Benfica – Valencia 1:3 (kon.) | Arsenal – Monaco 0:1 (kon.)
Benfica Lisabon
1:3 (1:0)
Valencia CF
cz Nedeľa 03.08.2014, 15:00Emirates Cup

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z fotbalového utkání, ve kterém proti sobě nastoupí Benfica Lisabon a Valencia CF.

Zápas se odehraje v rámci přípravného turnaje Emirates Cup. Oba dva týmy odehrály své zápasy včera. Zatímco Valencia dokázala s Monakem alespoň remizovat (2:2), Hráči Benfiky si odnesli bůra a výprask od Arsenalu v poměru 5:1.

Benfica Lisabon: Moraes – Derley, Jara, Benito, Cancelo, Sidnei, Bebé, André, Candeias, Lindelöf, Teixeira

Valencia CF: Gil – Otamendi, Oterino, Piatti, Vezo, Feghouli, García, Guardado, Barragán, Muňoz, Gayá.

1

2
    Benfica právě vstřelila branku!
    DERLEY otevírá skóre hned na začátku hry a Benfica jde do vedení 1:0.

7
    Od gólu vidíme poměrně zmatenou a nepřesnou část hry od obou celků.

9
    Benfica vybojovala rohový kop a má šanci zvýšit vedení.

10
    Hráči Valencie ubránili standartní situaci a naopak mohli jít do protiútoku. Křinou přihrávku Bebého z levé strany ale nikdo nezachytil.

15
    Vidíme vysoké tempo hry se zajímavými náznaky šancí. Střela na bránu však byla zatím jen jedna. Ta byla úspěšná.

18
    Benfica se usídlila na útočící půlce a podržela míč. Odstranila tak nebezpečí nebezpečných výpadů soupeře.

20
    Pablo Piatti se zranil a musí být ošetřen mimo hřiště.

23
    Piatti se vrací do hry.

25
    Piatti zužitkoval přihrávku od Guardada k výstřelu. Jeho dělovka však končí v náručí Moraese.

27
    Další šance Valencie končí těsně nad břevnem. Gurdado se za míčem pouze otočil.

30
    Tempo hry se zmírnilo. Uvidíme, co nám přinese posledních 15 minut prvního poločasu.

32
    Valencie byla opět blízko brance. Moraes se za míčem opět pouze podíval. Kulatý nesmysl ale míří po zemi těsně vedle tyče.

34
    Další střela končí v náručí Moraese.

37
    Potenciální šanci Benfiky odrazla defenziva Valencie na roh.

39
    Roh nepřinesl žádné nebezpečí před brankou. Naopak se Valencie dostala do brejku a sama vybojovala rohový kop.

41
    Valencie sice žádného ohrožení branky nedocílila, ale díky velkému pressu nenechává soupeře rozehrát. Ten míč pouze odkopává.

45
    Portugalci se domohli ještě jednoho rohového kopu na konci první části.

45
    Její hráči zakončují mimo branku.

45

Po rychle vstřelené brance se oba týmy z rychle vstřelené branky chvilku vzpamatovávaly. Poté se však rozehrály k fotbalu s vysokým tempem několika příležitostma. Protože jsme ale viděli gól pouze ve druhé minutě, odchází hráči do kabin za stavu 1:0.

Druhý poločas začne přibližně v 16:00.

46

46
    Do druhého poločasu vyběhl ze šatny místo Cancela Felipe.

47
    Trenér Valencie střídá až nyní. Feghouliho nahrazuje Rodrigo.

47
    Ještě jedno střídání v této minutě. Fuego půjde hrát za Gila.

48
    Do třčtice všeho dobrého vidíme střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Parejo, přichází Gomes.

49
    Valencia právě vstřelila branku!
    Valencii se četné střídání vyplatilo, jelikož srovnává zásluhou JOSÉ GAYA.

54
    Valencie otáčí zápas, když se PABLO PIATTI trefuje střelou na zadní tyč.

58
    Benfica se pomalu dostává ze šoku z úvodu druhé půle a vybojovala roh.

59
    Obrana Valecie byla pevná i při tomto rohovém kopu.

60
    Naopak z následného útoku se prosazuje ANDRÉS GUARDADO. Tak to je obrat jako řemen.

63
    Dvoje střídání Benfici. Cesar jde na plac za Lindelofa....

63
    ....a Talisca nahradí Bebeho.

64
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Candelas, přichází Salvio.

67
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Piatti, přichází De Paul.

69
    Další střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Guardado, přichází Ibaňez.

71
    Znovu střídá i Benfica. Ze hry jde Lopes. V akci uvidíme Moraese.

75
    Rohový kop pro tým z Portugalska.

81
    Žlutou kartu si vysloužil Almeida.

83
    Skvělá příležitost pro Derleyho druhý zásah. Hráč Benfici však zvolil místo technické tvrdou střelu, která byla sražena na roh.

84
    Benfica je při rohovém kopu opět bezzubá. Míč je ve středu hřiště.

87
    Další rohový kop pro Benficu.

88
    Hráči portugalského týmu si rohový kop zopakují.

89
    ....a ještě jednou do třetice.

90
    Čtvrtý rohový kop Lisabonu během krátké chvíle.

90

Ačkoliv se Benfica dostala do rychlého slibného vedení, druhý poločas patřil prostě Valencii, která třemi trefami otočila zápas. Benfica si po včerejším výprasku tak nespravila chuť ani dnes a naopak obdržela další příděl. To je pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (16:54:20)