Skalica – Olomouc 2:5 (kon.) | Trenčín – Zvolen 4:3 (1:0 po s.n.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Poruba 2011 – Slovensko U20 3:5 (kon.) | Zlín – K. Vary 1:2 (kon.) | Liberec – Slavia 6:3 (kon.)
Nové Zámky – Nitra 4:8 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 5:4 (kon.) | Opava – Přerov 3:4 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 3:2 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 6:1 (kon.)
Kladno – Znojmo 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 5:2 (kon.) | HC Slovan – Vítkovice 1:2 (po pr.)
Polsko U20 – Vsetín 2:7 (kon.)
Berani Zlín
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
cz Štvrtok 28.08.2014, 17:30Prípravný zápas

59:59
    V poslední vteřině ještě pálil Leška, z dobré pozice ale vysoko nad! Zlínský mazák se celému závěrečnému vzruchu jen potutelně usmívá.

59:55
    Závorka neudržel střelu od modré, velká mela na karlovarském brankovišti gólem neskončila!

59:48
    Zlín to pochopitelně zkouší bez brankáře!

59:48
    Radim Hruška je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče, oddechový čas zlínské lavičky.

49:06
    Další vyloučení na zlínské straně. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Patrik Urbanec.

46:27
    Počet hráčů na ledě se srovná. Za podražení za vlastní brankou je na dvě minuty vyloučen Michal Vachovec.

45:49
    Na zlínské trestné lavici se opět otevřela vrátka. Za krosček je vyloučen Radim Tesařík.

41:55
    Pšurný našel na okraji levého kruhu pro vhazování Kverku, jenž z dobré pozice pálil jen do Štůraly!

34:59
    Nyní pozorujeme hluchou pasáž utkání, kterou ukončilo vyloučení Michala Vachovce, který si odpyká trest za hákování

30:21
    Marušák vyhodil kotouč z obranného pásma mimo hrací plochu, sudí mu pochopitelně uděluje dvě minuty za zdržování hry.

27:38
    Přesilovka Energie je u konce, Juris Štáls dostal dvě minuty za držení, když si počínal nedovoleně u mantinelu v obranném pásmu.

26:12
    Redlihs pálil od modré, Skuhravý jeho ránu tečoval, kotouč zamířil jen těsně mimo překvapeného Štůralu.

23:35
    Po ofsajdu Zlína se do sebe pustili Jan Tomeček a Zdeněk Okál . Okál udeřil svého soupeře do hlavy, za což mu sudí udělil trest pět minut plus do konce utkání Jan Tomeček obdržel dvě minuty.

20:09
    Hráči Zlína nyní přicházejí o dvojnásobnou početní výhodu, útočného faulu se dopustil Jaroslav Balaštík, za což obdržel dvouminutový trest za držení.

19:45
    Vlach byl dvakrát velmi blízko srovnání stavu, jenomže nadvakrát nedokázal přehodit levý beton Závorky, jenž se výborně natáhl k levé tyči!

18:54
    David Hruška vyhodil puk z vlastního obranného pásma mezi diváky a je potrestán dalším trestem za zdržování hry.

18:47
    Zlín dlouho operoval v útočném pásmu a měl ponechanou výhodu, kterou ukončila až Marušákova střela do Martina Rohana. Je to navíc právě Rohan, kdo dostal dvě minuty za hru vysokou holí.

17:08
    Kubiš tečoval nahození od modré, které málem prošlo Závorkovi mezi vyrážečkou a betonem!

15:38
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Je tu další krásná individuální akce a tentokrát dokonce zakončená gólem. STANISLAV BALÁN projel po pravém křídle, dostal se před Štůralu a prakticky v pádu vrátil vedení na stranu Energie. Bez asistence.

14:15
    Rozhodčí nejprve odpískali postavení útočícího hráče v brankovišti a pak za vzájemnou potyčku vyloučili zlínského Pavla Kubiše a karlovarského Michala Vachovce.

13:57
    A další šance Karlových Varů! Štůrala ležel na zemi, jenomže D. Hruškovi se kotouč svezl po čepeli a tak ležícího brankáře nepřekonal.

12:27
    Krásná akce čtvrtého karlovarského útoku! Gorčík zakončil tak šikovně, že padající Štůrala vůbec netušil, kde má puk. Ke zlínskému štěstí šel kotouč mimo tři tyče.

10:06
    Obrovská mela před zlínskou brankou končí získáním kotouče zlínských hokejistů! Teď ale věděl, kde je puk, zřejmě jen hlavní rozhodčí.

09:12
    Další přesilovka pro Energii, na dvě minuty za držení je vyloučen Bedřich Köhler.

07:31
    Zlín právě vstřelil branku!
    I Zlín využívá přesilovou hru. Zlínští se dlouho tlačili do karlovarské branky, až si odražený puk vzal PETR HOLÍK a bekhendem pod břevno překonal ležícího Závorku. Asistence: Tomáš Žižka.

06:10
    Přesilovku si vyzkouší také Zlín, za hru vysokou holí je vyloučen na dvě minuty Roman Pšurný.

03:38
    Karlovy Vary ztratily puk před svou brankou, Balaštík se dostal ke střele z mezikruží, jenomže jeho líná střela zápěstím přeletěla Závorkovo břevno!

01:31
    Energie za celou přesilovku neopustila útočnou třetinu a nakonec se dočkala krásné branky. Do pravého horního rohu prošla střela JEKABSE REDLIHSE od modré. Asistence: Stanislav Balán.

00:11
    Karlovy Vary se hned na úvod utkání natlačily do útočné třetiny a ihned z toho jsou dvě minuty za podražení pro Jiřího Marušáka.

Daniel Polách

Václav Petrů

Góly a asistencie: 8. Holík (Žižka) – 2. Redlihs (Balán), 16. Balán

Berani Zlín: Štůrala (Horčička) – Valenta, Marušák, Žižka, Matějíček, Urbanec, Tesařík, Řezníček – Köhler, Leška, Balaštík – Veselý, Vlach, Kovařík – Kubiš, Holík, Šťastný – Čech, Fořt, Okál
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – J. Tomeček, Redlihs, Rohan, Šmach, Harant, Deyl, Schusser, Dvořák – Flek, Balán, Štals – D. Hruška, R. Hruška, Vachovec – V. Tomeček, Kverka, Pšurný – Gorčík, Skuhravý, Heizer