Skalica – Olomouc 2:5 (kon.) | Trenčín – Zvolen 4:3 (1:0 po s.n.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Poruba 2011 – Slovensko U20 3:5 (kon.) | Zlín – K. Vary 1:2 (kon.) | Liberec – Slavia 6:3 (kon.)
Nové Zámky – Nitra 4:8 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 5:4 (kon.) | Opava – Přerov 3:4 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 3:2 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 6:1 (kon.)
Kladno – Znojmo 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 5:2 (kon.) | HC Slovan – Vítkovice 1:2 (po pr.)
Polsko U20 – Vsetín 2:7 (kon.)
SK Kadaň
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
cz Štvrtok 28.08.2014, 18:00 • ZS Kadaň • Prípravný zápas

Kadaň hrála hokej, soupeř skóroval. Asi takto by se dal zhodnotit celý dnešní zápas, ve kterém Kadaň hrála aktivněji již od první minuty. (20:11:16)

60:00

59:40
    Vhazování před Lukášovo brankou.

58:38
    Lukáš Krejčík se dostal k odraženému kotouči a pelášil na branku. Jeho cestu mu zhatila píšťala čárového rozhodčího.

57:28
    Vhazování před Hanuljakem.

57:06
    Kadaň je dnes lepším týmem, ale brankář Lukáš je pozorný.

55:49
    Další vyloučení na straně Benátek. Jiří Říha vyloučen za vysokou hůl.

55:40
    Střela Jaroslava Mrázka jen o kosek minula branku!

54:26
    Další nevybíravý zákrok. Dominik Hrníčko obdržel dvě minuty za krosček.

54:18
    Kadaň kombinuje před hostující bránou.

53:39
    Dalčí vyloučení na obou stranách. Tomáš Bartejs a Adam Dlouhý sedí za hrubost.

51:52
    Domácí jsou již také v plném počtu.

51:05
    Benátky v plném počtu.

50:19
    Hosté tvrdě dohrávají domácí hráče u mantinelu.

49:48
    Vyloučení na obou stranách. Martin Mazanec a Petr Ulryc, oba 5 + OK za hrubost. Šarvátce předcházel faul Martina Mazance, za kterého dvouminutový trest odsedí Petr Macháček.

49:48
    Další pěstní souboj. Tentokrát se utkali Martin Mazanec a Petr Ulrych. Domácí bek i tento souboj zvládl lépe.

49:05
    Ján Niko narazil na hrazení Lukáše Nováka, za což ho hlavní sudí postrestal na 2 minuty + 10 minut za nesportovní chování.

48:00
    Domácím se dnes přesilová hra moc nedaří.

47:12
    Aleš Pavlas výborně napadl rozehrávku Benátek, v tom ho zahákoval Daniel Špaček, který usedá na trestnou lavici.

46:15
    Jaroslav Mrázek od modré čáry trefuje připravenou lapačku Lukáše.

46:08
    Vhazování po pravici Lukáše.

45:13
    Hosté kličkují v útočném pásmu, ke střele je domácí obrana nepouští.

43:46
    Kadaň je stále aktivnějším celkem, ale skóre se nemění.

42:32
    Miroslav Hanuljak vystilhl kličku a chytá!

42:32
    Za hákování od Martina Mazance je nařízeno trestné střílení, to pojede david Videlka.

42:09
    Ladislav Bittner se prokličkoval před Hanuljaka, ten ukázal výborný zákrok lapačkou!

41:10
    Hosté dohrávají přesilovou hru, domácí obránci pracují na výbornou.

40:01

Domácí byli celou třetinu v útočném pásmu, ale recept na brankáře Lukáše ne a ne najít. O druhou branku Benátek se postaral Daniel Špaček.

40:00

39:29
    Petr Jíra usedl na trestnou lavici za hákování.

Oboustranné vyloučení. Jakub Trefný (KAD) a Patrik Maďar (BNJ), oba 5 + OK hrubost.

39:18
    Jakub Trefný se pustil do šarvátky, jako soupeře si vybral Patrika Maďara, kterého poslal k zemi.

38:13
    Benátky právě vstřelily branku!
    Stejná branka jako v první třetině. DANIEL ŠPAČEK dostal přihrávku z poza branky a střelou do horní poloviny branky skóruje. Asistence: Daniel Krejčík, Josef Skořepa.

36:49
    Adam Dlouhý v proti útoku o metr přestřelil branku Hanuljaka

35:06
    Jiří Charousek poslal křižnou přihrávku Lukáši Novákovi. Druhý jmenovaný zvolil střelu tahem. Puk vypadl Lukášovi z výstroje, sle jako první se ho zmocnili hosté.

33:21
    Benátky v útočném pásmu moc dlouho nevydrželi. Vhazování po pravici gólmana Lukáše.

32:31
    Hosté se usadili v obraném pásmu Kadaně.

31:38
    Druhá třetina se odehrává převážně před Lukášem, proti kterému se domácímu celku nevede najít recept.

30:25
    Roman Chlouba jel sám proti brankáři. Naznačil střelu, ale zvolil kličku, kterou minul!

