Dukla Praha – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Slovácko – Teplice 3:5 (kon.)
FC Hradec Králové
cz Štvrtok 14.08.2014, 14:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Juniorská liga (CZ)

90
    Dukla právě vstřelila branku!
    Domácí definitivně rozhodují o svém vítězství. V poslední minutě řádné hrací doby převzal DANIEL TETOUR na hraně ofsajdu přihrávku od Brejchy a střelou na vzdálenější tyč překonal Jehličku.

65
    Domácí jdou opět do vedení. Dlouhý centr sklepl na velkém vápně Jeřábek k DAVIDU BEZDIČKOVI a ten přesnou střelou k pravé tyči vrací Dukle jednobrankový náskok.

36
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hradečtí srovnávají stav zápasu na 1:1. MATĚJ KÁVA dostal přihrávku do vápna, otočil se kolem svého obránce a krásnou střelou o břevno poslal míč do sítě!

5
    Hned v 5. minutě se domácí ujímají vedení. Vopat vybojoval míč na útočné polovině, prokličkoval se do vápna a předložil přihrávku na levou stranu na DANIELA TETOURA, který s přehledem poslal míč do sítě.