Ružomberok – Dunajská Streda | 1:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Myjava | 0:0 (kon.) |
Žilina B – Šaľa | 3:0 (kon.) | | | Skalica – Trnava B | 4:3 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 | 0:1 (kon.) |
Šamorín – Pohronie | 2:0 (kon.) | | | MFK Košice B – Dolný Kubín | 4:2 (kon.) | | | Prešov – Poprad | 5:1 (kon.) |
Bardejov – Moldava | 3:0 (kon.) | | | R. Sobota – Lok. Košice | 2:1 (kon.) | | | MFK Zvolen – Trebišov | 5:0 (kon.) |
Nitra – Dubnica | 2:0 (kon.) | | | Michalovce – L. Mikuláš | 1:0 (kon.) |
Hr. Králové – Teplice | 0:0 (kon.) | | | Příbram – Plzeň | 2:2 (kon.) | | | Jablonec – Brno | 2:0 (kon.) |
Slovácko – Slavia | 1:2 (kon.) |
Sparta Praha – Slavia | 0:0 (1.pol) |
Waasland-Beveren – Brugge | 0:2 (kon.) | | | Lierse – Oostende | 2:0 (kon.) | | | Westerlo – Lokeren | 1:0 (kon.) |
Cercle Bruggy – Gent | 0:0 (kon.) |
Wolfsberger – Austria | 4:0 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Ried | 1:0 (kon.) | | | Neustadt – Salzburg | 0:5 (kon.) |
Manchester United – AS Rím | 3:2 (kon.) |
Kladno – Písek | 3:4 (kon.) | | | Vyšehrad – Táborsko | 1:4 (kon.) | | | Aritma – Admira Praha | 1:2 (kon.) |
Neratovice – Vltavín | 2:0 (kon.) | | | Havířov – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Karlovy Vary – Sokolov | 0:7 (kon.) |
Český Brod – Převýšov | 0:7 (kon.) | | | Ústí n/O – Chrudim | 0:2 (kon.) | | | Jablonec n. J. – Zápy | 1:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Dvůr Králové | 2:1 (kon.) | | | Hranice – Orlová | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Pelhřimov – Třebíč | 0:1 (kon.) |
D. Benešov – Uničov | 1:1 (2:3 po pen.) | | | Žďár n/S – Rosice | 1:3 (kon.) | | | Petrovice – Hlučín | 0:1 (kon.) |
Vyškov – Prostějov | 1:2 (kon.) | | | Litoměřicko – Ústí n. L. | 1:4 (kon.) | | | Dobrovice – Králův Dvůr | 3:0 (kon.) |
Slavičín – Sigma Olomouc | 0:6 (kon.) | | | Jíloviště – Meteor | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Cheb – Bohemians | 0:3 (kon.) |
Hořovicko – Tachov | 0:1 (kon.) | | | Krupka – Chomutov | 2:2 (3:4 po pen.) | | | Sušice – Domažlice | 1:5 (kon.) |
Turnov – Pardubice | 1:1 (2:4 po pen.) | | | Klatovy – Most | 0:0 (4:2 po pen.) | | | Doubravka – Vlašim | 0:9 (kon.) |
Česká Třebová – Živanice | 0:4 (kon.) | | | Velké Karlovice – Kroměříž | 0:1 (kon.) | | | Rýmařov – Zábřeh | 1:1 (4:5 po pen.) |
Blansko – 1. HFK Olomouc | 0:0 (4:3 po pen.) | | | Nový Jičín – Opava | 0:1 (kon.) | | | Kozlovice – Karviná | 0:2 (kon.) |
Tasovice – Zlín | 1:3 (kon.) | | | Brumov – Frýdek-Místek | 0:3 (kon.) | | | Líšeň – Znojmo | 1:3 (kon.) |
Břeclav – Vel. Meziříčí | 2:3 (kon.) | | | Brozany – Benešov | 2:1 (kon.) | | | Kutná Hora – Žižkov | 0:7 (kon.) |
Vysoké Mýto – Letohrad | 2:0 (kon.) |
koniec
FC Hradec Králové
0:0
(0:0)
FK Teplice
Ondřej Novotný
Góly:
Rozhodca: Proske – Paták, Pilný
Diváci: 4040
Karty: 58. Rolko (HKR), 69. Štípek (HKR), 70. Križko (HKR) – 25. Ljevakovič (TEP), 28. Matula (TEP), 33. D. Jablonský (TEP), 72. Lüftner (TEP)
Nepremenená penalta:
FC Hradec Králové:
Koubek – Holeš, Križko, Rolko (C), Mareš – Janoušek, Kotiš – Štípek (80. Malinský), Černý (68. Kulič), Halilovič – Prokeš (61. Dvořák).
