Jan Hájek
1
4 6 3
cz Pondelok 25.08.2014, 18:20Challenger Como (antuka)

Byl to opravdový boj, ale nakonec to českému tenistovi nevyšlo. V prvním setu byl sice horším hráčem, ovšem v tom druhém se zlepšil a srovnal na 1:1. Ve třetím nejvyrovnanějším nezvládl koncovku osmé hry, v deváté nevyužil tři brejkboly a s turnajem v italském Comu se tak loučí již v prvním kole. Já se s Vámi také loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (20:11:15)

Konec zápasu

6:3
    A je konec! Hájek znovu nezvládl kraťas a Hanescu zakončuje ukončuje zápas za 109 minut smečí do volného prostoru!

A-40
    Po hodině a čtyřiceti minutách má Hanescu první mečbol! Teď předvedl ukázkový křižný forhend!

40-40
    Bohužel přímý bod z podání, český tenista promarnil hned tři brejkboly!

30-40
    Hájek vyhazuje forhend do autu a nabízí Rumunovi šanci na ukončení utkání.

15-40
    První odvrácen po dobrém servisu, ovšem ani tyto smeče nebyly přesvědčivé!

0-40
    Hanescu nezvládl dvě smeče a byl hodně nervózní, Hájek předvedl skvělou obranu a jsou tu tři brejkboly po bekhednu Rumuna do sítě!

0-30
    Šance stále žije! Hájek znovu mířil přesně a Hanescu posílá svůj forhendový úder pouze do pásky!

0-15
    Český tenista se nevzdává, nyní předvedl výborný kraťas a první fiftýn deváté hry jde na jeho stranu.

5:3
    Ajajaj! Po druhém servisu posílá Hájek křižný forhend do autu a Hanescu bude podávat na vítězství v zápase!

40-30
    Bohužel další nevynucená chyba Hájka z bekhendové strany, znovu velmi zbytečná! První brejkbol třetího setu má rumunský tenista!