Karaganda – Hajduk Split 4:2 (kon.) | Astana – Štokholm 1:1 (kon.) | Neftçi Baku – Čichura 0:0 (kon.)
Giurgiu – Liberec 3:0 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Shmona 1:1 (kon.) | Elfsborg – Hafnarfjördur 4:1 (kon.)
Omonia Nikózia – Met. Skopje 3:0 (kon.) | Ruch Chorzów – Esbjerg 0:0 (kon.) | Brommapojkarna – Turín 0:3 (kon.)
Minsk – Kluž 1:0 (kon.) | Göteborg – Rio Ave 0:1 (kon.) | Karabükspor – Rosenborg 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Lyon 1:4 (kon.) | Eindhoven – St. Pölten 1:0 (kon.) | Trenčín – Hull City 0:0 (kon.)
Zorja Luhansk – Molde 1:1 (kon.) | YB Bern – Ermis 1:0 (kon.) | Ploiesti – Plzeň 1:1 (kon.)
RNK Split – Odesa 2:0 (kon.) | Víkingur – Rijeka 1:5 (kon.) | Waregem – Soligorsk 2:5 (kon.)
Brugge – Brøndby 3:0 (kon.) | Diósgyöri – FK Krasnodar 1:5 (kon.) | Mainz – Asteras 1:0 (kon.)
Sociedad – Aberdeen 2:0 (kon.) | FK Sarajevo – Atromitos 1:2 (kon.) | Stjarnan – Lech Poznań 1:0 (kon.)
St. Johnstone – Trnava 1:2 (kon.) | Grodig – Zimbru Kišiněv 1:2 (kon.)
Víkingur Gøta
1:5 (1:2)
HNK Rijeka
cz Štvrtok 31.07.2014, 20:00 • Tórsvøllur • Európska liga (predkolá)

81
    Rijeka právě vstřelila branku!
    Penalty se ujal ANDREJ KRAMARIĆ, který překonává brankáře Turiho a zvyšuje vedení hostů již na 5:1.

76
    Jahovik našel přesnou přihrávkou ZORANA KVRŽIĆE, který následně překonal Turiho a přidává tak svůj druhý zásah v dnešním zápase.

52
    ADIS JAHOVIK přebírá míč po přihrávce Tomečaka a následně povedenou střelou překonává Turiho! Hosté jdou v 52. minutě do dvougólového vedení.

45+1
    Tak tohle je škoda pro domácí! Faerský celek se proti favoritovi herně drží, ale v nastavené minutě prvního poločasu inkasuje na 1:2, když se prosadil ZORAN KVRŽIĆ.

35
    Vikingur právě vstřelil branku!
    Súni Olsen poslal míč z rohového kopu přímo na hlavu HALLARA HANSSONA, který překonává brankáře Vargiće a srovnává stav utkání na 1:1!

14
    Hostující Brezovic zahrával rohový kop, kterým přesně našel MARKA LEŠKOVIĆE, jehož zakončení končí za zády brankáře Turiho! Chorvatský favorit se dostává po 14 minutách do vedení.

Martin Švejkar

Góly: 35. Hansson – 14. Lešković, 45+1. Kvržić, 52. Jahovik, 76. Kvržić, 81. Kramarić (pen.)

Karty:   81. Vatnhamar (VIK), 90. Gregersen (VIK)

Víkingur Gøta: Turi – B. Hansen, Gregersen, E. Jacobsen, H. Jacobsen – S. Vatnhamar, S. Olsen, Hansson (64. H. Hansen), Djurhuus (45.+2 Djordjević), Justinussen – A. Olsen (77. Sorensen)
    Náhradníci: Rasmussen, Strømsten, Jarnskor, Sorensen, G. Vatnhamar, H. Hansen, Djordjević

HNK Rijeka: Vargić – Tomečak, Mitrović, Lešković, Leovac – Kvržić, Brezovec, Jahovik, Jajalo (68. Zlomislić), Jugović (64. Ajayi) – Kramarić (82. Čanadjija)
    Náhradníci: Prskalo, Budicin, Bertoša, Čanadjija, Zlomislić, Sharbini, Ajayi

Rozhodca: Dimitar Meckarovski (MKD) – Marjan Kirovski (MKD), Dejan Kostadinov (MKD)