLOG Partizánske a Iuventa Michalovce sa práve skončil vysokým víťazstvom hostí, domácim uštedrili prehru 18:29! O osude zápasu rozhodol druhý polčas, kde jasne dominovali hostia a za to si víťazstvo plne zaslúžili.

To je už z tohto on-line prenosu všetko, ďakujem Vám za pozornosť a želám pekný zvyšok soboty, lúči sa s Vami Miroslav Revaj. Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch na tomto portáli. (19:00:14)

60
    Konec zápasu. (17:29)

59
    Napokon je tu ešte vylúčenie na strane hostí, vylúčená je Kucher. (17:29) (17:29)

59
    Ešte v samom závere zápasu sa presadzuje za domáce Radovanovič, zrejme dala už definitívu výsledného skóre zápasu. (17:29) (17:29)

59
    Oddychový čas sa už skončil, do konca zápasu však už ostávajú len sekundy, o víťazovi zápasu je už však dávnejšie rozhodnuté. (16:29) (16:29)

59
    Oddychový čas si vyžiadala lavička hostí! (16:29) (16:29)

58
    Gregušová strieľa prvý gól domácich počas tejto presilovky. (16:29) (16:29)

57
    Dlhšiu dobu sa nič zaujímavého nedialo, až prišlo vylúčenie na strane hostí, na trestnej lavici už sedí Krasko. (15:29) (15:29)

54
    Ďalší gól hostí strieľa Krasko. (15:29) (15:29)

54

53
    Krátko po skončení presilovky domácich sa za hostí presadzuje Kišiková, (15:28) (15:28)

52
    Hosťom však padajú góly aj v oslabení, o čo sa postarala Holešová. (15:27) (15:27)

52
    Domáce hádzanárky si zahrajú presilovku, za hostí je vylúčená Kišiková. (15:26) (15:26)

51
    Na gól domácich rýchlo odpovedá svojim gólom Krasko. (15:26) (15:26)

50
    Po dlhšej dobe zaznamenali gól aj domáce, postarala sa o to Szőkeová. (15:25) (15:25)

49
    A ďalší gól v domácej bránke, postarala sa o to Holešová. (14:25) (14:25)

48
    Za hostí zaznamenala ďalší gól Kucher, hostia tak už vedú o 10 gólov, zrejme je už o víťazovi rozhodnuté. (14:24) (14:24)

47
    Krátko po skončení oddychového času sa opäť presadili hostia, postarala sa o to Holešová. (14:23) (14:23)

46
    Oddychový čas sa skončil, v hre sa tak opäť pokračuje. (14:22) (14:22)

46
    Oddychový čas si vyžiadala lavička hostí! (14:22) (14:22)

45
    Hostia počas presilovky gól nedali, krátko po nej sa presadzujú domáce zásluhou Blažekovej. (14:22) (14:22)

43
    Bude sa vylučovať na strane hostí, trest na dve minúty dostáva Trehubová. (13:22) (13:22)

42
    Ďalší gól hostí dáva Krasko. (13:22) (13:22)

41
    Po dlhšej dobe sa domáce opäť dočkali gólu, postarala sa oň Radovanovič. (13:21) (13:20)

41
    Hostia sa v tomto polčase poriadne rozbehli, ďalší gól zaznamenala Nagyová. (12:21) (12:20)

40
    O dvadsiaty gól v domácej bránke sa postarala Holešová. (12:20) (12:20)

39
    Prvý gól hostí počas presilovky zaznamenala Horňáková. (12:19) (12:19)

39
    Domáca Blažeková zaznamenala gól v oslabení. (12:18) (12:18)

38
    Domáca Vasič je vylúčená na dve minúty, bude to tak presilovka pre hostí! (11:18) (11:18)

38
    V poradí už osemnásty gól hostí zaznamenala Horňáková. (11:18) (11:18)

37
    Prvý gól domácich v druhom polčase zaznamenala Radovanovič. (11:17) (11:17)

36
    Domácim hádzanárkam nepomohol ani oddychový čas, Szöllösiová im uštedrila ďalší gól. (10:17) (10:17)

35
    Oddychový čas sa skončil, v hre tak môžme opäť pokračovať! (10:16) (10:16)

35
    Oddychový čas si vyžiadala domáca lavička! (10:16) (10:16)

34
    Domáce hráčky sa akosi nevedia dostať do druhého polčasu, hostia sa poriadne rozbehli a Holešová posiela hostí do vedenia o 6 gólov! (10:16) (10:16)

