1
6 1 4
cz Štvrtok 18.09.2014, 18:12ITF Albuquerque (tvrdý povrch)

6:4
    Je tu konec, return poslala Vaidišová vysoko a navíc mimo dvorec. Z výhry se tak raduje Johanna Kontaová!

A-40
    Výhoda pro Johannu Kontaovou, která má teď v rukou celý zápas!

3:3
    Brejk využit a set je srovnaný! Navíc bude podávat právě Nicole Vaidišová, která začíná navazovat na ohromující první set.

6:1
    Druhým esem v tomto gemu uzavírá Johanna Kontaová tento set a zápas je tak srovnán na 1:1. Následovat bude třetí, rozhodující, set.

3:1
    Další brejk Johanny Kontaové, česká tenistka si neudržela ani tento servis!

2:1
    Čistá hra Nicole Vaidišové a také první gem druhého setu získaný ze servisu soupeřky!

0-40
    Tři brejkboly si nyní vybojovala Nicole Vaidišová!

30-40
    Znovu ale sahá česká tenistka k brejkbolu a připravení tak své soupeřky o další servis!

1:6
    První set získává Nicole Vaidišová. V posledním míčku tohoto setu se ale nenechala Johanna uběhat, až když odpalovala z připravené pozice, trefila síť.

1:5
    Dvojchyba znamená další ztracený servis Kontaové a naše tenistka tak jde podávat na výhru prvního setu!

0:3
    Třetí gem je u konce a po něm vede Nicole Vaidišová 3:0 v prvním setu. Poslední míček se snažila ještě Kontaová vybojovat, ale marně, protože špatně nastavila raketu a balónek letěl vysoko a mimo hřiště.

0:2
    Skoro jsme se dočkali první delší výměny, druhým úderem ale posílá Johanna míček na síť. Nicole tak bere první servis své soupeřce!