Schmiedlová – Sasnovičová 0:2 (kon.) | Plíšková – Dulgheruová 0:2 (kon.)
Rybáriková – Wozniacka 1:1; 0:2; 0-0 (skreč) | Plíšková – Meusburgerová 2:0 (kon.)
Strýcová – Barty 2:0 (kon.) | Kvitová – Mladenovicová 2:0 (kon.)
Cibulková – Bellis 1:2 (kon.) | Koukalová – Cetkovská 1:2 (kon.)
1 0
cz Utorok 26.08.2014, 21:39US Open - ženy - US Open (tvrdý povrch)

Tak to byla jízda! Petra Kvitová za necelou hodinu postupuje do druhého kola své francouzské soupeřce dovolila v celém zápase jediný gem. Byla ve všech ohledech jasně lepší hráčkou a porážku z Paříže z roku 2013 oplatila Mladenovičové i s úroky. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (22:35:36)

Konec zápasu

6:0
    Mladenovičová uklízí svůj bekhend do pásky a za 54 minut postupuje naprosto hladce do 2. kola.

40-15
    Přímý bod z podání a dva mečboly pro Petru!

30-15
    Petra zahrála několik dobrých úderů z bekehndu, poté zaútočila z forhendové strany a výměnu ukončuje smečí na síti.

15-15
    Opět dobrý první servis, nicméně nyní česká jednička vyhazuje svůj forhend daleko za základní čáru.

15-0
    Po druhém podání zahrává Mladenovičová z forhendu jen do pásky.

5:0
    Konec přestávky, podávat bude Petra Kvitová.

5:0
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:0
    Sedmá dvojchyba Mladenovičové v tomto zápase a Petra za 49 minut půjde podávat na postup do 2. kola. Tak to je opravdová fantazie!

40-30
    Přeci je tu další brejkbol Petry po opětovném úderu Mladenovičové do pásky.

30-30
    V tuto chvíli nemusí Petru nevynucená chyba příliš mrzet, po delší době tu máme vyrovnaný stav.

30-15
    Ještě naděje po přímém bodu z podání.

30-0
    Šestá dvojchyba Mladenovičové, nic jiného než zmar francouzské tenistky to v tuto chvíli není.

15-0
    Opět fiftýn pro českou tenistku, ta je nesmírně blízko.

4:0
    Po čisté hře chybí Petře dva gemy k postupu do 2. kola, nyní po dobrém kraťasu zahrává Mladenovičová jen do sítě.

40-0
    Další eso české tenistky.

30-0
    Ne, Petra je opravdu ve skvělé formě, znovu nezkazila jediný úder a i přes dobrou defenzívu soupeřky zakončuje výměnu pohotovou smečí.