SK Trhači Kadaň
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
ETC Crimmitschau
cz Pondelok 25.08.2014, 18:00 • Zimní stadion Kadaň • Prípravný zápas

Kadaň i do třetí části vstoupila aktivněji, ale do šancí se moc nedostávala. Jedinou branku ve třetí třetině vstřelil necelé dvě minuty před koncem Jiří Charousek. (20:02:41)

60:00

59:30
    Hra se již jen dohrává. Hosté se již do šancí netlačí.

58:19
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Jakub Novák nahrál před branku JIŘÍMU CHAROUSKOVI, který střelou nad rameno proměnil přesilovou hru. Asistence: Jakub Novák, Jaroslav Mrázek

57:25
    Daniel Bucheli podrazil domácího hráče a po zásluze si odpyká menší trest. Následně obdržuje vyšší trest 10 minut, za nesportovní chování.

55:43
    Jakub Novák obstřelil prázdnou klec!!

54:58
    Hostující jsou i nadále usazeny v útočné třetině, ale žádné vyložené šance k vidění nejsou.

53:17
    Kadaň obstřeluje hostujícího gólmana ze všech možných pozic.

52:10
    Roman Chlouba se dostal do úniku, mazácky si položil gólmana, který mu na podlední chvíli vypíchl puk z hole.

51:21
    Roman Chlouba vyprášil Albrechtovo betony.

50:28
    Hosté si v přesilové hře nevytvořili žádnou šanci.

49:23
    Tom Flodqvist napálil před sebou stojícího Antona Berleva.

48:18
    Jaroslav Mrázek podrazil protihráče a míří na trestnou lavici.

47:54
    Domácí se usadili v útočném pásmu a připrvují si šance. Nejprve Petr Jíra nadvakrát nepřekonal gólmana Albrechta, o pár vteřin potom ho napodobil Mazanec.

46:45
    Jiří Charousek se prokličkoval přes celé kluziště, jeho bekhendové zakončení bylo nepřesné.

45:02
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, obránci obou týmů nedělají zbytečné chyby.

43:30
    Kadaň se na chvilku usídlila v útočném pásmu, ze kterého je vykázal rozhodčí. Puk skončil v síti nad brankou Crimmitschau.

42:33
    Hosté jsou aktivnější celkem na hřišti, Hanuljak je pozorný.

42:08
    Dominic Walsch se ocitl v obrovské šanci, ale netrefil klec.

41:30
    Domácí jsou v plném počtu.

40:01

Ve druhé třetině nebyl k vidění hokej pro fanouškovo oko, ale i tak padly dva góly. Ve 33. minutě se střelou k tyči prosadil domácí Jakub Tatar. Vše se zchylovalo ke konci třetiny, když zároveň se sirénou udeřili hosté, jmenovitě Mike Card, který ukázkovou střelou nad Hanuljakovo rameno snížil na 2:1.

40:00

39:59
    Crimmitschau právě vstřelilo branku! MIKE CARD dostal ukázkovou přihrávku od Jakuba Körnera. První jmenovaný střelou do levého růžku nedal Hanuljakovi žádnou šanci. Asistence: Jakub Körner, Martin Heinisch.

39:30
    Crimmitschau si zahraje přesilovou hru 5 na 3. Anton Berlev (KAD) inkasuje 2 minuty za vysokou hůl.

38:57
    Kadaň se dostala do úniku 2 na 1. Charouskovo přihrávku na najíždějícího Lukáše Nováka zlikvidoval obránce hostí.

38:05
    Roman Chlouba dostal 2 minuty za podražení.

37:22
    Kadaň si v přesilovce ani nevystřelila.

36:52
    Hostující gólman se za brankou zmocnil puku, který poslal až k Hanuljakovo brance.

35:22
    Jakub Körner (CRI) vyhodil puk přes hrazení a je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

33:49
    Kadaň vstřelená branka nakopla, ale hostující obrana je dnes takřka bezchybná.

32:40
    Bronislav Andrer přihrával mezi kruhy, kde stál zcela voný JAKUB TATAR, který střelou na vyrážečku uspěl. Asistence: Bronislav Andres, Daniel Lehnert.

32:12
    Matt Mackay se prokličkoval z rohu kluziště až před gólmana Hanuljaka. Střela ovšem skonšila na zadním mantinelu.

31:26
    Jakub Novák z metru netrefuje.

30:51
    Střela Romana Chlouby byla sražena do ochrané sítě nad brankou.

29:30
    Další přsilovka pro Kadaň. Daniel Bucheli podržel soupeře a byl odměněn menším trestem.

27:43
    Miroslav Hanuljak si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát dělovku z hole Kevina Neumüllera vyrazil miho hrací plochu.

26:50
    Domácímu celku je již po několikáté odpískáno postavení mimo hru.

25:56
    Nepřesnost jde vidět na obou stranách.

24:40
    Sportovní klub kombinuje, mezírku na vystřelení nikdo nenachází.

23:29
    Dominic Walsch je dalším vyloučeným, tentokrát za napadení.

22:46
    Daniel Lehnert míjí odkrytou klec!!

21:43
    Mike Card vystřelil od modré čáry, puk skončil v plastronu brankáře Hanuljaka.

