Nitra – Székesfehérvár 1:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Plzeň – Litvínov 2:3 (0:1 po s.n.)
Třebíč – Motor ČB 1:3 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 2:0 (kon.)
Piešťany – SHK Hodonín 6:1 (kon.) | Prostějov – Šumperk 4:2 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:0 (kon.)
Havířov – Žilina 3:1 (kon.) | Břeclav – Senica 5:3 (kon.) | Přerov – Opava 8:1 (kon.)
Kolín – Vrchlabí 5:3 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 5:4 (kon.)
HK Nitra
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Alba Volán Székesfehérvár
Utorok 19.08.2014, 17:00 • Nitra aréna • Prípravný zápas

59:21
    Na trestnej lavici končí aj Michal Novák za krošček.

58:17
    Na trestnú lavicu odchádzajú Štefanka a Banhan, ktorý však ťažko vstáva z ľadu.

53:38
    Ďalšíkrát v zápase si sadá na trestnú lavicu Miroslav Kováčik a pomer síl na ľade je vyrovnaný.

53:03
    Ako inak aj v tomto momente sa bude vylučovať. Na dve minúty si sadne Magosi za sekanie.

49:30
    Kedže sa už dlho hralo v plnom počte, tak tentokrát rozhodcovia posielajú si oddýchnuť Lukáša Nováka za seknutie.

46:52
    Presilovku si zahrajú aj hostia. Ako sa sedí na trestnej lavici v Nitre si vyskúša Mike Beck za podrazenie.

44:01
    Ďalším vylúčeným hráčom hostí je Marino za seknutie.

41:14
    Séria vylúčení pokračuje, tentokrát si posedí Register za seknutie.

39:30
    Agresívna hra na strane hostí vyvrcholila do potýčky medzi Filipom Bajtekom a LoVecchiom. Obaja hráči dopriali svojmu súperovi niekoľko "zaucho" a ich stret sa skončil remízou. Obaja odišli do kabín a v dnešnom zápase už dohrali.

38:50
    Ďalším vylúčeným hráčom v zápase je Miroslav Kováčik za hrubosť.

29:35
    Aj za domácich si posedí dve minúty Michal Novák za seknutie.

29:16
    Register si posedí 10 minút za nešportové správanie a o pár sekúnd neskôr je na trestnej lavici ďalší madarský hráč.

27:06
    Hostia nepobudli dlho v plnom počte. Tentokrát je na trestnej lavici Kovács. Neviem či tam majú hráči hostí nejaké špeciálne občerstvenie ale dnes si tam počas zápasu podávajú uterák. Škoda že domáci sa nedokážu presadiť v presilovke a nepotrestať ich prehnané vylučovanie.

24:57
    Koger si posedí dve minúty za krošček. Hostia riadne pridali na agresii.

23:05
    Obojstranné vylúčenie po výmene názorov pri Robinsonovej bránke. Za domácich si posedí Konig a za hostí Magosi.

19:23
    Ďalším vylúčeným hráčom hostí je Banham za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

14:27
    Štefanka si posedí dve minúty na trestnej lavici a hostia majú možnosť vyrovnať skóre zápasu.

11:57
    Ordzovenský po nešetrnom zákroku od LoVecchia pri striedačke hostí zostal ležať na ľade. Hráč hostí odišiel na trestnú lavicu za krošček.

06:35
    Nitra má možnost zahrať si druhú presilovku pri vylúčení Hetényiho za hákovanie.

02:38
    Domáci si zahrajú presilovku po faule Magosiho v strednom pásme.

Dalibor Sklár

Góly a asistencie: 9. Novák (Kováčik, Ručkay) – 30. Marino, 37. Nemes (Magosi), 37. Banham (Bartalis), 57. Marino (Kovacs, Sarauer)

HK Nitra: Cibuľa (Kusý) – Novák, Garay, Beck, Klotz, Milo, Guoth, Ordzovenský, Nádašdi – Ručkay, Novák, Kováčik, Slovák, Štefanka, Ručkay, Konig, Bajtek, Piačka, Pupák, Chrenko, Tománek
    Alba Volán Székesfehérvár: Robinson (Rajna) – Tokaji, Reiter, Kopvács, Erdély, Vinze, Ejdepalm, Szaller, Kóger, Bartalis, Banhan, Orbán, Register, LoVecchio, Sarauer, Marino, Kiss, Hetényi, Németh, Nemes, Magosi