Karaganda – Shirak 4:0 (kon.) | Astana – Pjunik 2:0 (kon.) | Mika – RNK Split 1:1 (kon.)
Daugavpils – Víkingur 1:1 (kon.) | Laçi – Rudar Velenje 1:1 (3:2 po pen.) | Budućnost Podgorica – Folgore 3:0 (kon.)
Ekranas – Crusaders 1:2 (kon.) | Honka Espoo – Sillamäe Kalev 3:2 (po pr.) | FK Lovćen – Željezničar Sarajevo 0:1 (kon.)
Atlantas – Differdange 3:1 (kon.) | Haugesund – Broughton 2:1 (kon.) | Čichura – Turnovo 3:1 (kon.)
Keşla FK – FC Tiraspol 3:1 (kon.) | Jelgava – Rosenborg 0:2 (kon.) | Kalju – Fram 2:2 (kon.)
Sant Juliá – Čukarički Belehrad 0:0 (kon.) | Daugava Riga – Aberdeen 0:3 (kon.) | Brommapojkarna – VPS 2:0 (kon.)
Flamurtari – Sioni 1:2 (kon.) | Fola – Göteborg 0:2 (kon.) | Tromso – Santos Tartu 6:1 (kon.)
Zimbru Kišiněv – Škendija 2:0 (kon.) | Trnava – Hibernians FC 5:0 (kon.) | Birkirkara – Diósgyöri 1:4 (kon.)
Kukësi – Almaty 0:0 (kon.) | Aberystwyth Town – Derry City 0:5 (kon.) | Bangor City – Stjarnan 0:4 (kon.)
Europa – Vaduz 0:1 (kon.) | Fuglafjørdur – MYPA 0:0 (kon.) | Sligo – Banga Gargždai 4:0 (kon.)
Ferencvároš – Sliema 2:1 (kon.) | Koper – Čelik 4:0 (kon.) | Libertas – Plovdiv 0:2 (kon.)
Široki Brijeg – Qäbälä 3:0 (kon.) | Dundalk – Jeunesse Esch 3:1 (kon.) | Glenavon – Hafnarfjördur 2:3 (kon.)
Met. Skopje – FC Santa Coloma 2:0 (kon.)
FK Kukësi
0:0 (0:0)
FC Kajrat Almaty
cz Štvrtok 10.07.2014, 19:30 • Stadiumi Kombëtar Qemal Stafa • Európska liga (predkolá)

To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek večera a u dalších online přenosů z fotbalu se těším na shledanou. (21:25:36)

Zápas je za námi. Nakonec jsme se branky nedočkali ani ve druhé půli, a tak si hosté z Kajratu Almaty udrželi vedení z prvního utkání a postupují do dalšího kola Evropské ligy. Zde se utkají s dánským Esbjergem.

90+4
    V nastavené čtvrté minutě inkasuje žlutou kartu Cikalleshi.

90+3
    Hra je znovu ve středu hřiště. Ani jednomu týmu se nedaří dostat se do blízkosti brankáře soupeře.

90+2
    Li se ihned dopustil faulu. U míče jsou domácí.

90+1
    Míč oba týmy nyní drží ve středu pole.

90
    Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Islamchan, přichází Li.

89
    Se závěrečnými minutami utkání stoupá tlak domácího týmu, což je pochopitelné. Hosté ale odolávají.

89
    Ihned poté znovu v šanci domácí, ale Perič branku minul.

88
    Chomič teď svůj tým podržel, když do svých rukavic chytil jedovatou střelu Hyseho.

86
    Čas pro domácí se velmi rychle krátí, hosté se příliš nikam neženou a svou polovinu dobře brání.

85
    Po faulu Dushkaje na Gohoua budou hosté zahrávat volný přímý kop. Další skvělá příležitost ke skórování.

82
    Bakaev fauloval Musolliho, ale i nyní se vše obešlo bez karty. Zatím byly rozdány v tomto utkání pouhé dvě.

80
    Je před námi něco málo přes deset minut tohoto utkání a stále jsou zatím blíže postupu hráči Kajratu. Domácí mají už nemálo času na skórování, čímž by jim svitla naděje na prodloužení.

80
    Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Hoxha, přichází Perič.

79
    Islamchan však nerozehrál tutu standardní situaci příliš dobře. Míč doputoval pouze a jen k domácím borcům.

79
    Kajrat bude zahrávat rohový kop. Podaří se mu dát důležitou branku z této standardky?

77
    A i nadále se nic podstatného na hřišti neděje. Ani jedno mužstvo nechce udělat chybu, která by ho stála šanci na postup do dalšího kola.