Náhradníci: Kuciak – Čermák, Plašil, Čermák, Malinský, Kulič, Dvořák.
Tréner:
FK Teplice: Grigar – D. Jablonský, Lüftner, Matula (C), Krob – Vondrášek, Ljevakovič, Jirásek (56. Vůch) – Nivaldo, Mahmutovič (70. Fenin), Litsingi.
Náhradníci: Slavík – Takács, Hošek, Vůch, Táborský, Fenin, Chukwuma.
Tréner:
Náhradníci: Kuciak – Čermák, Plašil, Čermák, Malinský, Kulič, Dvořák.
Tréner:
FK Teplice: Grigar – D. Jablonský, Lüftner, Matula (C), Krob – Vondrášek, Ljevakovič, Jirásek (56. Vůch) – Nivaldo, Mahmutovič (70. Fenin), Litsingi.
Náhradníci: Slavík – Takács, Hošek, Vůch, Táborský, Fenin, Chukwuma.
Tréner:
Rozhodca: Proske – Paták, Pilný
Diváci: 4040
Pro tuto chvíli je to ode mě vše, těším se zase příště na počtenou se SYNOT ligou z pod Bílé věže. (18:59:47)
Čekání je u konce, fanoušci "Votroků" se dnes dočkají a přivítají na Všesportovním stadionu po roční odmlce znovu nejvyšší fotbalovou ligu v České republice.
Los SYNOT ligy pod Bílou věž v prvním kole poslal tým z Teplic. Ty ovšem musí být na pozoru, Hradec Králové totiž na Severočechy poměrně umí. Celková bilance je však vyrovnaná, sedmkrát si vítězství připsal jak Hradec Králové, tak i Teplice a čtyřikrát se tyto celky rozešly smírně. Dnešní souboj se ale nemusí samozřejmě nést ve stejných kolejích, jako tomu bylo v minulosti. Hradec Králové totiž do soutěže vstupuje hodně s obměněným kádrem. Vždyť pod rukama mladého trenéra Luboše Prokopce, který A-tým převzal minulý rok v dubnu, prošlo už přes patnáct hráčů.
PŘIŠLI
David Štípek (hostování z Plzně)
Pavel Černý (Ordabasy Šymkent)
Petr Mareš (Žižkov)
Martin Kuciak (Zlaté Moravce)
Radim Ottmar (Týniště nad Orlicí)
Pavel Čermák (hostování ze Sparty)
Matěj Kotiš (Varnsdorf)
Hynek Prokeš (Frýdek-Místek)
Daniel Trubač (příchod z mládeže)
ODEŠLI
David Hovorka (návrat z hostování)
David Sixta (Chrudim)
Jiří Bláha (hostování v Kolíně)
Richard Jukl (hostování v Kolíně)
Adam Vlkanova (hostování ve Frýdku-Místku)
Radek Hochmeister (hledá si klub)
Jiří Poděbradský (Živanice (?))
Jaroslav Zelený (hostování v Karviné)
Teplice – Varnsdorf 4:0
Teplice – Liberec 2:0
Teplice – Viktoria Žižkov 4:4
Teplice – Kolín 3:1
Teplice – Hallescher 3:3
Teplice – Loko Vltavín 3:0
VÝSLEDKY DOMÁCÍCH V PŘÍPRAVĚ
Hradec Králové – Sparta 1:3
Hradec Králové – Mladá Boleslav 0:1
Hradec Králové – Bohemians 1905 1:2
Hradec Králové – Brno 2:0
Hradec Králové – Frýdek-Místek 0:1
Hradec Králové – Bohemians Praha 2:1
Hradec Králové – Pardubice 0:1
Hradec Králové – Aue 1:3
Hradec Králové – SSV Jahn Regensburg 1:0
Hradec Králové – Varnsdorf 3:0
Hradec Králové – Převýšov 5:0