Nitra – Olomouc 4:5 (kon.) | Žilina – Trenčín 1:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Litvínov 6:5 (kon.) | Nové Zámky – Skalica 5:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 1:4 (kon.)
Prostějov – Havířov 5:3 (kon.) | Břeclav – Trnava 4:5 (kon.) | Děčín – Bílina 4:1 (kon.)
Litoměřice – Most 4:0 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 4:8 (kon.) | K. Vary – Plzeň 1:2 (1:2 po s.n.)
Klášterec nO – Řisuty 4:5 (2:3 po s.n.) | Šumperk – GKS Tychy 3:0 (kon.) | Znojmo – Hradec Králové 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (1:2 po s.n.) | Opava – Frýdek-M. 7:2 (kon.) | Senica – Kapfenberg 4:3 (4:3 po s.n.)
Val. Meziříčí – Karviná sledge 5:2 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 6:3 (kon.)
HC Lvi Břeclav
4:5 (2:1, 0:3, 2:1)
HK Gladiators Trnava
cz Utorok 02.09.2014, 18:00 • Zimní stadion Břeclav • Prípravný zápas

59:59
    Neskutečný závar v posledních vteřinách k vyrovnání nevedl. Lvi si však za bojovný výkon zaslouží potlesk.

59:10
    Tobola nahrál do jasné pozice Červenkovi, ten míjí.

58:04
    Břeclav to zkouší v šesti bez brankáře!

58:04
    Oddechový čas pro hosty.

58:04
    Hned po konci přesilovky Břeclavi je tu další. Poláček zahákoval Nováčka a Lvi dohrají zápas v početní výhodě. Pokud tedy nevyrovnají.

55:57
    Domácí mají šanci znovu vyrovnat. Hostující hráč odešel na trestnou lavici.

55:52
    Trnava právě vstřelila branku!
    Trnava ale přesilovku využila. Na konci kombinace na jeden dotek byl MARTIN BARAN. Asistence: Achs, Lisoň.

55:24
    Břeclav právě vstřelila branku!
    A je tu gól Lvů v oslabení. Lukáš Nováček jel na jednoho obránce, prohodil si puk kolem něj, ale jeho střelu Petrovič vyrazil. Na dorážku TOMÁŠE BUHAJE mezi nohy už byl ale krátký. Puk se došoural za brankovou čáru. Asistence: Nováček.

54:38
    Kučera podle sudího hákoval – 2 minuty trestu pro břeclavského snipera.

42:30
    Za potyčku vyloučení domácí Kacetl a hostující Achs. Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

41:54
    Buhaj baseballově trefoval puk ze vzduchu, napoprvé trefil hrudník brankáře, k dorážce už ho důrazná obrana Gladiátorů nepustila.

41:17
    Po dalším bully už to ale vyšlo. Z velkého úhlu překvapil Petroviče MARTIN ČERVENKA a je to zase jen o jeden gól. Asistece: Svoboda.

37:11
    Směřička propálil gólmana Trnavy, tomu ovšem prošel kotouč mezi betony a zamířil mimo tři tyče. Obrovská šance Lvů na snížení.

36:25
    Buhaj trefuje z dorážky tyč odkryté trnavské brány.

31:59
    A je tu pro to dobrá příležitost – hostující Poláček – 2 minuty za hákování.

29:04
    Lvi už zvedali ruce nad hlavu, kotouč se obloučkem snášel do branky. Za překonaného brankáře ale na poslední chvíli zaskočila hokejka jednoho z obránců a odpálil kus černé gumy do bezpečí.

27:48
    Gladiátoři teď špatně střídali, na ledě jich bylo dokonce sedm. Dvě minuty pro jejich střídačku a přesilovka pro Lvy.

25:43
    Trestné střílení provedl JULIÁN ACHS, zasunul puk přesně mezi betony Šurého. Bez asistence

25:43
    Bylo nařízeno trestné střílení pro hosty. Za hození hokejky pod nohy.

