0
5 3
cz Pondelok 15.09.2014, 13:47 • Court 2 • Challenger Meknes (antuka)

6:3
    Obrymu se vyplatilo dobíhat všechny ztracené míčky, neboť nejprve doběhl úder po čáře a následně i stopbal od českého tenisty. Pavlásek následně trefil míček pouze do sítě a v dnešním zápase si tak připisuje vítězství a postup Julien Obry, který proměňuje až pátý mečbol!

A-40
    Úder Pavláska dopadá na jeho polovinu kurtu. Mečbol!

A-40
    Další mečbol pro Juliena Obryho. Pavlásek sice míček trefil, ale tak nešťastně, že málem zasáhl jednoho z rozhodčích.

A-40
    Mečbol číslo 3 pro Obryho. Pavlásek posílá na returnu míček do sítě.

A-40
    Míček po úderu Pavláska vyletěl dost vysoko, ale dopadá na polovině českého tenisty. Obry má k dispozici mečbol s pořadovým číslem 2.

40-30
    Nyní už se míček přes síť dostal, ale skončil za základní čárou. Julien Obry má k dispozici mečbol!

40-15
    Špatně trefený míček od Pavláska doputoval daleko za základní čáru. Obry má k dispozici dva brejkboly!

A-40
    Pavláskův úder míří do autu. Brejkbol!

40-30
    Pokažený úder českého tenisty. Julien Obry má k dispozici brejkbol!

40-A
    Francouz trefuje další míček do postranního autu. Brejkbol!

7:5
    Hned ten první Francouz proměňuje, neboť český tenista posílá míček za základní čáru. Julien Obry získává první set v poměru 7:5 za necelých 49 minut.

40-15
    Obry si stopbalem nahnal Pavláska na síť, kde už si s českým tenistou dokázal poradit. Julien Obry má k dispozici dva setboly!

4:4
    Druhý dvojchyba Adama Pavláska v zápase ho připravuje o vlastní podání. Francouz se tedy vrací zpět do zápasu a bude podávat na potvrzení brejku.

A-40
    Pavláskovi soupeř za celou výměnu jedinkrát změnil směr svého úderu a už se míček ocitl po úderu českého tenisty v síti. Brejkbol!

2:3
    Nádherná a dlouhá výměna! Nechyběli křižné forhendy ani bekhendy. Český tenista se musel dokonce dvakrát dostávat ve výměně lobem, úspěšně. Vše ale bylo zakončeno úderem Francouze do autu. Adam Pavlásek tedy brejkuje v pátém gemu prvního setu svého soupeře a půjde podávat na potvrzení brejku.

0-40
    Další míček z rakety Juliena končí v síti. Adam Pavlásek má k dispozici tři brejkboly!

30-40
    Úder Francouze na síti končí zahlášeným autem. Brejkbol!

A-40
    Další míček se ocitá po úder Pavláska v síti. Brejkbol!

Úvodní zápas čtyřhry na kurtu s číslem 2 se neočekávaně přehoupl do třetího setu. Zápas mezi Obrym a Pavláskem se tak odehraje o několik desítek minut později, než bylo původně předpokládáno.