Liége – Westerlo 2:2 (kon.) | Waregem – Mouscron 1:1 (kon.) | Kortrijk – Oostende 0:2 (kon.)
Lierse – Charleroi 0:2 (kon.)
SV Zulte Waregem
1:1 (0:1)
Royal Excel Mouscron
cz Sobota 23.08.2014, 20:00 • Regenboogstadion • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mne pro dnešek vše, já se s vámi s přáním hezkého zbytku sobotního večera loučím, na shledanou. (22:13:35)

Toto střetnutí je již minulostí, nejdříve otevřel skóre utkání ve čtyřicáté minutě Diaby. Celý druhý poločas hráli hostující svěřenci v deseti, jelikož byl vyloučen Delacourt. Minutu před koncem základní hrací doby ale dokázal vyrovnat Aneke. Další branka už nepadla, pouze D'Haene obdržel červenou kartu. A tak se oba celky rozcházejí za nerozhodného stavu 1:1 a body do tabulky si rozdělí.

90+3

90+2
    Rozhodčí Gelfhof se chystá ukončit tento duel, který nakonec skončí remízou.

90
    Základní hrací doba je již u konce, nastavovat se budou ještě tři minuty.

90
    Pro dlouho rozehrávku přímého volného kopu si došel gólman Bossut, bude se rozehrávat od domácí branky.

90
    Poměr sil na hřišti se vyrovná, červenou kartu obdržel D'Haene (SV Zulte-Waregem).

89
    Waregem právě vstřelil branku!
    Domácím svěřencům se nakonec podařilo srovnat stav utkání, po centru Contého do šestnáctky se o zasloužil se o to ANEKE.

87
    Conté nedokázal obehrát protihráče a následně byl i obrán o míč.

86
    Diaby si u hlavního rozhodčího vykoledoval žlutou kartu (Royal Mouscron-Péruwelz).

83
    Domácím hráčům Waregemu již nezbývá mnoho času na vyrovnání.

81
    Střídající Sylla dobře rozehrál rohový kop, ale gólman Cros vytěsnil balón na roh.

79
    Po střeleckém pokusu Diaby se k dorážce dostal Kevin Vandendriessche, ale ani ten se nedokázal gólově prosadit.

77
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: odpočinout si odchází Tristan Dingome, na trávník vybíhá Brouckaert.

74
    Pletova dělovka končí vysoko nad.

73
    Bongonda jen tak tak stihl míč ještě na hrací ploše, nakonec se ho ujal Plet a pokračuje v útoku domácích.

72
    Za ostřejší zákrok je odměněn žlutou kartou Messoudi (SV Zulte-Waregem).

70
    Zulte po výborném začátku polevila a nehraje tak dobře, i přesto že má více volného prostoru a Mouscron hraje v deseti hráčích.

67
    Anice Badri se nečekaně dostal ke střele, ta mu ale nesedla a balón končí v zámezí.

63
    Yarouba Cissako přesně našel Messoudiho, jenže jeho rána se nevešla mezi tři tyče.

60
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Colpaert, přichází Messoudi.

60
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Langil, přichází Julian Jeanvier.

58
    Domácí obránce Colpaert dobře zastavil rychlý protiútok Mouscronu.

57
    Diaba nedokázal projít proti značné přesile soupeřů a přišel o míč.

56
    Yarouba Cissako vyzkoušel pozornost gólmana Crose, ten byl však připraven a v pohodě si s jeho střelou poradil.

54
    Hosté sice hrají od začátku druhé půle pouze v deseti, ale Waregem zatím nedokázal početní výhodu využít.

51
    Syllaova hlavička po centru z rohového kopu skončila jen na břevně, další promarněná šance Zulte.

49
    Opět je u balónu Bongonda, postupoval od lajny na střed, ale tentokrát se mu vystřelit nepodařilo.

48
    Bongonda nečekaně rychle vypálil, ale Cros si s jeho dělovkou vypálil.

47
    Střídající Sylla spadl na trávník a drží se za koleno, zřejmě bude potřebovat ošetřit.

46
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Trajkovski, přichází Bongonda.

46
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Charni Ekangamene, přichází Sylla.

Druhý poločas právě začal.

Hráči se již přichází na zelený pažit, což znamená brzký začátek druhé půle.

Prvních pětačtyřicet minut je u konce, ze začátku utkání byli aktivnější hosté, jenže pak se hra už vyrovnala a ve čtyřicáté minutě se jako první trefil hostující Diaby. Zulte bude mít tak co dělat, aby se jim alespoň podařilo vyrovnat, Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+4

45+3
    V první půli už domácí vyrovnat nedokáží, hlavní sudí se chystá k ukončení poločasu.