25:36
    V obraně Lvů se otevřela skulina, do ní dostal pas PETER BARINKA a krátkou kličkou přelstil břeclavského brankáře. Asistence: Poláček.

25:09
    Ale ne na dlouho. Beneš opět hákoval a znovu oslabuje svůj tým. Pokračuje se opět ve čtyřech na obou stranách.

24:08
    Teď hákoval Hronec domácího Průdka, který ztratil rovnováhu a narazil do mantinelu. Z ledu odjíždí za pomoci spoluhráčů. Lvi tak ukončili své oslabení.

22:55
    A další faul domácích – Dittrich dostává 2 minuty za držení. A může být rád. trnava totiž v ponechané výhodě mohla klidně skórovat. Měla dvě tutovky.

21:36
    Opět úřaduje MAREK LISOŇ. najel si na pravý kruh, obránci mu dali až příliš místa. Gólman Šurý proti němu vyjel, ale Lisoň byl u puku dříve než on, udělal ležícímu brankáři kličku a zakončoval do prázdné branky. Bez asistence.

21:01
    Vyloučení na obou stranách. Za sekání Trnavan Baran, za napadení pak Medřický.

20:31
    Hostující kapitán Poláček trefuje od modré tyčku břeclavské brány.

19:46
    Hosté v oslabení ujeli dva na jednoho, ale voolej trnavský hráč netrefil. Stíhající Beneš jej podle sudího hákoval, ten proti tomu ovšem protestuje. Dvě minuty pro slovenského univerzála v dresu Břeclavi.

19:17
    Hostující Lisoň si posedí na trestné lavici. Maximálně dvě minuty. Přesilovka Lvů.

18:02
    Zháňal se snažil Petroviče rozhýbat, ovšem ten jeho fintu vystihl a kotouč vyrážečkou poslal do plexiskla.

18:02
    Bylo nařízeno trestné střílení. Zháňal v oslabení unikl obráncům a Hronec ho hákoval. I přesto Zháňal stihl zakončit nad.

16:01
    První přesilovka hosstí – Tomáš Buhaj u mantinelu hákoval a odpyká si menší trest.

04:34
    TOMÁŠ BUHAJ dostal nahrávku zpoza branky a lehkou střelou mezi nohy vrací Lvům vedení. Asistence: Nováček, Zháňal.

02:54
    MAREK LISOŇ dal podobný gól jako před chvílí Kučera. Zkušený útočník neuspěl z dorážky, obkroužil branku, dostal znovu puk a sám z mezikruží prostřelil Šurého. Asistence: Achs.

01:40
    Napoprvé se KRISTIAN KUČERA z pravého kruhu neprosadil, poté ale obkroužil branku, našel odražený kotouč po střele Toboly mezi kruhy a bekhendem nedal Petrovičovi šanci. Lvi opět potvrzují, že mají výborné vstupy do zápasů. Asistece: Tobola, Svoboda.

Martin Daneš

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 2. Kučera (Tobola, Svoboda), 5. Buhaj (Nováček, Zháňal), 42. Červenka (Svoboda), 56. Buhaj (Nováček) – 3. Lisoň (Achs), 22. Lisoň, 26. Barinka (Poláček), 26. Achs, 56. Baran (Achs, Lisoň)

HC Lvi Břeclav: Šurý (Foukal) – Směřička, Miklík, Beneš (A), Svoboda, Dittrich, Höss – Kučera (A), Červenka, Tobola – Buhaj, Nováček, Zháňal (C) – Medřický, Průdek, Blaha – Kacetl, Papp
    HK Gladiators Trnava: Petrovič (Jančovič) – Poláček (C), Machač, Demo, Hronec, Závodský, Šišmič – Bachratý, Baran, Rosa, Lisoň, Barinka, Čunderlík, Kubín, Hrbáčik, Achs, Faktor, Burzala

Rozhodca: Slavka