Chabarovsk – Omsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Vladivostok – Barys 4:2 (kon.) | A. Mytišči – Novgorod 3:1 (kon.)
Dinamo Minsk – Čerepovec 3:4 (0:1 po s.n.) | Záhreb – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
CSKA Moskva
Štvrtok 18.09.2014, 20:00 • Dom Sportova Záhreb • KHL

59:27
    Brust vykorčuľoval na striedačku, power play Medveščak Záhreb.

54:32
    CSKA Moska dala gól!
    Pekná akcia vojakov končí pukom v sieti Galimova. JAN MURŠAK nakorčuľoval s pukom do pásma, kľučkou sa zbavil obrancu domácich a Brustovi zasadil teplomer. Asistencia: Bohdan Kiselevič.

48:25
    Branislav Mezei na medzikruží zaľahol jedného z hráčov hostí a za nedovolené bránenie dostal trest v podobe dvoch minút.

48:13
    Od pravého kruhu krásne vystrelil Katic, Galimov puk zrazil pred seba, defenzíva hostí domácich borcov k zakončeniu nepustila.

46:05
    Arťuchin dostal dve minúty za nedovolené bránenie, presilovú hru si zahrá domáci tím.

46:05
    Arťuchin úplne zbytočne atakoval Brusta v bránke, ktorý vykryl strelu Prochorkina od pravého kruhu. Na Jevegenija si za bránkou trúfol okrem Mezeia aj samotný gólman.

43:57
    Spoza pravého kruhu pekne vystrelil Jegoršev, Brust šiel do pokľaku na ľad a puk ukryl medzi svoje betóny.

38:53
    Pred bránkoviskom bol hákovaný Wright a dve minúty odmeny dostal Denisov, presilová hra pre Medveščak.

35:42
    Spoza pravého kruhu efektne vystrelil po prihrávke St. Pierra Segal, Brandonov puk však len opečiatkoval pravú žrď bránky Galimova.

34:45
    Pre poruchu na ochrannom skle rozhodcovia poslali hráčov do šatní a kým technici neodstránia závadu, hrať nebudeme. Po prestávke dohráme čas chýbajúci do konca druhej tretiny a po výmene strán budeme pokračovať treťou časťou hry.

28:50
    Segal sa hnevá na arbitrov, z ľavého kruhu poslal puk porped bránkovisko na nabiehajúceho Pelletiera, ktorý bol jemne pristrčený obrancom hostí a k efektnému zakončeniu sa nedostal, naopak, padol na ľad, rozhodcovia však vylučovať nebudú.

28:24
    Da Costa za seknutie, keď Medveščak vyvinul v pásme hostí tlak, odchádza von na dve minúty.

27:10
    St. Pierre nakorčuľoval s pukom do pásma, pekne vystrelil z pravého kruhu, Galimov v pokľaku puk chytá do svojho náručia a opäť sa strhla šarvátka.

24:52
    Na trestnú usadol Segal, ktorý predtým podrazil jedného z hráčov hostí. Muršakov zákrok hlavný posúdil ako dovolený.

24:52
    Prochorkin vystrelil z pravého kruhu, Brust puk vyrazil, Muršak chcel dohrávať akciu a hokejkou zostrelil Brustovi prilbu z hlavy. Budeme vylučovať.

23:21
    Medveščak Záhreb dal gól!
    PATRICK BJORKSTRAND rozveselil domácich fans, nakorčuľoval s pukom do pásma a z ľavého kruhu švihom vystrelil, Galimov zareagoval neskoro a puk skončil v jeho bránke. Asistencia: Mathieu Carle.

20:25
    Len to tak zahučalo na tribúnach, Segal stal dobre postavený vedľa bránkoviska, St. Pierre mu poslal z pravého kruhu puk, Segal ho však nedokázal usmerniť do odkrytej časti bránky.

17:59
    Arťuchin dostal dve minúty za seknutie a dve minúty za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou.

17:33
    Za seknutie odchádza na trestnú Carle a CSKA bude hrať opäť presilovú hru.

14:47
    STEPHANE DA COSTA sa dostal pred bránkoviskom k vyrazenému puku po strele Zajceva spoza kruhov a pomedzi betóny Brusta ho po ľade poslal za jeho chrbát. Asistencie: Nikita Zajcev a Denis Denisov.

13:57
    Segal vylúčený na dve minúty za sekanie, presilovú hru si zahrá CSKA.

10:41
    St. Pierre poslal puk z rohu klziska z ľavej strany popred bránku na pravý kruh, kde stál voľný PASCAL PELLETIER a ten nedal okolo lapačky Galimovovi šancu. Asistencie: Martin St. Pierre a Brandon Segal.

08:45
    Za podrazenie St. Pierreho odchádza na trestnú Korotkov, presilovú hru si zahrá Medveščak.

04:45
    Za hákovanie Denisova dostal dve minúty Polushaj, ďalšia presilová hra pre CSKA.

04:23
    Grigorenko vystrelil spoza kruhov, Brust jeho puk vyrazil, k dorážke sa dostal Da Costa, no puk poslal do masky Brusta a hlavný arbiter hru prerušil.

00:59
    Z pravého kruhu pekne vystrelil NIKOLAJ PROCHORKIN, pred Brustom clonil Arťuchin a puk skončil na prekvapenie všetkých v bránke. Asistencie: Bohdan Kiselevič a Jan Muršak.

00:41
    St. Pierre už sedí na trestnej lavici za seknutie, presilová hra pre CSKA.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 11. Pelletier (St. Pierre, Segal), 24. Bjorkstrand (Carle) – 1. Prochorkin (Kiselevič, Muršak), 15. Da Costa (Zajcev, Denisov), 55. Muršak (Kiselevič)

KHL Medveščak Záhreb: Brust (Dekanich) – Martinovic, Carle (A), Hutchinson, Mezei, Flood, Katic – Glumac, Murray (C), Bjorkstrand – Thomas, Polushaj, Anderson – Segal, Pelletier (A), St.Pierre – Wright, Perkovich, Stewart
    CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Denisov (C), Zajcev, Kiselevič, Billins, Panin, Mišarin, Mamin, Jegoršev – Grigorenko, Da Costa, Radulov (A) – Muršak, Prochorkin, Arťuchin (A) – Eager, Ľjubimov, Stas – Žarkov, Korotkov, Žafiarov

Rozhodca: Hašilov, Romasko – Balodis, Birin

Diváci: 5.800