Nitra – Olomouc 4:5 (kon.) | Žilina – Trenčín 1:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Litvínov 6:5 (kon.) | Nové Zámky – Skalica 5:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 1:4 (kon.)
Prostějov – Havířov 5:3 (kon.) | Břeclav – Trnava 4:5 (kon.) | Děčín – Bílina 4:1 (kon.)
Litoměřice – Most 4:0 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 4:8 (kon.) | K. Vary – Plzeň 1:2 (1:2 po s.n.)
Klášterec nO – Řisuty 4:5 (2:3 po s.n.) | Šumperk – GKS Tychy 3:0 (kon.) | Znojmo – Hradec Králové 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (1:2 po s.n.) | Opava – Frýdek-M. 7:2 (kon.) | Senica – Kapfenberg 4:3 (4:3 po s.n.)
Val. Meziříčí – Karviná sledge 5:2 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 6:3 (kon.)
MsHK Žilina
1:4 (0:3, 0:1, 1:0)
HK DUKLA Trenčín
Utorok 02.09.2014, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Prípravný zápas

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

MsHK DOXXbet Žilina: Landsman (Vasiljevič) – Bobček, Moravec – Jelínek, Krčula – Kadela, Santanen – Grundy, Leško – Procházka, Kristek, Horna – Šimko, Kubiš, Kanko – Drevenák (K), Drábek, Lipovský – Petelin, Ďuriš, Jarab. Tréner: J. Zavadil

Dukla Trenčín: Nagy (Konrád) – Lintner, Kozák – Andersons, Novajovský – Bokroš, Habšuda – Husák, Zošiak – Melichárek, Nemec, Gašparovič – Radivojevič, Petrovický, Šišovský – Komínek, Hlinka, Novotný – Pardavý, Stantien, Šimíček. Tréner: R.Stantien.

Na ľade už máme hokejistov Žiliny, čakáme na príchod Trenčanov.

Na ľade už máme aj hráčov trenčianskej Dukly.

00:01

00:01
    Úvodné buly vyhral Jaroslav Kristek.

00:51
    V prvom náznaku akcie domáci útočník Kanko, Nagy v bránke hostí nemusel zasahovať.

01:45
    Tvrdú strelu Santanena od modrej čiary stlmil Nagy na svoje hrudi. Žilinčania už sa k dorážke nedostali, hoci to vyzeralo, že brankár hostí puk neudrží.

02:51
    Hrá sa pomerne rýchlo a s minimom prerušení, hra je však stále pred bránou Dukly Trenčín.

02:54
    Vylúčenie Trenčín, 2 minúty dostáva Branko Radivojevič.

03:11
    Domáci vlci sú okamžite v pásme vojakov, no tí sa vzápätí oslobodzujú.

03:48
    Vhadzuje sa po pravej ruky Nagya, no puk smeruje za bránku Filipa Landsmana.

04:02
    Petr Kanko bojoval o puk za bránkou Trenčína s Habšudom, nebol však úspešný.

04:25
    Vedenie Dukly Trenčín zavítalo na dnešný zápas a je smutné, že bývalí skvelí hokejisti musia sedieť medzi divákmi, keďže vo VIP sa nenájde miesto...

04:54
    Hostia v plnom počte.

05:31
    Hostia sa po úvodnom tlaku Vlkov preberajú a začínajú dobre kombinovať.

06:54
    A navyše budú hrať presilovú hru, pretože na trestnú lavicu mieri Tomáš Horna v drese Žiliny.

07:35
    Hostia z Trenčína sú okamžite pred bránkou Landsmana.

07:52
    Patrik Jarab vybojoval puk vo vlastnej obrannej zóne a okamžite ho vyhadzuje až za bránku Dukly.

08:08
    Trenčania znovu v útočnom pásme, Landsman musel zasahovať po jedovke Lintnera od modrej čiary.

08:29
    Trenčín dal gól!
    Na začiatku celej akcie bol Richard Lintner a jeho skvelá rozohrávka, po ktorej nasledovalo vyšachovanie žilinskej obrany. Melichárek následne nabil JAKUBOVI GAŠPAROVIČOVI a ten už sa nemohol mýliť. Asistencia: Tibor Melichárek.

09:11
    V Žiline síce nefunguje ozvučenie, ale napriek tomu máme štatistiky priamo zo žilinskej časomiery. Chalanom i slečne v nej by som rád i touto cestou poďakoval za spoluprácu.

09:55
    Vhadzovanie v stredovom kruhu, tentoraz boli úspešní hostia.

