Kovalík – Janković 1:2 (kon.) | Ignatik – Šimůnek 2:0 (kon.)
Ramírez-Hidalgo – Papík 2:0 (kon.) | Przysiezny – Sikora 2:1 (kon.)
Mečíř – Mertl 0:0 (zruš.) | Samper-Montana – Lojda 2:0 (kon.)
Ouellette – Mertl 1:2 (kon.) | Hernych – Sorensen 1:2 (kon.)
Jan Hájek
Jan Hájek
2
6 6
cz Utorok 05.08.2014, 17:26 • Štvanice, Allianz Court • Challenger Praha - Advantage Cars Prague Open by Sport-Technik Bohemia (antuka)

2:6
    Druhý mečbol si už ale český tenista nenechal ujít a bekhendem po čáře zápas ukončil. I druhý set skončil výsledkem 6:2!

2:5
    Hra je u konce, Hájek se soupeři omlouvá, ukončil ji totiž nechytatelným prasátkem. Hájek vede 5:2!

2:4
    Tentokrát to Yang přehnal s razancí, jeho return dolétl až za základní čáru a Hájek tak vede 4:2.

2:3
    Druhý už ale Hájek využil, když doběhl k síti a podařilo se mu křížem prohodit připraveného Yanga! Hájek vede 3:2!

2:2
    Obrat v gemu je dokonán, Hájek po dalším tvrdém servisu srovnal na 2:2.

2:1
    Podařilo se a je sníženo. Hájek si trpělivou hrou počkal na chybu soupeře a vzal si zpátky ztracený servis. Stav je tak 2:1 pro Yanga.

2:0
    Yang bere českému tenistovi podání a dostává se do trháku 2:0!

1:0
    Dobrý druhý servis, Hájek poslal forhendový return daleko do zámezí. Yang si drží servis a vede ve druhém setu 1:0.

2:6
    Využil hned ten první a opět si pomohl dobrým podáním, Yangův return znovu skončil pouze v síti. Hájek tak v prvním setu vítězí 6:2.

2:5
    Ten druhý si už ale český tenista ujít nenechal a perfektním returnem po druhém podání upravil na 5:2!

2:4
    Yang se pokusil o útok, míček z jeho rakety ale skončil těsně v zámezí. Hájek tak vede 4:2!

2:3
    Brejkbol je využitý, Hájek jde do vedení 3:2!

2:2
    A vítězným úderem po lajně uzavírá čtvrtou hru prvního setu, stav je vyrovnaný 2:2.

2:1
    A jelikož další Hájkův return dopadl v zámezí, vede Yang 2:1.

1:1
    A i Yang svou brejkbolovou situaci využívá, na vině byl Hájkův příliš dlouhý bekhend. Je vyrovnáno na 1:1.

0:1
    Hájek hned v úvodu bere Yangovi servis. K vidění byla opět Hájkova snaha o tvrdé údery k základní čáře, Yang tento tlak nevydržel a poslal míček do sítě. Hájek vede 1:0.