Streda 02.07.2014, 15:38Challenger Braunschweig 2 (antuka)

To je už odo mňa pre túto chvíľu všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (18:15:29)

Koniec zápasu

7:6
    Je dobojované! Diego Sebastian Schwartzman už tento mečbol premieňa vďaka nevynútenej chyba Mečířa z bekhendu a tak na tomto turnaji postupuje do štvrťfinále po setoch 6:2, 4:6 a 7:6.

8-7
    Slovák bol na sieti o niečo neskôr ako mal a svoj volej odohral do autu.

7-7
    Priamy bod z druhého podania prináša Mečířovi zrovnanie na 7:7.

7-6
    Argentínčan si už druhé podanie udržal a má k dispozícii ďalší mečbol.

6-6
    Krása! Milo bol počas dôležitej výmeny pokojný a napokon úderom do protipohybu odvrátil prvý mečbol súpera.

6-5
    Krížny bekhend Mečířa končí až v aute a tak je tu prvý mečbol pre Schwartzmana!

5-5
    Schwartzman vybehal vo výmene doslova nemožne a vyrovnal na 5:5.

4-5
    Priamy bod z prvého podania prináša Argenínčanovi zníženie na 4:5.

3-5
    Dôrazným forhendom po čiare donútil Schwartzman slovenského tenistu chybovať.

2-5
    Mečířov forhend po čiare nemal chyby a Schwartzman sa len bezmocne prizeral.

2-4
    Mečíř bol počas celej výmeny pod tlakom a svoj forhend nakoniec zahral do siete.

1-4
    Krásne skrátenie Mečířa na sieti a ďalší minibrejk pre slovenského tenistu.

1-3
    Slovák však v ďalšej výmene opäť dominoval a po tvrdom forhende do rohu kurtu vedie 1:3.

1-2
    Minibrejk je minulosťou. Mečíř to prehnal s intenzitou voleja na sieti a loptičku poslal až za základnú čiaru.

0-2
    Túto výhodu potvrdil priamym bodom z prvého podania.

0-1
    Mečíř sa po kvalitnom riterne dostáva ku prvému minibrejku.

6:6
    Úspešným forhendom po druhom podaní zakončil Miloslav Mečíř túto dvanástu hru tretieho setu a tak za stavu 6:6 nasleduje tiebreak, ktorý rozhodne o víťazovi tohto zápasu.

30-40
    Mečíř sa víťazným forhendom dopracoval ku gembolu.

30-30
    Po 30 na oboch stranách.

30-15
    Slovák nestačil na dobre umiestnený forhend súpera a loptičku odohral do siete.

15-15
    Teraz už ale spáchal nevynútenú chybu a je to po 15 na oboch stranách.

0-15
    Mečíř servuje na udržanie sa v zápase a začína podľa predstáv.

6:5
    Diego Schwartzman už prvý premenil a tak otáča vývoj tretieho setu vo svoj prospech. 6:5

40-15
    Víťazný forhend umiestnený presne na základnú čiaru prináša Schwartzmanovi dva gemboly.

30-15
    Krížny bekhend Schwartzmana zastavila sieť a tak je znížené na 30:15.

30-0
    Následne argentínsky tenista pritlačil forhendom po čiare a vedie 30:0.

15-0
    Pri servise Schwartzmana sa Mečíř dopustil nevynútenej chyby na sieti z forhendu.

5:5
    Diego Schwartzman dokázal v poslednom možnom game vziať servis Mečířa vrátil sa do boja o tento zápas. 5:5.

40-15
    Prvý brejkbol Mečíř odvrátil víťazným forhendom do rohu kurtu.

40-0
    Argentínčan sa dostáva k trom brejkbolom!

30-0
    Schwartzman teraz veľmi veľa vybehal a Mečířa dokázal obhodiť krížnym forhendom.

15-0
    Servis na víťazstvo začína Mečíř dvojchybou.

4:5
    Diego Schwartzman už ale v ďalšej výmene nepochybil a v tomto zápase sa ešte udržal. Znížené na 4:5.

40-30
    Slovák dostal doslova fiftín zadarmo, keďže jeho súper pokazil smeč a loptička zostala na jeho strane.

40-15
    Dva gembolové príležitosti pre Schwartzmana.

30-15
    Mečíř znižuje na 30:15 vďaka dvojchybe argentínskeho tenistu.

