Besiktas – Arsenal 0:0 (kon.) | Kodaň – Leverkusen 2:3 (kon.) | Neapol – Bilbao 1:1 (kon.)
Salzburg – Malmö 2:1 (kon.) | FCSB – Razgrad 1:0 (kon.)
FC Kodaň
2:3 (2:3)
Bayer Leverkusen
cz Utorok 19.08.2014, 20:45 • Parken, Kodaň (kapacita 38065 míst) • Liga majstrov (predkolá)
    Takto otevřel Stefan Kiessling v 5. minutě zápasu skóre. Kdo mohl tehdy tušit, že to bude po poločase 2:3...

Heung-Min SON - 2:3

42
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    První poločas přináší gólové hody, hosté překlápí skóre opět na svou stranu! Po rychlé akci a prostrčení míče mezi obránci v podání Calhanogla se do úniku dostal HEUNG-MIN SON, jenž dokázal potřetí v dnešním zápase prostřelit Andersena a za pomocí tyče posílá svůj tým do vedení!
    Karim BELLARABI - 2:2

31
    Hosté srovnávají krok! Dlouhý nákop Topraka až do pokutového území Kodaně sklepl Son šikovně pro KARIMA BELLARABIHO, který neměl problém propálit Andersena!
    Daniel AMARTEY - 2:1

13
    Kodaň právě vstřelila branku!
    Druhá standardní situace domácích a Kodaň rázem otáčí skóre! Dlouhý míč až od půlící čáry si našel opět Jorgensen, tentokrát nohou posunul míč na hlavu DANIELA AMARTEYE, který se nemýlil!
    Mathias JORGENSEN - 1:1

9
    A z rohu máme rázem vyrovnáno! Na centr Pierreho Bengtssona si parádně naskočil MATHIAS JORGENSEN a hlavičkou poslal míč nechytatelně na zadní tyč!

5
    Hosté hned z prvního útoku jdou do vedení! Z útoku po pravé straně se do pokutového území domácích vřítil Hakan Calhanoglu, jenž centrem na první tyč našel STEFANA KIESSLINGA, kteýr lehkou tečí poslal míč za Andersenova záda!
    Stefan KIESSLING - 0:1

Adam Lacek

Góly: 9. Jorgensen (Bengtsson), 13. Amartey (Jorgensen) – 5. Kiessling (Calhanoglu), 31. Bellarabi (Son), 42. Son (Calhanoglu)

Karty:   51. Cornelius (KOD), 90. Amartey (KOD) – 25. Bellarabi (LEV), 29. Donati (LEV), 51. Jedvaj (LEV), 64. Toprak (LEV)

FC Kodaň: Andersen – Hogli, Nilsson, Jorgensen, Bengtsson – Amankwaa, Claudemir (53. De Ridder), Amartey, Delaney (C) – Cornelius, Kadrii
    Náhradníci: Wiland – Antonsson, Mussis, Olsen, De Ridder, Pourie, Felfel
    Trenér: Stale Solbakken.

Bayer Leverkusen: Leno – Donati (46. Jedvaj), Spahić, Toprak, Boenisch – Castro, Rolfes (C) – Bellarabi (83. Brandt), Calhanoglu (88. Drmic), Heung-Min – Kiessling
    Náhradníci: Krešić – Jedvaj, Wendell, Reinartz, Öztunali, Drmic, Brandt
    Trenér: Roger Schmidt.

Rozhodca: Carballo – Alonso, Yuste (všichni Španělsko)

Diváci: 18122
    Streda 27.08.2014
    Leverkusen - Kodaň 4:0

Góly: 2. Heung-Min (Kiessling), 7. Çalhanoğlu, 31. Kiessling (pen.), 65. Kiessling (Castro)

Karty:   30. Amankwaa (KOD), 90+2. De Ridder (KOD)