33
    Svoj druhý gól v rade zaznamenáva Levchenko. (10:15) (10:15)

32
    Vedenie hostí je už švorgólové, o čo sa postarala Levchenko. (10:14) (10:14)

31
    Prvý gól v druhom polčase zaznamenala Trehubová, hostia tak opäť vedú o 3 góly! (10:13) (10:13)

31
    Druhý polčas sa nám práve začal, domáce musia doháňať dvojgólovú stratu. (10:12) (10:12)

31
    Začal druhý poločas. (10:12)

Skončil sa nám prvý polčas, ktorý bol celkom zaujímavý. Hostia sa dostávali pravidelne do trojgólového vedenia, domácim sa však podarilo napokon vyrovnať. V zápase bolo veľké napätia a často sa aj vylučovalo. Pred koncom prvého polčasu sa hostia dostali do vedenia o dva góly, po prvom polčase svieti na ukazovateľovi skóre 10:12!

30
    První poločas skončil. (10:12)

29
    Za domáce je poslaná na trestnú lavicu Bettáková, takže to bude presilovka pre hostí! (10:12) (10:12)

29
    O druhý domáci gól sa postarala Vasič. (10:12) (10:12)

28
    Domáce po dlhšej dobe zaznamenávajú gól, postarala sa oň Radovanovič. (9:12) (9:12)

28
    Michnová nepremenila za domáce 7m hod, skóre zápasu tak ostáva nezmenené! (8:12) (8:12)

27
    Bol nariadený 7m hod pre domáce hráčky! (8:12) (8:12)

27
    Domáce si zahrajú presilovku o dve hračky! Holešová je poslaná na trestnú lavicu. (8:12) (8:12)

26
    Za hostí je vylúčená Kišiková, takže to bude presilovka pre domáce hráčky. (8:12) (8:12)

25
    O ďalší gól do domácej bránky sa postarala Holešová. (8:12) (8:12)

24
    S gólmi sa nám teraz roztrhlo vrece, hrá sa rýchlo hole dole a do vedenia o tri góly idú hostia zásluhou Trehubovej. (8:11) (8:11)

24
    Na rozdiel dvoch gólov znižuje Vasič. (8:10) (8:10)

24
    Vedenie hostí je už dvojgólové, postarala sa o to Szöllösiová. (7:10) (7:10)

24
    Holešová posiela počas presilovku Michalovce do vedenia o dva góly. (7:9) (7:9)

23
    Napokon to však bude pre hostí presilovka len o jednu hráčku, Kucher je poslaná na trestnú lavicu! (7:8) (7:8)

23
    To pre domáce hráčky vyzerá veľmi zle, pretože Hollá je vylúčená na 2 minúty a tak si hostia zahrajú presilovku o dve hráčky! (7:8) (7:8)

22
    Trehubová premieňa 7m hod a hostia sa opäť dostávajú do vedenia. (7:8) (7:8)

21
    Bol nariadený 7m hod pre hostí! (7:7) (7:7)

21
    Na strane domácich prichádza ku vylúčeniu, Szőkeová tak oslabuje svoje spoluhráčky. (7:7) (7:7)

20
    Oddychový čas sa skončil, v hre sa tak pokračuje za vyrovnaného stavu. (7:7) (7:7)

20
    Oddychový čas si vyžiadala lavička hostí! (7:7) (7:7)

19
    Prvý krát máme v zápase skóre vyrovnané, postarala sa o to Vasič. (7:7) (7:7)

18
    7m hod bezpečne premenila Szőkeová a znížila na rozdiel jedného gólu. (6:7) (6:7)

18
    Bol nariadený 7m hod pre domácich! (5:7) (5:7)

17
    7m hod premenila bezpečne Trehubová a hostia tak odskakujú na rozdiel dvoch gólov. (5:7) (5:7)

17
    Bol nariadený 7m hod pre hostí! (5:6) (5:6)

16
    Žltú kartu dostáva Kapsová (HK DANLOG Partizánske) (5:6) (5:6)

16
    Domáca Michnová znižuje na rozdiel jedného gólu! (5:6) (5:6)

15
    Žltú kartu dostáva Horňáková (Iuventa Michalovce). (4:6) (4:6)

14
    Oddychový čas skončil, v hre sa nám tak opäť pokračuje. (4:6) (4:6)

14
    Oddychový čas si vyžiadala domáca lavička. (4:6) (4:6)

13
    Momentálne sa na palubovke nič zaujímavého nedeje, ani jeden z tímov sa nedokáže gólovo presadiť. Takýto obraz hry zrejme viac vyhovuje hráčkam Michaloviec. (4:6) (4:6)

