Koukalová – Townsend 1:2 (kon.) | Wozniacka – Rybáriková 2:0 (kon.)
Magdaléna Rybáriková
0
2 3
Pondelok 11.08.2014, 22:35WTA Cincinnati - Cincinnati Open (tvrdý povrch)

Caroline Wozniacká vyhráva zápas s Magdou Rybárikovou 6:2 6:3. Veľmi sa ani nezapotila, Magda síce bojovala, ale nestačilo to. Ďakujem za pozornosť, prajem dobrú noc. (01:33:55)

Koniec zápasu

6:3
    Hneď ten prvý využíva! Bekhend po čiare a je rozhodnuté.

40-0
    Tri loptičky v rade pre Wozniacku a máme tu tri mečbaly!

30-0
    Rybáriková vyzerá celkom frustrovane.

15-0
    Hneď prvý fiftín Wozniacka vyhráva.

5:3
    Hneď ten prvý je využitý, Rybárikovej prechod na sieť nevyšiel. Wozniacka bude podávať na víťazstvo v tomto zápase.

40-15
    Dva brejkbaly pre Wozniacku, ktoré môžu rozhodnúť tento zápas!

30-15
    Skrátená hra teraz vzala vietor z plachiet Wozniackej, víťazný úder Rybárikovej.

30-0
    Krížny úder z rakety Rybárikovej skončil len v aute, šanca pre Wozniacku!

15-0
    Piaty fiftín v rade pre Wozniacku.

4:3
    Čistá hra a Wozniacká si pomaly, ale isto kráča pre výhru v tomto zápase.

40-0
    Opäť sa smola lepí na raketu Rybárikovej. Lopta v sieti.

30-0
    Vynikajúca výmena plná stop loptičiek a prehodov. Lepšie v tejto výmene odstála Caroline Wozniacká.

15-0
    Veľmi zlý úder z bekhendu, Dánka je na koni.

3:3
    Brejk je späť! Víťazný nechytateľný bekhend je na svete, Rybáriková na kolenách a aWozniacká na nohách!

A-40
    Skvelá hra krížnych úderov pomohla Wozniackej k zisku výhody!

40-40
    Dobrá defenzívna hra od Dánky zožala úspech, prinútila Rybárikovú k chybe!

30-40
    Priamy bod z podania a šanca pre Magdu.

30-30
    Nevynútená chyba Wozniackej, lopta len v sieti.

30-15
    Veľmi ďaleko, lopta mimo kurtu a šanca pre Dánku.

15-15
    Aut v podaní Rybárikovej a bod pre Wozniacku.

0-15
    Rybáriková je však proti tomu, aby stratila ťažko získané súperkino podanie.

2:3
    Eso! Rýchly game.

40-0
    Šanca na čistú hru.

30-0
    Skvelý krížny forhend a Rybáriková bez šance!

15-0
    Wozniackej sa to ale prestáva páčiť, robí všetko preto, aby zvrátila to, čo stratila – svoje podanie.

1:3
    Skvelý halfvoleja ešte lepší volej umlčal Dánku, brejk potvrdený!

15-40
    Priamy bod z podania!

15-30
    Rybáriková sa teraz poriadne zapotila, no nakoniec jej to vyšlo. Fiftín patrí Slovenke.

15-15
    Vyzerá to tak, že sa máme ešte na čo tešiť, bude to zaujímavý zápas.

15-0
    Wozniacká nepredá svoju kožu zadarmo, fiftín pre ňu.

1:2
    Čo nie je môže byť! Chyby vie robiť aj Dánka, brejk je na svete a Rybáriková bude podávať na potvrdenie toho, čo dokázala v game číslo tri.

30-40
    Obrovské šťastie na strane Rybárikovej, páska pomohla v zisk fiftínu a aj v šancu na brejk.

30-30
    Rybárikovej sa víťazné lopty nevyhýbajú, perfektne umiestnený forhend.

30-15
    Priamy bod z podania.

15-15
    Dobrý return z rakety Rybárikovej.

15-0
    Prvú loptu tretieho gamu tohto setu však získava Dánka.

1:1
    Konečne sa to podarilo! Magdaléna Rybáriková vyrovnáva stav druhého setu na 1:1.

40-A
    Ďalšia zo šancí na víťazstvo v tomto geme pre Rybárikovú.

40-40
    Podanie von z kurtu a zhoda.

A-40
    Rybárikovej druhé podanie nezožalo úspech, Wozniacká má Ďalší brejkbal.