45+1
    Červenou kartu dostává Benjamin Delacourt (Royal Mouscron-Péruwelz).

45
    Právě probíhá poslední minuta základní hrací doby prvního poločasu, ale zřejmě se ještě bude pár minut nastavovat.

43
    Žlutou kartu dostává Tristan Dingome (Royal Mouscron-Péruwelz).

42
    Žlutou kartu dostává Mézague (Royal Mouscron-Péruwelz).

40
    Mouscron právě vstřelil branku! První branku utkání dokázali vsřelit hosté, síť domácí branky rozvlnil přesnou střelou DIABY.

38
    Další dobrý centr z pravé strany vyslal N'Diaye na Anekeho, ale ten nestihl ani vystřelit a o míč přišel.

36
    Contého přesnou křižnou přihrávku si pro sebe zpracoval Aneke, ale jeho prudká střela končí daleko od branky.

34
    Langil chtěl přenést hru na druhou stranu hřiště, ale tam nenašel žádného ze svých spoluhráčů, a tak se míče ujmou domácí.

32
    Cros vyboxoval střelu pouze před sebe, ale žádný z domácích hráčů toho nedokázal využít.

29
    Trajkovski si hledal co nejvýhodnější střeleckou pozici, nakonec se odhodlal ke střele, ale ta se odchýlila a končí pouze vedle levé tyčky.

27
    Tristan Dingome si dokázal vypracovat dobrou útočnou akci, ale brankář Bossut byl proti vstřelení branky a jeho ránu zlikvidoval.

25
    Langilova střela z velké dálky skončila přímo v náručích domácího gólmana Bossuta.

23
    Oba týmy se soustředí také na obranu a nepouští svého soupeře do vážnějšího ohrožení branky.

20
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale ani jeden celek se zatím nedostal do tutové gólové šance.

18
    Mouscron-Péruwelz se nechce nechat zahanbit, zvýšil svou aktivitu a hra se tak začíná pomalu vyrovnávat, Zulte má však pořád trochu navrch.

15
    Další zmařená možnost ke skórování domácích, od Pleta si přebral míč Aneke, poté si připravil dobrou palebnou pozici, ale jeho střelecký pokus končí vysoko nad břevnem.

13
    Plet vyslal dobrý centr na zadní tyč, kde byl Conte, ale hlavička se mu příliš nepovedla a brankář měl tak lehkou práci.

10
    Verboomem lehce prošel obranou, poté vypálil, ale jeho střelu naštěstí pro Mouscron srazil mimo tři tyče Vandendriessche.

8
    Domácí celek měl dobrou možnost ke skórování po chybě Mézagueho na středu hřiště.

7
    Kevin Vandendriessche poslal přesný centr na Langila, ten si ale nedokázal balón zpracovat a přišel o něj.

4
    Hráči Waregemu po ztrátě míče ihned napadají své soupeře a snaží se ho získat zpět.

2
    Hlavní rozhodčí Geldhof zahájil tento duel, hráči se nikam zbytečně neženou.

1

SV Zulte-Waregem: Bossut – Yarouba Cissako, Colpaert, Verboom, D'Haene, Charni Ekangamene, N'Diaye, Conté, Aneke, Plet, Trajkovski.
    Náhradníci: Louis Bostyn – Tiago Ferreira, Formose Mendy, Messoudi, Sylla, Cacérès, Bongonda.

Royal Mouscron-Péruwelz: Cros – P-J.Monteyne, Benjamin Delacourt, Thibault Peyre, Mézague, Anice Badri, Michel, Tristan Dingome, Diaby, Kevin Vandendriessche, Langil.
    Náhradníci: Patrick De Vlamynck – Brouckaert, Julian Jeanvier, Verstraete, Nolan Mbemba, Gano, Nicolas Perez..

Royal Mouscron-Péruwelz

Hostující svěřenci se nachází v horní polovině tabulky, konkrétně na šestém místě, které vybojovali zásluhou dvou vítězství a jedné remízy, jeden zápas také prohráli. Dnes se budou určitě snažit připsat si další cenné body na své konto.

SV Zulte-Waregem

Domácí hráči se drží na jedenáctém místě tabulky se čtyřmi body, které získaly za jedno vítězství a remízu, podle sázkových kanceláří jsou favority na výhru, ale toto očekávání se nemusí potvrdit.

Příjemný fotbalový večer přeji všem fanouškům tohoto sportu, dnes je na programu další pokračování belgické nejvyšší soutěže, mimo jiné se v něm od 20:00 střetne SV Zulte-Waregem a hostující celek Royal Mouscron-Péruwelz. Favoritem duelu je domácí mužstvo, ale hosté mohou překvapit a převrátit zápas na svou stranu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.