Liége – Gent 0:1 (kon.) | Anderlecht – Charleroi 1:0 (kon.) | Waregem – Brugge 1:1 (kon.)
Standard Liége
0:1 (0:1)
KAA Gent
cz Nedeľa 10.08.2014, 14:30 • Stade Sclessin, Lutych • Belgická Jupiler Pro League

86
    Domácí teprve podruhé střídají, nevýrazného Francoise Marqueta nahrazuje mladý záložník Deni Milosevic.

80
    Hosté naposledy střídají, odpracováno má dnes jediný střelec zápasu Laurent Depoitre, na jehož místo nastupuje David Pollet.

72
    Druhé střídání na straně Gentu, zápas končí pro Benita Ramana, na jeho místo přichází Brecht Dejaegere.

46
    Naše poločasové spekulace se naplnily. Astrit Ajdarević nahrazuje do druhého poločasu Tortola Lumanza-Lembiho.

10
    Hosté nakonec musí střídat, zranění Yayi Soumahora je natolik velké, že nemůže dál pokračovat v zápase, nahrazuje ho marocký záložník Mustapha Oussalah.