Marítimo – Coimbra 2:1 (kon.) | Ferreira – Porto 0:1 (kon.) | Lisabon – Arouca 1:0 (kon.)
Sporting Lisabon
1:0 (0:0)
FC Arouca
cz Sobota 23.08.2014, 21:30 • Estádio José Alvalade, Lisabon • Primeira Liga

90+4
    Mané si při oslavě branky svlékl dres a za to je potrestán žlutou kartou.
    MANÉ - 1:0

90+3
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Domácí celek se nakonec dočkal! Po dalším centru se k míči dostal Tanaka ale trefil jen tyč, míč do branky dokázal dorazit CARLOS MANÉ! Sporting se dostává do vedení doslova v minutě dvanácté!
    Neproměněný centr.

89
    Fortunato fauloval před pokutovým územím soupeře a dostal žlutou kartu. Navíc zajímavá standardka pro domácí.

88
    Hostující trenér dnes podruhé sahá do sestavy, místo Pintassilga si v rámci taktického střídání zahraje Dabó.

87
    Další centr přišel opět z pravé strany, Goicoechea vyrazil míč k volnému Manému, ten však obranný val neprostřelil! Další obrovská šance Sportingu!

84
    Rychlý brejk hostujícího celku zakončoval z vápna Petrolina, trefil ale jen nohy brankáře, který vyrazil míč na roh! To byla velká šance Aroucy!

76
    Domácí trenér si připravil dvě střídání, místo Martinse a Naniho přišli Capel a Tanaka. Hostující kouč vystřídal Bernardese, místo, kterého si zahraje Tinoco.

67
    Barbosa vidí žlutou kartu za faul na protihráče ve středu hracího pole. Dnes už sahal sudí pro sedmou.
    Nani kope penaltu - neproměněná!

63
    K exekuci pokutového kopu se postavil Nani, jeho střelu k pravé tyči ale brankář Goicoechea vytáhl na tyč! Hodně důležitý okamžik dnešního utkání! Aby to Sporting nemrzelo.

62
    Po centru z levé strany zahrál Oliveira ve vápně rukou a je nařízena penalta!

54
    Druhý poločas se nám spíše zvrhl v karetní hru, další žlutá karta má svého vlastníka, je jím Pintassilgo, který sestřelil střídajícího Maného. Sudí dobře trestá kartami každý ostřejší zákrok.

53
    Tak ještě Artur vidí žlutou za nějaké připomínky k sudímu.

52
    Po ostrém zákroku Silvy na Bernardese znovu sahá sudí pro žlutou kartu. Navíc je tu pěkná standardka na centr pro hosty.

46
    Do druhého poločasu již nenastoupil Rossel, místo něj je na hrací ploše Mané.

32
    Po pěkném přihrávce střílel Pintassilgo z hranice vápna! Jeho prudká rána směřující pod břevno pořádně protáhla Patrícia, který ale nakonec vytěsnil míč na roh! Pěkná rána hostujícího hráče!

31
    Nani velmi nebezpečně fauloval Amara, což sudí také ocenil žlutou kartou.

30
    Nascimento byl ostře atakován Balliem, tento zákrok sudí potrestal žlutou kartou.

23
    Po standardní situaci se znovu ve vzduchu prosadil na zadní tyči Montero! Goicoechea však byl na místě a vytáhl skvělý zákrok!

12
    Amaro vidí žlutou kartu za ostrý faul zezadu. Je tu navíc velmi zajímavá standardní situace z 24 metrů.

6
    Sporting měl k dispozici dnešní první rohový kop a hned z toho byla obrovská šance! Pěkný centr našel na malém vápně stojícího Montera, ten svou hlavičkou našel pouze ruce brankáře, které reflexivně vystřelily do vzduchu!