29:12
    Benátky jsou pod neustálým tlakem.

27:36
    Kadaň nyní v útoku, střela Hammerbauera si nenašla cestu mezi tři tyče.

27:07
    Icing Kadaně

25:50
    Jakub Novák zasunul kotouč mezi betony Lukáše, ten na poslední chvíli usměrnil kotouč zpět do brankoviště!

25:19
    Roman Chlouba míjí levý růžek jen o pár centimetrů!!

24:40
    Hraje se mnohem aktivnější hokej, než v první části.

23:29
    Jan Hammerbauer nastřelil plastron Lukáše.

22:56
    Totožná situace, tentokrát promáchl Roman Ihňato.

22:13
    Jaroslav Mrázek dostal přihrávku a chtěl vystřelit z první, jenže promáchl.

21:15
    Jiří Charousek se prokličkoval až před Lukáše, střelu mu zblokoval jeden z hostujících beků.

20:34
    Jiří Říha usedá na tretnou lavici za nedovolené bránění.

20:01

Týmy nastupují na ledovou plochu.

Domácí do zápasu vstoupili lépe, ale stav tomu neodpovídá. Jedinou branku v první třetině vsítil Adam Dlouhý.

20:00

19:20
    Domácí se úspěšně ubránili.

18:54
    Domácí obrana téměř nedovoluje hostům vystřelit.

18:18
    Benátky jsou v plném počtu. Hraje se přesilová hra 3 proti 5.

18:06
    Vhazování po pravici Hanuljaka.

17:20
    Dalším vyloučeným je Petr Macháček, faul kolenem.

17:20
    Vrátka na trestou lavici zůstávají otevřené, očekává se ještě jeden domácí trest.

17:20
    Bronislav Andres zahákoval Krejčíka a po právu usedá na trestnou lavici.

16:18
    Stav na vyločení je vyrovnán. Jakub Mrázek podržel soupeřovu hůl a sedí na trestné lavici.

15:48
    Domácí gólman Hanuljak si myslel, že má kotouč pod lapačkou, mezitím se hra odehrávala v rohu kluziště. Zaváhání nikdo z hostů nevyužil.

13:46
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale šance se neobjevují nikde.

12:39
    Kadaň se na chvilku usadila před brankářem Lukášem, ten je pozorný.

11:48
    Kadaň je již minutu v plném počtu, ale na ledě to není znát.

10:49
    Daniel Špaček nastřelil tyč kadaňské brány!

10:00
    Ján Niko se opřel do střely, ta ovšem nezamířila mezi tři tyče.

08:55
    Roman Chlouba je dnešním prvním vyloučeným hráčem. Za podražení obdržel dvě minuty.

08:18
    Hosté výborně napadají kadaňskou rozehrávku.

06:10
    Jiří Charousek nastřeloval kotouč na branku z velkého úhlu. Puk se odrazil od jednoho z obránců a skončil jen pár centimetrů vedle levé tyče!

05:34
    Daniel Špaček vyzkoušel Hanuljakovu pozornost.

05:13
    Hosté se zmoncnili puku, ale příliš si nerozuměli. Zakázané uvolnění.

04:30
    Aleš Pavlas nahodil kotouč, ten ovšem skončil na střešní konstrukci zimního stadionu.

02:46
    Sportovní klub stále v útočném pásmu, ale šance na zakončení nevznikají.

01:12
    Hosté šli sice do vedení, ale týmem, který je aktivnější je Kadaň.

01:02
    ADAM DLOUHÝ obdržel přihrávku zpoza branky a střelou k tyči nedal Hanuljakovi šanci na úspěšný zákrok. Asistence: Ladislav Bittner.

00:26
    Úvodní vhazování vyhrál domácí celek, hostující gólman Lukáš si připisuje první úspěšný zákrok.

00:01

Týmy nastupují na hrací plochu, utkání za okamžik začne.

V utkání určitě nenastoupí dvoubrankový střelec z prvního měření sil Jan Müller, který léčí tržnou ránu na stehně. I tak to dnes bude jistě napínávé utkání dvou prvoligových celků. Utkáním vás jako komentátor provede Stanislav Jiskra.

Benátky n/J: Liberecká farma vedená trenérem Pešánem má za sebou již sedm přípravných zápasu. Tedy stejně jako Kadaň. Oproti Kadani mají ale horší zápasovou bilanci, neboť třikrát odcházeli poraženi. Jednou právě od Kadaně. Dále pak nestačili dvakrát na Litoměřice. Naopak se Benátkám podařilo porazit účastníka DEL2 – Lausitzer Füchse.

Kadaň čeká deváté a zároveň poslední domácí přípravné utkání. Z uplynulých osmi odešli hráči Sportovního klubu jen dvakrát poraženi. Obě porážky měli jedno stejné, udály na domácím ledě a v obou případech Kadaň třikrát inkasovala. Nejprve podlehla obrozenému Ústí 1:3 a za dva dny později padla i s Litoměřicemi. Stadion vyhrál v Kadani 3:2. Mladý kadaňský soubor tak má za sebou výsledkově vcelku povedenou přípravu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.