Wiler-Ersigen – Vítkovice 7:2 (kon.) | Otrokovice – Pixbo Wallenstam 0:2 (kon.) | Bulldogs – IBK Dalen 0:4 (kon.)
Sumiswald – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Sparta – TJ Chodov 0:2 (kon.) | Falun – Köniz 4:2 (kon.)
Happee – Tatran 1:6 (kon.) | Bohemians – Lerum 2:7 (kon.) | Pixbo Wallenstam – IBK Dalen 4:1 (kon.)
Vítkovice – Bulldogs 0:2 (kon.) | Sumiswald – Wiler-Ersigen 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Otrokovice 1:2 (0:2 po s.n.)
Falun – Happee 5:3 (kon.) | Tatran – Köniz 2:6 (kon.) | Bohemians – TJ Chodov 2:6 (kon.)
Pixbo Wallenstam – Sumiswald 7:4 (kon.) | Lerum – Sparta 4:2 (kon.) | Wiler-Ersigen – IBK Dalen 2:2 (kon.)
Bulldogs – TJ Chodov 2:3 (1:2 po s.n.) | Falun – Tatran 4:4 (kon.) | Otrokovice – Lerum 1:2 (kon.)
Köniz – Happee 2:6 (kon.)
Pixbo Wallenstam IBK
4:1 (0:1, 4:0)
IBK Dalen
cz Piatok 15.08.2014, 14:10 • Hala Podvinný Mlýn • Florbal Expert Czech Open - Muži ELITA

39:34
    Míček skončil v brance, ovšem po faulu Pixba a tak gól neplatí.

38:33
    Dalen hraje v šesti a míček mířil do prázdné branky, Pontus Eriksson jej na poslední chvíli vyráží.

38:08
    Na trestné lavici opět končí Milan Tomašík, tentokráte opět za hrubost, ale na pět minut. Na druhé trestné skončil jeho sok Martin Ojaniemi, taktéž za hrubost, ale pouze na dvě minuty.

33:16
    Pixbo Wallenstam právě vstřelilo branku!
    Dalen již byl sice v plném počtu, ovšem do obranné fáze se navrátilec Tomašík nestačil dostat a EMIL JULKUNEN zvyšuje již na 4:1. Asistence: Oskar Henriksson.

31:14
    Za sekání míří na trestnou lavici Milan Tomašík.

27:14
    Neuvěřitelné! Hráči v červenobílém přidávají hned třetí branku během tří minut. Tato se připíše PATRIKU DÓŽOVI, který s přehledem prostřelil Hörnqvista. Asistence: Linus Henriksson.

26:18
    To byla rychlost, přesně po jedné minutě Pixbo otáčí stav utkání. O branku se postaral kapitán MARTIN ÖSTHOLM. Asistence: Oskar Henriksson.

25:18
    A kombinace se vyplácí. Andreasson vyslal do šance KASPER HYDÉNA, který se nemýlí a vyrovnává. Asistence: Jesper Andreasson.

23:29
    Pěkná dělovka Kronberga jen se štěstím nekončí v bráně.

15:15
    Dalen právě vstřelil branku! Bodén končí v rohu hřiště na zemi, jeho přihrávku ale zužitkoval KETIL KRONBERG, jenž z první uklízí za záda Hedlunda. Asistence: Alexander Bodén.

13:11
    Brankář Dalenu nyní zachránil situaci a ukrývá míček do svých rukou.

08:04
    Vyloučení na obou stranách, za Dalen si odsedí dvě minuty Johan Eriksson za hrubost, za Pixbo usedl na trestnou Oskar Henriksson taktéž za hrubost.

02:05
    Příhrávka z levé strany v podání Tokose zamířila na Tomášíka, ten z první přestřelil.

Nikol Kuncová

Góly a asistencie: 26. Hydén (Andreasson), 27. Östholm (O. Henriksson), 28. Dóža (L. Henriksson), 34. E. Julkunen (O. Henriksson) – 16. Kronberg (Bodén)

Pixbo Wallenstam IBK: Hedlund (Adler, Kuylenstierna) – Andersson, Calebsson, Henriksson O., Andreaason, Fors, Milesson, Ojaniemi, Östholm, Wiklund, Bringestedt, Degeryd, Dóža, Henriksson L., Hydén, Julkunen E., Julkunen, Malmström, Selindh
    IBK Dalen: Hörnqvist (Bylund, Rudeström) – Adam Berglund, Linderberg, P. Erikson, Johansson, Ljunggren, Lundström, Nysstedt, Suchánek, Anderson, Andreas Berglund, M. Berglund, Bodén, J. Erikson, Kronberg, Larsson, Sakayan, Sedin, Stenbäck, Tokoš, Tomašík

Rozhodca: Jakub Furmánek, Vlastimil Šolc