Prešov – FC Galati 1:3 (kon.) | Plzeň – Lok. Moskva 2:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:4 (1:1)
Lokomotiv Moskva
cz Pondelok 07.07.2014, 17:00 • Waldstadion Westendorf, Rakousko • Prípravný zápas

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:56:27)

Plzeň v přátelském utkání nestačila na Lokomotiv Moskva a podlehla mu 2:4. První branka padla už v 6. minutě, kdy se trefil Rajtoral, ale soupeř v závěru prvního poločasu vyrovnal na 1:1, když se prosadil Tkačev. Viktorka šla do vedení i v úvodu druhého poločasu, to se totiž v 53. minutě trefil Kolář. Nicméně vedoucí skóre Plzni příliš dlouho nevydrželo a v 69. minutě bylo vyrovnáno, z penalty se na 2:2 trefil Grigorjev. O pár minut později přidal Lokomotiv další gól, o který se zasloužil Mirančuk. Zhruba od 60. minuty byl lepším týmem Lokomotiv a do vedení šel tedy zaslouženě, navíc v úplném závěru zvýšil ještě Grigorjev, který se dnes trefil dvakrát.

90+2
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Skvělou přihrávku za obranu dostal MAXIM GRIGORJEV, jenž postupoval sám na brankáře a v souboji jeden na jednoho vyšel jako vítěz.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

90
    Stratil dostal zajímavou přihrávku do vápna, ale protihráč se o něj výborně postaral a nedovolil mu vystřelit.

88
    Alexej Mirančuk toužil po druhém gólu, ale tentokrát pálil vysoko nad branku.

88
    Byl to Petržela, ale centr se mu nepodařil a Plzeň branku soupeře neohrozila.

88
    U míče jsou Hrošovský a Petržela, uvidíme, kdo z nich si vezme volný přímý kop na starost.

87
    Faulovaný byl Vaněk a Plzeň dostane výhodu standardní situace.

87
    Útočnou akci Lokomotivu přerušil ofsajd, ve kterém se zapomněl Kasajev.

85
    Do konce základní devadesátiminutovky zbývá ještě 5 minut a pokud Plzeň nechce prohrát, bude muset zabrat.

84
    Alan Kasajev se provinil faulem a ještě měl nějaké řeči, sudí neváhal a udělil mu žlutou kartu.

82
    U míče je český tým, ale pohybuje se pouze na vlastní polovině, navíc soupeř rozehrávku nepříjemně napadá. Faulovat se nechal Hejda a Plzeň u míče zůstává, avšak přechod na soupeřovu polovinu se nedaří. Do kombinace byl zapojen také Kozáčik, který dlouhým míčem hledal Chramostu, ale našel pouze protihráče.

81
    Plzeň ve druhé polovině dnešního utkání už není tolik aktivní a do šancí se dostává těžce. Navíc Lokomotiv v posledních minutách zabral a stihl otočit nepříznivé skóre.

79
    Tigorev ve středu hřiště fauloval a sudí mu domlouvá.

76
    Ze hry odešel Kolář, místo něj přišel Hubník.

76
    Ruský tým otáčí skóre a dnes jde poprvé do vedení. Zajímavou přihrávku dostal ALEXEJ MIRANČUK, jenž si výborně zpracoval míč, navedl si jej na levačku a parádní trefou nedal Kozáčikovi šanci.

75
    Plzeň provedla dvojí střídání: ze hry odešli Kovařík a Horváth, na trávníku je nahradili Chramosta a Stratil.

72
    Druhý poločas už tolik pohledný není a oba týmy se do šancí dostávají méně. Nicméně znovu jsme viděli dvě branky a doufejme, že ještě nějaký gól padne.

Lucie Rapantová

Góly: 6. Rajtoral, 53. Kolář – 45+2. Tkačev, 69. Grigorjev (pen.), 76. Mirančuk, 90+2. Grigorjev

Karty:   32. Ďurica (LMO), 84. Kasajev (LMO)

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Řezník, Hejda, Procházka, Limberský – Horváth (75. Stratil), Hrošovský – Rajtoral (60. Petržela), Kolář (76. Hubník), Kovařík (75. Chramosta) – Tecl (60. Bakoš)
    Náhradníci: Bolek, Medvěděv, Hubník, Kratochvíl, Petržela, Vaněk, Bakoš, Stratil, Chramosta

Lokomotiv Moskva: Guilherme (46. Abajev) – Fernandes, Pejcinovič, Maicon, Šešukov, Ďurica, Denisov, N'Doye, Anton Mirančuk, Seraškov, Tkačev
    Náhradníci: Mychalyk, Tigorev, Korjan, Šiškin, Beljajev, Makarov, Janbajev, Alexej Mirančuk, Abajev, Grigorjev

Rozhodca: Taletovic – Guggflberger, Ortner