Příbram – Táborsko 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 1:4 (kon.) | Ostrava – Znojmo 2:2 (kon.)
Jablonec – Slovácko 4:1 (kon.) | Brno – Třinec 3:0 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:0 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 2:2 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 0:6 (kon.)
FK Varnsdorf
0:6 (0:5)
Bohemians 1905
cz Pondelok 11.08.2014, 17:00 • Kotlina Varnsdorf • Juniorská liga (CZ)

78
    Střídačka Pražanů opět reaguje. Trenér hostí stáhl ze hřiště Malinu, místo kterého dostal možnost Nováček.

77
    Varnsdorf opět vystřídal. Šimoníkovo místo převezme Šiška.

72
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Klokani vzápětí přidávají šestou branku. Brankář Klouda si nedokázal poradit s pokusem JAKUBA ŘEZNÍČKA – 0:6!

67
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vacík, přichází Lukáš.

63
    Další střídání, tentokrát odchází domácí Breburda. Jeho místo převzal Kučera.

55
    Reaguje také střídačka Varnsdorfu. Halbichovo místo převzal Černý.

55
    Opět střídají hosté. Utkání skončilo pro Hubínka, místo kterého nastoupil Pechr.

46
    Domácí trenéři zareagovali na průběh prvního poločasu dvojím střídáním. Do hry už nezasáhne Hauer s Černým, které nahradil Ruszó s Hokem.

45
    Hosté zakončují první poločas nejlepším možným způsobem. Velký podíl na inkasované brance má domácí branář Klouda, kterému propadl centr MARTINA HEJNY – 0:5!

36
    Hosté poprvé střídají a zdá se, že donuceně. Ze hřiště odchází autor dvou branek Artemuk, kterého nahrazuje Hejno.

35
    Klokani se nadále kontrolují hru a po necelých čtyřech minutách střílí další branku. K míči se dostal ROMAN ARTEMUK a přidal druhý zásah v utkání – 0:4!

31
    Další závar ve vápně domácích končí gólem Pražanů. Tentokrát si vstřelil vlastní gól PAVEL HAUER a přidal třetí gól hostí – 0:3!

28
    Bohemians hrají v posledních minutách velmi důrazně a agresivně. Aktivita přinesla ovoce a ROMAN ARTEMUK se důrazem ve vápně dostal k míči, který poslal do sítě – 0:2!

20
    Tentokrát už kombinace Bohemáků vyšla. Khumala našel JAROSLAVA TRNKU, který se nemýlil a posílá svůj tým do vedení – 0:1!

16
    Další úspěšný průnik Khumala do vápna skončil přihrávkou na Artemuka, který z malého vápna trestuhodně přestřelil domácí branku.

6
    Přímý kop Mponga našel hlavu Černého, ale ten poslal míč pouze těsně nad břevno!

4
    Vzápětí o sobě dali vědět hosté. Artemuk našel ve vápně Khumala, ale hostující hráč orazítkoval pouze břevno Kloudovy branky! Bude se kopat rohový kop.přihrává do vápna Khumalovi, ten trefuje pouze břevno. Rohový kop.

Lenka Haureljuková

Góly: 20. Trnka, 28. Artemuk, 31. Hauer (vla.), 35. Artemuk, 45. Hejno, 72. Řezníček

FK Varnsdorf: Klouda – Vomáčka, Čurgali, Šimoník (77. Šiška), Černohorský, Černý (46. Hoke), Mpong, Hauer (46. Ruszó), Halbich (55. Černý), Breburda (63. Kučera), Prieložný.
    Náhradníci: Vosecký, Hoke, Ruszó, Kučera, Černý, Šiška

Bohemians 1905: Gabriš – Vacík (67. Lukáš), Žaloudek, Košata, Trnka, Řezníček, Koštíř, Khumalo, Hubínek (55. Pechr), Artemuk (36. Hejno), Malina (78. Nováček).
    Náhradníci: Pechr, Nováček, Lukáš, Hejno, Prokeš

Rozhodca: Pilný – Vitner, Baum