Plíšková – Ivanovićová 2:0 (kon.) | Strýcová – Niculescuová 2:1 (kon.)
Monica Niculescuová
1
6 4 2
cz Štvrtok 28.08.2014, 19:16US Open - ženy - US Open (tvrdý povrch)

To je ode mě z toho utkání s konstatováním výhry Barbory Záhlavové-Strýcové pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) Onlajnu, na počtenou! (21:49:03)

Druhé kolo mezi Barborou Záhlavovou-Strýcovou a Monicou Niculescuovou je minulostí. První set sice pro českou tenistku nevyšel vůbec dobře, v tom druhém ale už podchytila rytmus hry své soupeřky a v tu chvíli začal boj o každý míček, z čehož plynul velký počet brejkbolů, který za stavu 4:2 zastavila Záhlavová-Strýcová a došla si pro výhru 6:4. Ve třetím setu pokračoval znovu koncert brejkbolů, který se zastavil za stavu 2:2 a nakonec česká zástupkyně na US Open nedovolila uhrát Rumunce ani gem a zvítězila tedy ve třech setech 4:6, 6:4 a 6:2 za 2 hodiny a 16 minut. V zápase bylo k vidění 32 brejkbolů ale vše pro české barvy přeci jenom dobře dopadlo. Ve třetím kole se Barbora Záhlavová-Strýcová utká s vítězkou zápasu Sorana Cirsteaová – Eugenie Bouchardová.

6:2
    Nakonec přeci jen Barbora Záhlavová-Strýcová potvrzuje brejkbol ziskem fiftýnu a může se radovat z výhry, a zároveň z historického postupu do třetího kola US Open.

A-40
    Česká tenistka znovu ve výhodě, brejkbol!

40-40
    Ten bohužel nevyužívá, na řadu přichází shoda.

40-30
    Barbora Záhlavová-Strýcová vybojovala fiftýn po velmi, ale velmi dlouhé výměně. Česká tenistka tak má k dispozici brejkbol!

30-30
    Jenže proti je Monica Niculescuová, která s utkáním zkouší ještě něco provést.

30-15
    Barbora má slibně nakročeno k zisku osmého gemu třetí sady, což by znamenal konec utkání a vítězství české tenistky.

15-15
    Niculescuová chybuje při úderu z voleje.

0-15
    Rumunka získává fiftýn po dlouhé výměně.

5:2
    Konec přestávky, podávat bude Monica Niculescuová.

5:2
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:2
    Ten také Barbora Záhlavová-Strýcová využívá a získává tím sedmý gem třetího setu. Česká tenistka už je pouhý jeden gem od vítězství v dnešním utkání!