40-40
    Asi najdlhšia výmena tohto zápasu, Wozniacka si nenechala nič na náhodu, získava fiftín a je to zhoda.

40-A
    Tentoraz bol bekhend z rakety Wozniackej pridlhý.

40-40
    Ani druhý dlho neostal visieť na vlásku. Magda si ho vzala opäť skvelým prvým servisom.

40-30
    Skvelé prvé podanie a brejkbal číslo jeden odvrátený.

40-15
    Opäť premyslená hra od Wozniackej zožala úspech, Rybáriková bola bez šance.

30-15
    Konečne prvý fiftín od prestávky, volej a bod pre Magdu.

30-0
    Pri súperkinom podaní je to už 30:0, Magda nevie nájsť rytmus.

15-0
    Ďalší fiftín pre Wozniacku, zdá sa, že jej prestávka výrazne pomohla.

1:0
    Čistá hra a prvý gem v suchu. Patrí Dánke Caroline Wozniackej.

40-0
    Tvrdá útočná hra v podaní Dánky a nekompromisný bekhendový úder – šanca na čistú hru.

30-0
    Veľmi zlé prevedenie stop loptičky v podaní Rybárikovej, bod pre Dánku.

15-0
    Konečne po dlhej odmlke sme späť! Podáva Wozniacka, druhý set a stav 15:0.

15-0
    Zápas je prerušený pre dážď!

15-0
    Dánka začína druhý set svojím podaním, získava prvý fiftín.

6:2
    Prvý set je už minulosťou, Caroline Wozniacká víťazí 6:2. Zatiaľ to vyzerá na jednoznačný priebeh, uvidíme či tomu bude tak aj v druhom sete.

40-15
    Hra servis – volej zožala úspech.

40-0
    Dobrý forhend Rybárikovej po čiare skončil v aute, je tu šanca na čistú hru a výhru prvého setu!

30-0
    Ďalšia chyba pri vlastnom podaní!

15-0
    Rybáriková pri svojom podaní nezačína úplne najlepšie.

5:2
    Hneď ten prvý využíva a zachraňuje prvý set, Dánka sa dostáva do menších problémov!

15-40
    Perfektný volej z rakety Magdy a máme tu drámu! Dva brejkbaly pre Slovenku.

15-30
    Rybárková sa prebúdza zo zimného spánku!

15-15
    Rybáriková sa však za lacno nedá, bojuje čo to dá.

15-0
    Už len tri lopty delia Wozniacku od vytúženého setu.

5:1
    Kanárik to nebude! Po aute v podaní Wozniackej tu máme predĺženie tohto setu.

40-A
    Ďalšia vyložená šanca pre Rybárikovú, verme, že ju tentoraz už využije.

40-40
    Zisk gamu sa nekoná, je tu zhoda.

30-40
    Rybáriková si pomohla skvelým podaním, gamebal.

30-30
    Dva fiftíny v rade pre Rybárikovú, čaká nás dôležitá lopta prvého setu.

30-15
    Dobrý útok končiaci forhendovým zakončením na sieti udržuje Slovenku v hre.

30-0
    Rybárikovej sa nedarí, dve lopty a je tu koniec prvej sady.

15-0
    Už len tri lopty delia Woznicku od zisku prvého setu.

5:0
    Veľmi pekná výmena v podaní oboch hráčok. Šťastnejšou je dánska hráčka, ktorá si vybojovala piaty game v rade, čo znamená jedno – Magda podáva na udržanie sa v tomto sete.

40-30
    Nie je o čom, tento krížny bekhend by nechytil ani Bolt.

30-30
    Dva fiftíny v rade a Caroline si spieva tú istú pieseň.

15-30
    Forhend krížom cez celý kurt bol tentoraz pridlhý, bod pre Dánku.

0-30
    Možno to Magda ešte v tomto sete nevzdala, bojuje sa ďalej.

0-15
    Dvojchyba v podaní Wozniackej.

4:0
    Veľmi jednoznačný priebeh tohto zápasu, už je to 4:0!

40-30
    Ďalší z brejkbalov je na svete!

30-30
    Perfektne prevedený útok Wozniackej zakončený volejom na sieti, takto sa hrá tenis!

15-30
    Dva fiftíny v rade pre Rybárikovú.

15-15
    Rybáriková by však na tomto turnaji chcela zostať čo najdlhšie.

15-0
    Zatiaľ to vyzerá na jasný zápas v podaní dánskej hráčky.

3:0
    Nevydarená stop loptička, sústredený výkon a razom je z toho 3:0.

