Hantuchová – Cornetová 0:2 (kon.) | Šafářová – Čeng 2:1 (kon.)
6 6
Streda 27.08.2014, 20:43US Open - ženy - US Open (tvrdý povrch)

1:6
    GEM, SET, ZÁPAS Simona Halepová!
    Tak to bolo veľmi rýchle, Halepová zdolala našu tenistku po 1 hodine a 10 minútach! Druhý set vyhrala 6:1 a zaslúžene po oveľa lepšej hre postupuje do tretieho kola! Slovensko tak v ženskom turnaji nebude mať už žiadne zastúpenie. Pre Čepelovú to bola dnes veľká škola, zo zápasu si zobrať skúsenosti a ponaučenie.

0-40
    Tri mečbaly a môže to zakončiť čistou hrou!

1:5
    Aj sa tak stáva a čistou hrou ide Halepová do vedenia 5:1! To znamená, že naša tenistka ide podávať na udržanie sa v druhom sete a aj samotnom zápase.

30-40
    Ku brejkbalu sa však napokon Halepová dostala!

15-40
    Dvojchyba našej tenistky darovala Halepovej dva brejkbaly!

2:6
    To sa už podarilo Halepovej využiť a tak vyhráva prvý set hladko 6:2! I keď v úvode prehrávala 2:0, senzáciu v prvom sete nepripustila. Naša tenistka okrem prvých dvoch výmien hrala len druhé husle v zápase. Ideme do druhého setu, podávať začne naša tenistka.

40-A
    Výhoda a setbal je naspäť pri Halepovej!

40-40
    A aj tá je napokon odvrátená, sme na tretej zhode 40:40!

15-40
    Dva setbaly pre Simonu Halepovú!

2:5
    Ktorý sa podarilo dvojke turnaja využiť a tak ide do vedenia 5:2! Horšie na tom však je, že Halepová ide podávať na víťazstvo v prvom sete!

30-40
    Napokon tu je brejkbal pre Halepovú!

40-A
    Lenže výhodu a tak aj ďalší brejkbal získava Halepová!

40-40
    ÁNO! Aj ten druhý brejkbal je už minulosťou a tak sme na druhej zhode 40:40!

15-40
    Tak ten spád naberá už poriadne obrátky, Halepová získava dva brejkbaly!

40-A
    Výhoda a brejkbal pre Halepovú, po dvoch gembaloch našej tenistku je tu tak táto hrozba.

40-15
    Razom sú tu dva brejkbaly pre našu tenistku! Janka tak stúpila do zápasu zatiaľ na výbornú.