Chabarovsk – Ufa 2:3 (kon.) | Novokuzneck – Omsk 2:1 (po pr.) | Novosibirsk – Barys 4:1 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Helsinki 1:2 (po pr.) | Togliatti – Riga 3:2 (po pr.)
Jaroslavľ – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Viťaz – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Soči – Jekaterinburg 6:3 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Metallurg Magnitogorsk
Pondelok 15.09.2014, 17:30KHL

51:56
    Roman Chudinov dostáva 2 minúty za podrazenie. Presilovka pre Podolsk.

51:29
    Na ľade sa strhla menšia potýčka a rozhodca vo veľkom udeľoval tresty. Za domácich dostali 2+2 minúty za hrubosť Jakov Seleznev a Igor Golovkov a na strane hostí boli potrestaní Timkin 5+ do konca zápasu, Pare 2 minúty za hrubosť a Chabarov 2+2 minúty za hrubosť.

43:25
    Hostia idú do troch, keď na trestnú lavicu odchádza aj Rafael Batyršin za podrazenie.

42:35
    Jaroslav Chabarov dostáva 2 minúty za krošček, presilovka pre domáci Podolsk.

36:40
    Dvojnásobné vylúčenie na strane hostí. Jan Kovář dostáva 2 minúty za faul lakťom a Danis Zaripov 2 minúty za podrazenie. Veľká šanca pre Podols.

33:43
    Jevgenij Timkin dostáva 2 minúty za krošček. Domáci majú šancu na zníženie.

31:29
    Jakov Seleznev dostáva 2 minúty za podrazenie. Teraz majú presilovku hostia.

27:53
    Jevgenij Timkin dostáva 2 minúty a Podolsk bude hrať v početnej výhode.

23:28
    Alexej Grišin dostáva 2 minúty za sekanie. Metallurg bude hrať presilovku.

17:01
    Grigorenko zastavil podrazením unikajúceho Makejeva a dostáva 2 minúty.

16:36
    Jurij Kokšarov ide v krátkom slede opäť na trestnú lavicu. Dostáva 2 minúty za hákovanie.

13:54
    Domáci Jurij Kokšarov dostáva 2 minúty za hákovanie.

01:11
    Už v druhej výmene sa bude vylučovať. Tim Brent dostáva 2 minúty a Podolsk si zahrá presilovku.

Martin Platko

Góly a asistencie: 58. Horák (Berdjukov, Kempe) – 8. Timkin (Mozjakin, Batyršin), 34. Mozjakin (Zaripov, Kovář), 46. BatIršin (Platonov), 51. Kamenev (Lee, Batiršin)

Viťaz Moskovská oblasť: Saprykin (Säteri) – Porseland, Grebeškov, Vereščagin, Berďjukov, Golovkov, Seleznjov, Kudinov, Grišin – Cyganov, Horák, Kempe – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Vyglazov, Šitikov, Kousal – Zjazov, Šackij, Makjejev
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Lee, Chabarov, Bereglazov, Batyršin, Tereščenko – Kovář, Mozjakin, Zaripov – Brent, Platonov, Osala – Jakucenja, Kosov, Kamenev – Junkov, Grigorenko, Timkin, Pare

Rozhodca: Odinš, Jeřábek – Golovljov, Lazarev.