Flavia Pennettaová
Flavia Pennettaová (11)
0
3 2
cz Štvrtok 04.09.2014, 02:14 • Arthur Ashe Stadium (22 547) • US Open - ženy - US Open (tvrdý povrch)

6:2
    Gem, set, zápas! Pennettaová sice na servis Williamsové zareagovala, přes síť ale míček dostat nedokázala a Serena tak vítězí v dnešním zápase po dvou setech.

40-30
    I úder Italky končí v síti. Williamsová má k dispozici mečbol!

5:2
    Serena vyřešila vše úderem na returnu po čáře, což evidentně Italka nečekala. Serena tak získává sedmý gem druhého setu a bude podávat na vítězství v dnešním zápase.

40-30
    Return Williamsové je neúspěšný, míček zamířil do sítě. Williamsové stále zůstává jeden brejkbol!

40-15
    Pennettaová dala do míčku malý důraz, ten končí v síti. Williamsová má k dispozici 2 brejkboly!

40-0
    Nejprve dlouhým lobem trefila Pennettaová přesně růžek kurtu, jenže Williamsová ihned poté forhendem prohodila svojí soupeřku. Neuvěřitelná show! Williamsová má k dispozici 3 brejkboly!

40-30
    Míček se znovu ocitá mimo kurt po chybě Pennettaové. Brejkbol!

40-30
    Nejdelší a nejhezčí výměna zápasu! Pennettaová oběhá nespočet míčku, ale její poslední byl příliš dlouhý. Brejkbol!

6:3
    Fiftýn, gem, set! Williamsová získává po 29 minutách první set v poměru 6:3. Pennettaová poslal míček mimo kurt.

15-40
    Druhá dvojchyba Sereny v tomto gemu. Pennettaová má k dispozici 2 brejkboly!

A-40
    Pennettaová nahrála Williamsové na smeč k síti, Serena trefila prázdný kus kurtu. Brejkbol!

40-30
    Míček se třepotá v síti, Williamsová má k dispozici jeden brejkbol!

40-0
    Ani na třetí míček v řadě nedokázala Italka zareagovat. Williamsová má k dispozici 3 brejkboly!

0:3
    Flavia využívá hned ten první poté, co Williamsová poslala míček za základní čáru. Pennettaová tak podruhé v zápase brejkuje svojí soupeřku.

15-40
    Williamsová posílá na polovinu soupeřky příliš dlouhý míček. Pennettaová má k dispozici 2 brejkboly!

40-30
    Míček se zastavuje po úderu Pennettaové v síti. Brejkbol!

0:1
    Williamsová netrefuje kurt, což znamená první brejk v zápase.

30-40
    Serena vyhazuje míček od základní čáry do autu. Brejkbol!

Zápas mezi Wawrinkou a Nishikorim, který se hraje na Arthur Ashe Stadium už tři a půl hodiny se přesouvá do pátého setu (tento zápas můžete taktéž na portálu Onlajny.com sledovat) a tím pádem bude tato dvouhra o několik desítek minut posunut. Postupně Vás budeme informovat o případných předpokládaných časech začátku zápasu. Nový předpokládaný začátek zápasu nyní činí 2:15.