Malaga – Bilbao 1:0 (kon.) | Sevilla – Valencia 1:1 (kon.) | Granada – La Coruña 2:1 (kon.)
Almería – Espanyol 1:1 (kon.)
Granada CF
2:1 (0:1)
Deportivo La Coruña
Sobota 23.08.2014, 21:00Španielska LaLiga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.

Dobrý deň. Volám sa Denis Vaďovský a budem pre vás komentovať zápas medzi Granada FC a Deportivo La Coruña.

GRANADA CF:
    V minulej sezóne sa domáci celok pohyboval na spodných priečkach tabuľky. Svoje snaženie dovŕšil na nelichotivom 15. mieste. Do úvodného zápasu vstupujú ako mierny favoriti.

DEPORTIVO LA CORUŇA:
    Hostia si v sezóne 2013/2014 vybojovali postup do najvyššej španieskej futbalovej súťaže. Umiestnili sa na druhej postupovej priečke a ich očakávania pred vstupomm do sezóny sú vybojovať si udržanie v elitnej španieskej lige.

1

3
    Cavaleiro nakopával do šestnástky lahký center, ktorý sa podarilo obrane súpera zneškodniť.

5
    Hráč hostí sa previnil nepekným zákrokom. Rozohrávať bude Granada.

8
    Oba tími začali zápas opatrne. Ich akcie končia častými neprestnosťami.

10
    Tvrdá strela z veľkej vzdialenosti v podaní Rochinu končí však lem tesne vedľa ľavej tyčky svätyni Luxa.

13
    Nebezpečná prieniková prihrávka do vápna od Machísa. Na loptu však tesne nedosiahol jeho spoluhráč.
    ...

15
    Hráč hostí sa dostal k odrazenej lopte ale svojím pokusom nedokázal prestreliť blok tiel Granady.

19
    Rohový kop zahrávajú domáci.
    CAVALEIRO - 0:1

21
    La Coruña dala gól! Úvodným strelcom zápasu je IVAN CAVALEIRO. Strelec gólu sa dostal k odrazenej lopte a prudkú strelu nasmeroval do brankára Dimitrievskiho, ktorý loptu sám nasmeroval do brány.

22
    Po vyrovnanom úvode sa do vedenia dostali hostia. Uvidíme ako budú na inkasovaný gól odpovedať domáci.

25
    Útočnik Granady nacentroval loptu do pokutového územia. Pozorná obrana však loptu poslala do bezpečnej vzdialenosti od brány Luxa.

28
    Machis sa zmocnil lopty a pokúšal sa o rýchle založenie útoku. Jeho center však skončil na kopačkách súperovej obrany.

31
    Po rohovom kope Deportiva si Dimitrievski postrážil svoje územie a centrovanú loptu vyboxoval mimo pokutového územia.

34
    Voľný kop zahrávajú domáci.

35
    PO Centeri do vápna z volného kopu sa snažil dobehnuť loptu Mainz, ktorý však nebol dosť rýchly.

38
    Hráč hostí Insua prerušil útok súpera kĺzačkou. Rozhodca ale zákrok posúdil ako nedovolený. A tak sa k voľnému kopu dostáva opäť Granada.

41
    Prvú žltú kartu v zápase dostáva zaslúžene hráč hostí Lousinho.

43
    Hostia kontrolujú hru a krátkymi nahrávkami na vlastnej polovici čakajú na hvizd, ktorý ukončí prvý polčas.

45

V prvom polčase sme videli iba jediný gól a to na strane bývalých druholigistov. V 21. minúte sa presadil Cavaleiro. Podľa držania lopty mali z hry viacej domáci. Uvidíme, či si svoj náskok Deportivo udrží alebo sa na konci zápasu budú radovať futbalisti z Granady.

46

46
    Cez prestávku sa tréner domácich rozhodol striedať. Iturra nahradí Yusteho.

46
    Druhé striedanie. Ortuno nahradí Juana.

48
    Lopta sa poodrážala až na zadnú tyč k Nyomovi, ktorý v panike odkopol loptu až do outu.

51
    Faul na strane hostí. Previnil sa Lousinho. Rozohrávať budú futbalisti z Granady.

53
    Lopta sa ocitla mimo ihriska. Zahrávať bude Granada.

55
    Granada dala gól! Domáci vyrovnávajú. RUBEN ROCHINA spracoval prihrávku od Otruňa a strlou spoza šestnástky prekonáva Luxa k bližšiej tyči.
    ROCHINA - 1:1

57
    Žltú kartu vidí za svoje konanie Alberto Lopo.

59
    Striedanie na strane hostí. Ihrisko opustil Lousinho. Nahradí ho Medunjanin.

63
    Tepmo sa zápasu sa po strelenom góle ukludnilo. Žiadny tím nechce spraviť chybu a pripraviť sa o bodový zisk.

67
    Striedanie hráčov. Z ihriska sa porúča Toche. Na jeho miesto nastupi Cuenca.

68
    Arabi dostáva žltú kratu po tom ako poslal tvrdo protihráča k zemi.

71
    Domáci hráči sa snažia krátkymi nahrávkami kontrolovať hru a čakajú sa šancu založiť útok.

73
    Ofsajdová pasca domácich zaklapla. Ocitol sa v nej Cavaleiro.

75
    Držanie lopty oproti prvému polčasu domáci ešte navýšili, čo vyvrcholilo vyrovnávajúcim gólom.

77
    Granada dala gól! Domáci sa dočkali vytúženého vedúceho gólu. Na nacentrovanú loptu si nabehol JEAN-SYLVAIN BABIN, ktorý hlavou prekonáva brankára hostí Luxa.
    BABIN - 2:1

81
    Za velkého potlesku z ihriska odchádza autor vyrovnávajúceho gólu Rochina. Nahradí ho Foulquier.

84
    Po strelenom druhom góle domáci držia loptu častejšie na svojich kopačkách. Čo im za aktuálneho stavu vyhovuje.

86
    Bergantinos dostal od trénera šancu nastúpiť do zápasu a nahradil Rodriguéza.

88
    Po peknej kombinačnej akcii po ľavej strane sa hostia zahnali až do outu. Dimitrievski bude odkopávať od svojej brány.

90
    Nad rámec hry sa nadstavuju 3 minuty.

90+2
    Granada sa sama pripravuje o šancu zaútočiť pretože El Arabi sa dopustil útočneho faulu.

90+4

Dnes sme boli svedkami dokonalého obratu. Granada si dokráčala k zisku 3 bodov. V druhom polčase sa do listiny strelcov postupne zapísali Rochina a Babin. Pri ďalšom sledovaní onlajnov DOVIDENIA. (22:52:58)