21:03
    Anton Berlev se ve vlastním oslabení dostal ke střele, kterou zblokovala hostující obrana.

20:48
    Zakázané uvolnění hostí.

20:12
    Daniel Opalek srazil hostujícího útočníka k ledu a obdržel 2 minuty za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 5.

20:01

Do prvního dějství vstoupila lépe Kadaň, ale hosté výborně brání. Crimmitschau sice vstřelilo branku, které pro úmyslné kopnutí nebyla uzananá. Ve třinácté minutě uděřila Kadaň, kontkrétně Aleš Pavlas, který se s dorážkou nemýlil.

20:00

19:42
    Jakub Trefný společně s Jakubem Langhammrem obdržují dvě minuty za hrubost.

18:49
    Martin Mazanec nahazoval kotouč od modré čáry, Petr Jíra do jeho nahození vložil hůl, ale brankář Albrecht pohotově puk vykopl z brankové čáry.

18:05
    Jaroslav Mrázek napálil lapačku hostujícího Albrechta.

16:39
    Jakub Langhammer střílel z mezikruží, střela mu přiliš nesedla a skončila v rohu kluziště.

15:41
    Druhé vyloučení Kadaně. Bronislav Andres zahákoval soupeře a rozhodčí mu za to udělil dvě minuty.

15:33
    Hosté kombinují v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nikdo neodvážil.

14:31
    Zakázané uvolnění na straně domácích.

13:41
    Hosté nají velice nepřesnou přihrávku.

12:15
    Jakub Trefný napálil puk od modré čáry, jeho střelu stihl stečovat ALEŠ PAVLAS, brankář Albrech si s tímto pokusem ještě poradil, ale na následnou dorážku nestihl zareagovat. Asistence: Jakub Trefný.

11:45
    Jakub Novák obdržel taktéž dvě minuty za sekání. 27 vteřin se bude hrát 4 na 4.

11:17
    Hosté brání na výbornou, domácí se takřka nedostali ke střele.

10:14
    Kadaň si zahraje první přesilovku! Kevin Piehler obdržel 2 minuty za sekání.

08:27
    Kevin Neumüller sice protlačil puk za Hanuljakovo záda, jenže bruslí, tudíž branka neplatí.

07:08
    Crimmitschau výborně napadá kadaňskou rozehrávku, ale žádné šance z toho neteží.

05:20
    Domácím se nepovedla rozehrávka ve středním pásmu, jenže hosté chybně přejeli útočnou modrou a rozhodčí ukazuje postavení mimo hru.

03:53
    Petr Jíra byl vyslán do úniku, vracející se obránce hostí jeho pokus zlikvidoval.

02:58
    Kadaň je aktivnějším celkem na ledě, ale hosté výborně brání.

02:25
    Jan Hammerbauer vyzkoušel pozornost gólmana Albrechta, ten jeho střelu srazil do rohu.

01:37
    Hosté se snažili kombinovat, jejich snaha však přerušila píšťalka. Zakázané uvolnění.

00:11
    Úvodní vhazování vyhrála domácí Kadaň, která se dostala k první střele, následná přihrávka byla stečovaná mimo hrací plochu.

00:01

Z kadaňského zimního stadionu Vás u tradičního on-line textového přenosu vítá Stanislav Jiskra.

O soupeři: Německý celek vznikl již v roce 1930, avšak součastný název Eispiraten používá mužstvo z Crimmitschau od roku 2007. Ledoví Piráti mají červenou a bílou jako své klubové barvy. Největšími úspěchy klubu, který leží zhruba 130 kilometrů od Kadaně, je dvojitý postup do druhé nejvyšší německé soutěže. Postupy se udály v letech 1995 a 2000, od té doby působí Piráti v DEL2.

EHC Crimmitschau v pátek hostilo na svém stadioně chomutovské Piráty a ze zápasu odešlo poraženo výsledkem 1:5. O jedinou branku německého celku se postaral Florian Kirschbauer.

SK Kadaň odehrála poslední přípravné utkání ve čtvrtek, když na kluziště domácí Kadaně přijel Most. Utkání je již od prvních minut vyvíjel lépe pro Kadaň, která se po gólech Jakuba Nováka, Antona Berleva a Romana Chlouby radovala z výhry 3:2.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Stanislav Jiskra

Góly a asistencie: 13. Pavlas (Trefný), 33. Tatar (Andres, Lehnert), 59. Charousek (J., Mrázek) – 40. Card (Körner, Heinisch)

SK Trhači Kadaň: Hanuljak (Mouček) – Mazanec, Stehlík, Opalek, Mrázek, Dobrovolný, Trefný, Pavlas – Jakub Novák, Hammerbauer, Andres, Lehnert, Tatar, Charousek, Lukáš Novák, Chlouba, Jíra, Berlev, Macháček, Ihňato.
    ETC Crimmitschau: Albrecht (Nie) – Kirchbauer, Card, Neumüller, Sachar, Schietzold, Körner, Tramm, Oprée, Walsch, Piehler, Mackay, Heinisch, Bucheli, Keli, Forster, Teppper, Flodqist, Joey, Neuert, Langhammer.

Rozhodca: Zubzanda – Armstark, Tichý