A-40
    Dánka Wozniacka si vybojovala skvelou hrou šancu na vedenie v tomto zápase 3:0.

40-40

30-40
    Teraz si obe hráčky poriadne zašprintovali, lepšie vyšla z tohto mini súboja Slovenka, máme tu prvý brejkbol pre Rybárikovú!

30-30
    Tak napokon nie, je to po 30:30, nakoľko Wozniacka trochu pritlačila. Defenzíva Rybárikovej nezožala úspech.

15-30
    Úspešný forhend prináša úspech na raketu Rybárikovej, črtá sa rebrejk.

15-15
    Dobre vypracovaný útok no opäť zle prevedená koncovka. Len do siete. Bod pre Dánku.

0-15
    Prvý fiftín tretieho gemu patrí Rybárikovej, tá si ho za svoju hru určite zaslúži.

2:0
    Dlhý druhý game tohto zápasu je na konci. Prvýkrát v tomto stretnutí stráca naša slovenská hráčka svoje podanie.

A-40
    Ďalší z pokusov dánskej hráčky pripraviť sokyňu o podanie.

40-40
    Tak toto môže koniec koncov mrzieť! Dobre vypracovaný útok končí v sieti po nevydarenom voleji!

40-A
    Stop loptička a volej prináša Rybárikovej ďalší úspech. Tentoraz bola autorkou stopbalu Dánka.

40-40
    Samozrejme sme radi, že sa aj teraz podarilo Rybárikovej udržať si svoje podanie, vyzerá to sľubne.

A-40
    Štvrtý brejkbol je na svete, dokáže ho Dánka využiť?

40-40
    Rybáriková dokázala prekabátiť Wozniacku a je to zhoda! Perfektne prevedený stopbal na ktorý už Dánka nedokázala zareagovať!

40-30
    Dobre pripravený útok v podaní Rybárikovej skončil víťazným úderom do otvorenej časti kurtu.

40-15
    Nakoniec to čistá hra nebude, brejkboly sú však ešte dva.

40-0
    Šanca na čistú hru, Rybárikovej prvé problémy pri vlastnom podaní!

30-0
    Caroline dnes vyzerá veľmi v pohode, ide si za svojím cieľom, Magda zatiaľ nemala šancu ukázať čo je v nej.

15-0
    Stop loptička Rybárikovej nevyšla, Caroline si loptu dobehla, vrátila naspäť no a potom ukončila výmenu volejom ktorým si zabezpečila prvý fiftín tohto gamu.

1:0
    Dobrá hra Wozniackej, forhendový úder stál Rybárikovú prvý game.

40-30
    Prvý z nich je odvrátený. Magda si počínala veľmi dobre, ešte jeden a je tu zhoda.

40-15
    Máme tu prvé dva gameboly.

30-15
    Konečne prvý bod Rybárikovej po chybe Dánky Wozniackej.

30-0
    Dánka vyzerá veľmi motivovaná, opäť druhý servis a opäť víťazne.

15-0
    Prvý bod tohto zápasu získava Dánka po chybe Magdalény. Druhý servis a return len do siete.

0:0

Tak, milí športoví priaznivci, obe hráčky sú už na kurte, nasleduje malá rozcvička ako to býva zvykom a môže sa ísť na to!

Vítam Vás pri sledovaní prvého kola turnaja v americkom Cincinnati. V ženskej časti tohto turnaja sa objaví trio Sloveniek. Ako prvá bola vyslaná na misiu Magdaléna Rybáriková, ktorá sa stretne s nepríjemnou Dánkou Caroline Wozniackou. Zápas by sa mal začať o 22:20, avšak pred týmto zápasom na kurte číslo 2 resp. Grandstand Courte sa uskutočnia dva zápasy.

Caroline je 12. v rebríčku WTA, kým Magdaléna 56. Favoritkou je teda určite Dánska tenistka. Nič však nie je isté, tenis je nevyspytateľný a Caroline obzvlášť. Môže to byť prechádzka ružovým sadom, ale aj dráma.
    Hráčky sa stretli dvakrát, prvý duel vyhrala ešte v roku 2009 Rybáriková 2:0 na sety. Druhý zápas vyhrala rovnakým štýlom Dánka tiež na tvrdom povrchu v roku 2013.

Na poslednom turnaji v Montreale Caroline stroskotala na Serene Williamsovej v štvrtom kole, kým Magdaléna na Češke Šafářovej v kole druhom.

Nechajme sa teda prekvapiť kto zvíťazí, verme, že to bude 56. hráčka sveta.