Linköping – Bolzano 5:0 (kon.) | HV71 – Salzburg 3:5 (kon.) | Nottingham – Luleå 1:10 (kon.)
TPS – Pardubice 2:1 (kon.) | Kuopio – Mannheim 1:0 (kon.) | Jyväskylä – Kloten 2:0 (kon.)
Växjö – Sparta Praha 2:5 (kon.) | Zlín – Djurgården 3:1 (kon.) | Hamburg – Rauma 0:3 (kon.)
TPS Turku
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
cz Nedeľa 24.08.2014, 15:00 • HK AREENA • Liga majstrov

59:35
    Pardubice odvolávají brankáře a zkusí hrát power play!

57:53
    TPS právě vstřelilo branku!
    Velká rána pro Pardubice, Turku dokázalo otočit vývoj utkání! RADEK SMOLEŇÁK dorazil do branky Seigovu střelu od modré a posílá svůj celek do vedení. Asistence: Steven Seigo, Simon Gysbers.

52:00
    Marko Virtala si odpyká za zmaření Tyborovi šance dvouminutový trest.

50:01
    Za hrubost si dvě minuty odsedí Jiří Cetkovský a Ilkka Pikkarainen.

43:45
    RYAN LASCH se dostal do dobré pozice, ze které dokázal překonat Kristana, ten byl bezmocný a je rázem srovnáno. Asistence: Tero Koskiranta a Petteri Nummelin.

34:45
    Kristanovi pomohl tyčka! Poté kotouč zalehl a strhla se mela.

32:48
    Robert Kristan předvedl skvělý zákrok maskou!

32:30
    Za Píšou si půjde odpočinout na trestnou lavici také Václav Benák.

31:22
    Obránce Aleš Píša si odpyká dvě minuty na trestné lavici za podražení.

27:51
    Petr Čáslava si pomohl rukou a následně je poslán na dvě minuty na trestnou lavici za držení.

27:40
    TPS rozebralo hráče pardubického celku, ale skórovat se jim nepodařilo!

24:48
    Karvinen si odsedí dvě minuty za sekání.

21:55
    Jiří Cetkovský (PCE) je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

17:56
    Domácí Tero Koskiranta si po souboji s Čáslavou odpyká dvě minuty za hákování.
    Jan SEMORÁD - 0:1

11:39
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Po ráně Jana Koláře dokázal dostat kotouč za záda brankáře Turku JAN SEMORÁD. Asistence: Jan Kolář, Karol Korím.

6:50
    Patrik Poulíček (PCE) je vyloučen za podražení. Následovat bude komerční přestávka.

Oba celky jsou již na ledě, utkání za malou chvíli začne!

Adam Joska

Góly a asistencie: 44. Lasch (Koskiranta, Nummelin), 58. Smoleňák (Seigo, Gysbers) – 12. Semorád (Kolář, Korím)

TPS Turku: Lassila (Järvinen) – Nakládal, Nummelin, Lehtonen, Gysbers, Friman, Seigo, Karhu, Karvinen – Tukonen, Lucenius, Pikkarainen – Smoleňákk, Koskiranta, Lasch – Sointu, Kumeliauskas, Virtala – Kulmala, Vähätalo, Lämsä.
    HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Čáslava, Píša, Havlík, Benák, Korím, Gregorc, Zdráhal, Škvor – Radil, Marcinko, Tybor-Nahodil, Zohorna, Půhoný-Kolář, Cetkovský, Semorád-Moučka, Kaut, Poulíček.

Rozhodca: Sjöberg (SWE), Hakkarainen (FIN) – Kiilunen (FIN), Neva (FIN)