30-0
    Následne sa teší z vedenia 30:0 po priamom fiftíne z prvého podania.

15-0
    Schwartzman bol na sieti úspešný krásnym obhodením z bekhendu.

3:5
    Miloslav Mečíř si napokon aj tento servis dokázal podržať a už len jeden game ho delí od víťazstva v tomto zápase.

40-A
    Po priamom bode z podania – výhoda Mečíř.

40-40
    Hrozba bola odvrátená víťazným forhendom k bočnej čiare.

40-30
    Volej Mečířa na sieti bol až príliš dlhý a tak bude slovenský tenista čeliť brejkbolu.

30-30
    Teraz si Milo pomohol esom a je to po 30 na oboch stranách.

30-15
    Priamym fiftínom z prvého podania Mečíř znižuje na 30:15.

30-0
    Mečíř bol počas celej výmeny v kurte, ale svoj koncový bekhend pokazil.

15-0
    Schwartzman prekvapil Mečířa svojim forhendom do protipohybu.

3:4
    Diego Schwartzman zakončil siedmu hru víťazným forhendom po čiare a znížil na 3:4.

40-0
    Náročný, ale úspešný forhend prináša Achwartzmanovi tri gemboly.

30-0
    Teraz bol Argentínčan úspešný svojim forhendom.

15-0
    Schwartzman si dobehol kratší úder Mečířa a na sieti víťazne ukončil výmenu.

2:4
    Miloslav Mečíř si s problémami, ale predsa podržal svoj servis a udržal výhodu brejku. 2:4.

40-A
    Výhoda Mečíř.

40-40
    Zhoda. Mečíř si nabehol na sieť, kde nedal svojim volejom Argentínčanovi šancu.

40-30
    Slovák zahral dlhý bekhend až za základnú čiaru a bude čeliť brejkbolu!

30-30

30-15
    Bekhendový čop Mečířa zastavila sieť.

15-15
    Milo kontruje krásnym forhendom po čiare.

15-0
    Šiesta hra, v ktorej servuje Mečířa začína lepšie pre Schwartzmana, ktorý sa naplno skoncentroval na ritern a Slovák loptičku vrátil len do siete.

2:3
    Diego Schwartzman znižuje stav tretieho setu na 2:3.

A-40
    Priamy bod z podania prináša Schwartzmanovi výhodu.

40-40
    Zhoda. Mečíř bol počas výmeny aktívny, jeho súper už nevydržal a z forhendu zakončil len do autu.

40-30
    Argentínčan robí dvojchybu a tak má k dispozícii už len jeden gembol.

40-15
    Krásny forhend po čiare prináša Schwartzmanovi dva gemboly.

30-15
    Loptu získava Mečíř.

30-0
    Slovák bol síce na riterne dostatočne dôrazný, ale Argentínčan kontroval ešte lepším forhendom a vedie 30:0.

15-0
    Dobre myslený forhend Mečířa doletel mimo kurtu a fiftín putuje na konto Schwartzmana.

1:3
    Miloslav Mečíř dokázal potvrdiť brejk z predošlej hry a v rozhodujúcom sete vedie 1:3.

30-40
    Schwartzman zaskočil Mečíŕa, ktorý sa už presúval na sieť.

15-40
    Mečíř sa poriadne oprel do krížneho bekhendu, jeho súper odvrátil len do autu.

15-30
    Vo výmene bol aktívnejší slovenský tenista a nakoniec sa dočkal chybu Schwartzmana z bekhendu.

15-15
    Milo chybu napravuje krásnym víťazným forhendom po čiare.

15-0
    Svoj servis však Mečíř začína nevynútenou chybou z forhendu.

1:2
    Výborne! Miloslav Mečíř už druhý brejkbol premieňa a tak berie prvý servis súpera v treťom sete. 1:2.

30-40
    Prvý brejkbol Schwartzman odvrátil víťazným úderom z forhendu po čiare.

15-40
    Víťazný ritern prináša Mečířovi dva brejkboly!

15-30
    Slovák skúšal ďalšie efektívne zakončenie na sieti, ale jeho volej dopadol mimo kurtu.

0-30
    Schwartzman bol vo výmene pod tlakom a jeho bekhend končí len na sieti.

0-15
    Paráda! Mečíř dobehol kraťas Schwartzmana a hru skrátil ešte lepšie ako jeho súper.