10:01
    Máme za sebou polovicu prvej tretiny, po ktorej vedie Trenčín nad Žilinou 1:0 zásluhou presilovkového gólu Jakuba Gašparoviča.

10:52
    Po hluchej fáze hry držia hráči Žiliny puk za vlastnou bránkou, striedajú a chystajú sa na útok.

11:38
    Nagy však bude dnes veľkou prekážkou, vyzerá byť v dobre forme.

12:17
    Kardinálna minela žilinskej obrany, Peter Šišovský ostal sám pred Landsmanom, no na šťastie pre Žilinu trafil len rameno brankára Vlkov.

13:10
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva znovu Tomáš Horna.

13:17
    Trenčín využíva už druhú presilovú hru v tomto zápase. Po samostatnej akcii sa presadil exžilinský VLADIMÍR NEMEC. Bez asistencií.

14:13
    Hostia sa dostali do veľkej pohody, zvierajú domácich ako v kliešťoch.

14:44
    Nuž a domáca obrana nestíha, Žilina inkasuje tretí gól. Po osi Petrovický – Radivojevič – PETER ŠIŠOVSKÝ končí puk znovu za Filipom Landsmanom. Asistencie: Branko Radivojevič, Róbert Petrovický.

15:13
    Domáci sú zjavne zaskočení vývojom stretnutia a nevedia sa dostať do tempa.

16:31
    Petr Kanko pálil z otočky, Nagy vyrážal pred seba, no Adrián Lipovský v dorážke neuspel.

17:03
    Domáci sa snažia, tréner Zavadil svojim zverencom na striedačke rázne dohovára.

17:52
    Vylúčenie Trenčín, 2 minúty dostáva Štepán Novotný.

18:42
    Domáci v tlaku pred Nagyom, ale zatiaľ je to bezzubé.

19:01
    Do konca prvej tretiny ostáva necelá minúta.

20:00

Po prvej tretine prehrávajú hokejisti Žiliny s Duklou Trenčín 0:3. Za hostí skórovali Gašparovič, Nemec a Šišovský. Druhá tretina sa začne približne o 17:45.

Na ľade už máme hráčov oboch tímov.

20:01

20:45
    Domáci vlci sa snažia vymyslieť niečo hneď od úvodu druhej tretiny, no hostia im dobre kazia prechod cez stredné pásmo.

21:52
    Znovu sa hrá s minimom prerušení, hra má slušné tempo.

22:25
    Štěpán Novotný sa predral cez dvoch obrancov Žiliny, no sám pred Landsmanom neuspel.

23:21
    Žilinčania sa na pár sekúnd usadili pre bránkou Trenčína, no zatiaľ neboli úspešní.

24:24
    Chyba Jakuba Kubiša pri rozohrávke, k puku sa dostal JAKUB GAŠPAROVIČ a nedal Landsmanovi šancu. Bez asistencií.

25:17
    Domáci vlci znovu pred Adamom Nagyom, no je to bezzubé.

26:11
    Novotný hľadal v nájazde 2 na 1 pred bránkou Žiliny Hlinku, ten puk v poslednom momente netrafil.

26:47
    Tvrdý náraz na mantinel si odskákal jeden z hráčov hostí, no zdá sa, že bude v poriadku.

27:11
    Od modrej pálil Husák, Landsman vyráža pred seba, no hostia už puk nestihli doraziť do odkrytej bránky. Tlak Trenčína je však obrovský.

28:02
    Obrovská šanca vojakov, Melichárek pred Landsmanom tečoval Lintnerovu strelu,puk končí tesne vedľa pravej žrde žilinskej bránky.

28:55
    Hostia stále v útočnom pásme, hra im dnes naozaj chutí.

29:36
    Casper Santanen vyviezol puk von z obranného pásma, prešiel cez troch protihráčov a bekhendom trafil hornú tyč bránky hostí.

30:01
    Máme za sebou polovicu stretnutia a Žilina prehráva na domácom ľade s Duklou Trenčín 0:4.

30:24
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Lucas Grundy.

31:11
    Nový obranca Žiliny, Jiří Moravec posiela puk von z obranného pásma.

31:45
    Hostia sa už nikam neponáhľajú, hrajú si s prehľadom svoju hru.

31:55
    Po strele Lintnera zasahuje Landsman, ozýva sa i zhruba desiatka fanúšikov Trenčína, ktorí ženú vojakov vpred.

32:24
    Domáci v plnom počte.

33:11
    V drobnej šanci opäť Žilinčania, no ani tentoraz si neporadili s pozornou obranou Dukly.

34:00
    Vylúčenie Trenčín, 2 minúty dostáva Ondrej Zošiak.

