Skalica – Olomouc 2:5 (kon.) | Trenčín – Zvolen 4:3 (1:0 po s.n.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Poruba 2011 – Slovensko U20 3:5 (kon.) | Zlín – K. Vary 1:2 (kon.) | Liberec – Slavia 6:3 (kon.)
Nové Zámky – Nitra 4:8 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 5:4 (kon.) | Opava – Přerov 3:4 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 3:2 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 6:1 (kon.)
Kladno – Znojmo 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 5:2 (kon.) | HC Slovan – Vítkovice 1:2 (po pr.)

Děčín právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné. Tři vteřiny před koncem třetího dějství strhává vedení opět na svou stranu Děčín. TOMÁŠ FAIGL tečoval před hostujícím brankářem nahozený puk Molnára a na ledě Děčína propukla radost nejen hráčů Děčína, ale také fanoušků. Asistence: Jan Molnár.

57:30
    Váňa dvě minuty sekání. Přesilovka pro Děčín.

57:08
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Jenže hosté přesilovky umí a po rozebrání děčínské obrany je opět stav srovnán. MIROSLAV KOBLITZ pálil od modré čáry a využil tak přesilovou hru. Asistence: Martin Kadlec.

56:08
    Molnár dvě minuty sekání.

55:46
    Oliverius našel zadovkou úplně volného JAROSLAVA HAŠKA, který se následně ocitl úplně sám před hostujícím brankářem. Přesnou střelou pod víko Tichého branky tak strhává vedení na stranu Děčína. Asistence: Michal Oliverius a Daniel Volráb.

51:26
    V Děčíně byl znovu vidět gól ve vlastním oslabení, tentokráte na děčínské straně. DANIEL VOLRÁB vypíchl na modré čáře hostům puk a úplně sám se řítil na Tichého. Ve svém samostatném úniku pak puk zasunul pod jeho betony. Bez asistence:

49:52
    Vegner dostává dvě minuty za hákování a Klášterec má početní výhodu.

46:28
    Hrdlička dostává dvě minuty za podražení.

42:23
    Přesilovka pro Děčín. Dvě minuty dostává Váňa za hákování.

41:04
    Sice přesilovou hru hráli domácí hráči, paradoxně ale skórují hosté. Ve vlastním oslabení se hostům podařilo vyšachovat děčínskou obranu a znovu do vedení posílá hosty přesnou střelou MARTIN KADLEC. Asistence: Lukáš Hrdlička.

40:01
    Hosté dostávají dvě minuty za pozdní nástup z kabiny.

36:48
    Medvědi svou přesilovou hru bleskově využívají a je znovu vyrovnáno. JAN FILIPOVSKÝ se od modré čáry prosazuje prudkou přízemní střelou a znovu rozradostnil své spoluhráče. Asistence: Jan Kment.

36:40
    Hostující Strejček dvě minuty za hákování.

36:10
    Šetka našel zadovkou Chamráda který ještě poslal přihrávku na lépe postaveného Faigla, před kterým zívala odkrytá branka. Svou střelu však poslal pouze do ležícího brankáře hostí.

30:46
    Vegner dostává dvě minuty za podražení. Další početní výhoda pro Klášterec.

26:41
    Hosté jdou však znovu do vedení. Z protiútoku se prosazuje LADISLAV NGUYEN a svou přízemní střelou rozvlnil podruhé domácí síť. Klášterec se tak opět raduje z vedení o jednu branku. Asistence: Libor Řepík.

24:26
    Po tlaku hostí v přesilové hře se Děčínští dokázali otřepat a brzy srovnávají stav skóre. Chamrád poslal nádhernou žabku na opačnou stranu kluziště, tedy před branku hostí, kde byl mezi kruhy připravený MAREK ŠETKA, jenž okamžitě pálil na Tichého a v jeho brance propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Aleš Chamrád a Tomáš Faigl.

20:58
    Hříbal dostává dvě minuty za podražení. Je tu další přesilová hra pro Klášterec.

19:57
    Tak to je pro domácí docela šok. Pouhé tři vteřiny před koncem první třetiny inkasují první gól. MARTIN KADLEC střílel od modré čáry. Střela nebyla tak prudká, přesto se puk doklouzal až před ŠtichuKáchu a proklouzl mu nešťastně mezi betony. Asistence: Michal Žižka.

18:05
    Oliverius našel ve vlastním oslabení před brankou Faigla, ten však obrovskou šanci spálil.

17:49
    Domácí Hříbal dostává dvě minuty za podražení. Hosté mají výhodu další přesilové hry.

16:10
    Dva klášterečtí hokejisté mířili osamoceni na Káchu, ale ten jejich akci bravurně likviduje.

11:26
    Za držení si jde na dvě minuty odpočinout Filipovský.

04:39
    Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Hostující Zicho dostává dvě minuty za sekání.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 25. Šetka (Chamrád, Faigl), 37. Filipovský (Kment), 52. Volráb, 56. Hašek (Oliverius, Volráb), 60. Faigl (Molnár) – 20. Kadlec (Žižka), 27. Nguyen (Řepík), 42. Kadlec (Hrdlička), 58. Koblitz (Kadlec)

HC Děčín: Kácha (Šticha) – Kaltenböck, Hříbal, Vegner, Molnár, Filipovský, Klement, Chovanec, Kvaček – Hašek, Oliverius, Volráb – Faigl, Chamrád, Šetka – Drnec, Kment, Fojt – Bačák, Bezpalec, Polák
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Tichý (Kutnar) – Loučka, Žižka, Koblitz, Zicho, Strejček – Váňa, Řepík, Jáchym – Bečvář, Hrdlička, Nguyen – Kadlec, Diviš, Zeman – Toušek, Neuman

Rozhodca: Luczków – Hynčica, Střelka