11
    Szőkeová sedmičku využila a zaznamenala tak prvý gól pri domácej presilovke. (4:6) (4:6)

10
    Bol nariadený 7m hod pre domáce! (3:6) (3:6)

10
    Prvé vylúčenie v zápase, Trehubová oslabuje hostí, pretože dostáva dvojminútový trest. Presilovka pre domáce! (3:6) (3:6)

9
    Trojgólove vedenie pre hostí vracia späť Levchenko. (3:6) (3:6)

8
    Na rozdiel dvoch gólov znižuje za domáce Bettáková. (3:5) (3:5)

8
    Sedmičku bezpečne premieňa Trehubová, hostia tak opäť odskakujú o tri góly. (2:5) (2:5)

7
    Bol nariadený 7m hod pre hostí! (2:4) (2:4)

7
    Žltú kartu dostáva Hollá (HK DANLOG Partizánske). (2:4) (2:4)

6
    Na to odpovedá svojim gólom Kapsová, je tak znížené na 2:4! (2:4) (2:4)

5
    Michalovce sa teda poriadne rozbehli, Horňáková zaznamenáva ich štvrtý gól, takže vedú 4:1. (1:4) (1:4)

5
    Hruščáková zvyšuje na 3:1 pre hostí. (1:3) (1:3)

4
    Žltú kartu dostáva Bačíková (Iuventa Michalovce). (1:2) (0:2)

4
    Sedmičku bezpečne premieňa Szőkeová, zaznamenala tak prvý gól domácich v zápase. (1:2) (0:2)

3
    Bol nariadený 7m hod pre domáce hráčky! (0:2) (0:2)

3
    Žltú kartu dostáva Trehubová (Iuventa Michalovce). (0:2)

2
    Aj druhý gól v zápase dávajú hostia, konkrétne sa oň postarala Szöllösiová. (0:2) (0:2)

1
    O úvodný gól sa postarala Levchenko, Michalovce sa tak ujímajú vedenia. (0:1) (0:1)

1
    Zápas sa nám práve začal! Na úvodnú rozohrávku pripadla lopta domácim. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Ešte raz vítam všetkých, ktorí ste klikli na tento prenos, prajem Vám pekný sobotný podvečer. Zostavy oboch mužstiev sú už známe a zverejnené, môžte si ich prezrieť. Do začiatku zápasu ostávajú už len chvíle.

HK DANLOG Partizánske: Vasič, Blažeková, Szőkeová, Kankulová, Horníková, Súlovská, Radovanovič, Škvareninová, Michnová, Bettáková, Gregušová, Kapsová, Krajčovičová, Hollá, Šimáková.

Iuventa Michalovce: Kucher, Holešová, Szöllösiová, Kišiková, Gubiková, Habánková, Zykova, Horňáková, Nagyová, Hruščáková, Krasko, Bačíková, Trehubová, Levchenko, Krebs.

Vítam všetkých priaznivcov hádzanej, ktorí sa rozhodli kliknúť prostredníctvom nášho portálu na tento on-line prenos. V ňom sa dozviete všetko podstatné vďaka krátkymi písanými správami v našom on-line prenose zo zápasu medzi HK DANLOG Partizánske a Iuventa Michalovce. Začíname o 17:30, na jeho sledovanie Vás pozýva Miroslav Revaj.

Fanúšikovia hádzanej sa majú opäť na čo tešiť, týmto víkendom sa nám opäť rozbieha populárna ženská hádzanárska súťaž WHIL. Jedná sa o českoslovesnkú súťaž, kde pôsobia ženské tímy so Slovenska a Česka. Ta´to súťaž je v hádzanej u nás veľmi populárna a sledovaná. Aj v tomto roku Vám tak onlajny prinesú zo všetkých zápasov on-line prenosy.

žreb určil, že v prvom kole sa proti sebe postavia dva slovenské celky a to konkrétne Partizánske a Michalovce. Domáci celok v uplynulom ročníku skončil po základnej časti na 4.mieste a kvalifikoval sa tak do play-off. Hostia, boli suverénne najlepší a skončili po základnej časti na 1.mieste a napokon triumfovali aj vo finále, domáci zase triumfovali o 3.miesto. Oba tímy majú určite aj v tejto sezóne len najvyššie ciele, zápas tak dnes jasného favorita nemá.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Miroslav Revaj

HK Slavia Partizánske: Vasič, Blažeková, Szőkeová, Kankulová, Horníková, Súlovská, Radovanovič, Škvareninová, Michnová, Bettáková, Gregušová, Kapsová, Krajčovičová, Hollá, Šimáková.
    Iuventa Michalovce: Gubiková, Krebs, Zykova – Kučer, Holešová, Szöllösiová, Kišiková, Habánková, Horňáková, Nagyová, Hruščáková, Krasko, Bačíková, Trehubova, Levčenko.