34:57
    Nebezpečná strela Lintnera v oslabení, Landsman vytiahol dobrý zákrok pravým betónom.

35:51
    Domáci Vlci sa snažili niečo vymyslieť v útočnom pásme, no neboli úspešní.

36:00

37:11
    Veľká šanca Trenčína, Petrovický v úniku míňa ľavý horný kút žilinskej bránky.

37:57
    Jaroslav Kristek skúsil Nagya prekvapiť strelou spoza obrancu, no mladý brankár hostí si dal pozor.

38:35
    Tomáš Horna sa prešmykol okolo dvoch obrancov Trenčína, jeho strela po ľade však minula bránku Dukly.

39:01
    Do konca druhej tretiny ostáva necelá minúta.

40:00

Po druhej tretiny prehrávajú domáci Vlci s hokejistami Dukly 0:4. V druhej tretine skóroval za hostí iba Jakub Gašparovič. Tretia tretina sa začne približne o 18:30.

40:01

40:44
    Žilinčania začali tretiu tretinu náporom, Nagy už bol v permanencii.

42:02
    Vylúčenie Trenčín, 2 minúty dostáva Tomáš Bokroš.

43:26
    Strela Martina Krčulu od modrej čiary Landsmanovi starosti nenarobila.

43:31
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty inkasuje Jiří Moravec.

44:02

44:54
    Vylúčenie Dukla Trenčín, menší trest dostáva Lukáš Kozák.

45:31

45:50
    Od úvodu tretej tretiny háji bránku Trenčína Branislav Konrád.

46:17
    Žilinská útočná snaha je dnes absolútne nulová.

47:11
    Hra stratila tempo, oba tímy už viacmenej dohrávajú zápas v tréningovom tempe.

47:58
    Žilinčania sa dostali k dvom streleckým pokusom, no Kanko ani Šimko neuspeli.

48:29
    Na ľade už iskria vášne, zatiaľ však rozhodcovia situáciu upokojili.

50:01
    Máme za sebou polovicu tretej tretiny, hostia vedú v Žiline jasne 4:0.

50:48
    Hokejisti Dukly držia domácich zatvorených v obrannom pásme.

51:53
    Vylúčenie na strane hostí, 2 minúty dostáva Vladimír Nemec.

52:24
    Domáci hokejisti sa dostali do tlaku počas presilovej hry, no nič z neho nevyťažili.

53:01
    Tak napokon sa nám zápas ešte celkom pekne rozbehol.

54:02
    Hostia majú stále viac z hry, Landsman je však pozorný.

55:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých päť minút a väčšina divákov už znechutene opúšťa DOXXbet arénu.

55:58
    Oba tímy sa ešte snažia čo to vymyslieť, ale vôbec sa im nedarí.

56:48
    Žilina dala gól!
    Tak predsalen sa domácim podarilo vsietiť čestný gól o ktorý sa postaral český útočník JAROSLAV KRISTEK. Asistencie: Milan Procházka, Tomáš Horna.

57:35
    Domáci ešte zvýšili tempo hry a skúšajú skorigovať výsledok zápasu.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty stretnutia.

58:37
    Domáci ešte obliehajú bránku hostí, no puk napokon smeruje za žilinskú svätyňu.

59:33
    Do konca stretnutia ostáva pár sekúnd a fanúšikovia hostí oslavujú víťazstvo.

60:00

Skončil sa prípravný zápas MsHK DOXXbet Žilina – Dukla Trenčín, v ktorom hostia zvíťazili zaslúžene 4:1. Ja sa s vami lúčim a želám príjemný zvyšok dňa. (18:59:15)

Dávid Švec

Góly a asistencie: 57. Kristek (Procházka, Horna) – 9. Gašparovič (Melichárek), 14. Nemec, 15. Šišovský (Radivojevič, Petrovický), 25. Gašparovič

MsHK Žilina: Landsman (Vasiljevič) – Bobček, Moravec – Jelínek, Krčula – Kadela, Santanen – Grundy, Leško – Procházka, Kristek, Horna – Šimko, Kubiš, Kanko – Drevenák (K), Drábek, Lipovský – Petelin, Ďuriš, Jarab. Tréner: J. Zavadil
    HK DUKLA Trenčín: Nagy (Konrád) – Lintner, Kozák – Andersons, Novajovský – Bokroš, Habšuda – Husák, Zošiak – Melichárek, Nemec, Gašparovič – Radivojevič, Petrovický, Šišovský – Komínek, Hlinka, Novotný – Pardavý, Stantien, Šimíček. Tréner: R.Stantien