Ružomberok – Dunajská Streda | 1:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Myjava | 0:0 (kon.) |
Žilina B – Šaľa | 3:0 (kon.) | | | Skalica – Trnava B | 4:3 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 | 0:1 (kon.) |
Šamorín – Pohronie | 2:0 (kon.) | | | MFK Košice B – Dolný Kubín | 4:2 (kon.) | | | Prešov – Poprad | 5:1 (kon.) |
Bardejov – Moldava | 3:0 (kon.) | | | R. Sobota – Lok. Košice | 2:1 (kon.) | | | MFK Zvolen – Trebišov | 5:0 (kon.) |
Nitra – Dubnica | 2:0 (kon.) | | | Michalovce – L. Mikuláš | 1:0 (kon.) |
Hr. Králové – Teplice | 0:0 (kon.) | | | Příbram – Plzeň | 2:2 (kon.) | | | Jablonec – Brno | 2:0 (kon.) |
Slovácko – Slavia | 1:2 (kon.) |
Sparta Praha – Slavia | 0:0 (1.pol) |
Waasland-Beveren – Brugge | 0:2 (kon.) | | | Lierse – Oostende | 2:0 (kon.) | | | Westerlo – Lokeren | 1:0 (kon.) |
Cercle Bruggy – Gent | 0:0 (kon.) |
Wolfsberger – Austria | 4:0 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Ried | 1:0 (kon.) | | | Neustadt – Salzburg | 0:5 (kon.) |
Manchester United – AS Rím | 3:2 (kon.) |
Kladno – Písek | 3:4 (kon.) | | | Vyšehrad – Táborsko | 1:4 (kon.) | | | Aritma – Admira Praha | 1:2 (kon.) |
Neratovice – Vltavín | 2:0 (kon.) | | | Havířov – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Karlovy Vary – Sokolov | 0:7 (kon.) |
Český Brod – Převýšov | 0:7 (kon.) | | | Ústí n/O – Chrudim | 0:2 (kon.) | | | Jablonec n. J. – Zápy | 1:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Dvůr Králové | 2:1 (kon.) | | | Hranice – Orlová | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Pelhřimov – Třebíč | 0:1 (kon.) |
D. Benešov – Uničov | 1:1 (2:3 po pen.) | | | Žďár n/S – Rosice | 1:3 (kon.) | | | Petrovice – Hlučín | 0:1 (kon.) |
Vyškov – Prostějov | 1:2 (kon.) | | | Litoměřicko – Ústí n. L. | 1:4 (kon.) | | | Dobrovice – Králův Dvůr | 3:0 (kon.) |
Slavičín – Sigma Olomouc | 0:6 (kon.) | | | Jíloviště – Meteor | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Cheb – Bohemians | 0:3 (kon.) |
Hořovicko – Tachov | 0:1 (kon.) | | | Krupka – Chomutov | 2:2 (3:4 po pen.) | | | Sušice – Domažlice | 1:5 (kon.) |
Turnov – Pardubice | 1:1 (2:4 po pen.) | | | Klatovy – Most | 0:0 (4:2 po pen.) | | | Doubravka – Vlašim | 0:9 (kon.) |
Česká Třebová – Živanice | 0:4 (kon.) | | | Velké Karlovice – Kroměříž | 0:1 (kon.) | | | Rýmařov – Zábřeh | 1:1 (4:5 po pen.) |
Blansko – 1. HFK Olomouc | 0:0 (4:3 po pen.) | | | Nový Jičín – Opava | 0:1 (kon.) | | | Kozlovice – Karviná | 0:2 (kon.) |
Tasovice – Zlín | 1:3 (kon.) | | | Brumov – Frýdek-Místek | 0:3 (kon.) | | | Líšeň – Znojmo | 1:3 (kon.) |
Břeclav – Vel. Meziříčí | 2:3 (kon.) | | | Brozany – Benešov | 2:1 (kon.) | | | Kutná Hora – Žižkov | 0:7 (kon.) |
Vysoké Mýto – Letohrad | 2:0 (kon.) |
koniec
MFK Zvolen
5:0
(2:0)
Slavoj Trebišov
Marek Antalík
Hľadáme spravodajcu pre tím Slavoj Trebišov. Viac informácií tu.
Góly:
10. Stasko, 44. Spilar, 46. Spilar, 70. Spilar, 81. Rakovan (pen.)
Rozhodca: Kačenga – M. Budáč, M. Sluk – Jurenka
Diváci: 300
Karty: 60. Kamenec (ZVO), 88. Balko (ZVO) – 74. Simko (SLT)
Nepremenená penalta:
MFK Zvolen:
Kucera – Pellet, Menich, Ocenas, Javorina – Kamenec, Rakovan, Simic, Starsi – Spilar, Stasko. Trener:Janos.
Náhradníci: Balko, Jamnicky, M. Lukac, Gabris NB
Tréner:
Slavoj Trebišov: Sudimak – Capko, Krochta, Glushkov, Kouessabio, Simko, Cizmar, Dragula, E. Lukac, Olah, T. Tomko. Trener: V. Rusnak.
Náhradníci: Deme, Kolesar, Vano, Bartko, Syvakivskyi.
Tréner:
Náhradníci: Balko, Jamnicky, M. Lukac, Gabris NB
Tréner:
Slavoj Trebišov: Sudimak – Capko, Krochta, Glushkov, Kouessabio, Simko, Cizmar, Dragula, E. Lukac, Olah, T. Tomko. Trener: V. Rusnak.
Náhradníci: Deme, Kolesar, Vano, Bartko, Syvakivskyi.
Tréner:
Rozhodca: Kačenga – M. Budáč, M. Sluk – Jurenka
Diváci: 300
Nariadeny pokutovy kop premenil Michal RAKOVAN.
Potom co hostom nevysla ofsiad pascq usiel Oliver SPILAR a vychutnal si svojim tretim golom v stretnuti Sudimak.
Hned v uvode druheho polcasu zvysil vedenie domqcich svojim druhym golom v zapase Oliver SPILAR, ked pospal loptu za bezmocneho Sudimaka.
Po krasnej akcii Kamenec – Starsi dava Oliver SPILAR druhy gol.
Domaci si vypracovali dalsiu moznost, ktoru zakoncil Jan STASKO a lopta tecovana skoncila v sieti.