1:1
    Miloslav Mečíř zakončil tento druhý game tretieho setu esom a vyrovnal na 1:1.

15-40
    Mečíř získava po vydarenom bekhendovom údere po čiare dva gemboly.

15-30

15-15
    Argentínčan zahral z jednoručného bekhendu len do siete.

15-0
    Schwartzman zahral z defenzívy kvalitný bekhend na sieť, kde stál Mečíř pripravený na zakončenie, ale napokon spravil z voleja veľkú chybu.

1:0
    Diego Schwartzman vstúpil do tretieho setu úspešnou hrou na servise a ujíma sa vedenia 1:0.

40-30
    Prehadzovanú na sieti zvládol lepšie Schwartzman a teší sa z gembolu.

30-30

30-15
    Argentínčan veľmi dobre skrátil hru a vedie 30:15.

15-15
    Tentokrát prišla nevynútená chyba na druhej strane, ale z forhendu.

0-15
    Do tretieho setu vstupuje Mečíř úspešne, keď Schwartzman z bekhendu trafil len sieť.

4:6
    To je ono! Miloslav Mečíř zakončil druhý set esom. V tejto časti zvíťazil nad Diegom Schwartzmanom pomerom 6:4.

15-40
    Prvý setbol pomohla Schwartzmanovi odvrátiť Mečířová dvojchyba.

0-40
    Tri setboly pre Miloslava Mečířa!

0-30
    Priamy bod z prvého podania a Mečíř je už len dve loptičky od zisku druhého setu.

0-15
    Bezproblémové prvé podanie a prechod na sieť Mečířovi priniesli prvý fiftín v dôležitom game.

4:5
    Diego Schwartzman sa dopustil dvojchyby a tak prichádza o svoj servis. Mečíř bude servovať na víťazstvo v druhom sete.

40-A
    Pod tlakom Schwartzman zahráva forhend do autu. Mečíř má k dispozícii opäť brejkbol.

40-40
    Mečíř kontruje skvelým riternom po čiare a tak deviaty gem pokračuje ďalej.

A-40
    Výhoda Schwartzman.

40-40
    Argentínčan zariskoval a jeho forhend donútil Mečířa odohrať úder do autu.

40-A
    Slovák vytrvalo bojuje a dočkal sa ďalšieho brejkbolu!

40-40
    Ďalšia zhoda. Tentokrát chyboval pod tlakom Mečíř. Jeho bekhend zakotvil až za základnou čiarou.

40-A
    Obojručný bekhend Schwartzmana končí v aute, Mečíř získal brejkbol.

40-40
    Boj stále pokračuje. Mečíř na sieti dokonale skrátil hru a roztlieskal obecenstvo.

A-40
    Svoju chybu napravil Argentínčan víťazným forhendom po čiare.

40-40
    Mečířo v ritern bol dostatočne razantný a Schwartzman nereagoval správne. Zhoda.

A-40

40-40
    Argentínčan bol zahnaný do rohu kurt a odtiaľ pod tlakom nasmeroval svoj bekhend do siete.

A-40
    Následne si Mečíř neporadil z riternu a jeho súper má výhodu.

40-40
    Zhoda. Bekhendov čop Schwartzmana zaskočil Mečířa a ani druhý brejkbol nebol premenený.

30-40
    Ten prvý dokázal odvrátiť priamym bodom z prvého podania.

15-40
    Nevynútená chyba Schwartzmana prináša Mečířovi dva brejkboly.

15-30
    Slovák sa vzápätí ujíma vedenia, keď publikum roztlieskal krásnym krížnym winnerom z bekhendu.

15-15
    Mečíř po druhom podaní Argentínčana dorovnal na 15:15.

15-0
    Schwartzman musel o prvý fiftín tejto hry tuho bojovať, nakoniec súpera prekvapil svojim forhendom do rohu.

4:4
    Miloslav Mečíř bez problémov podržal aj štvrtý servis druhého setu. 4:4.

15-40
    Dva gemboly pre slovenského tenistu po tvrdom forhende do rohu kurtu.

15-30
    Slovák si prinavrátil vedenie priamym fiftínom z podania.

15-15
    V dlhej výmene už bol vyrovnaným súperom a Mečíř mu pomohol nevynútenou chybou.

0-15
    V hre sa už pokračuje. Mečířov prvý servis nedokázal Schwartzman odohrať naspäť.

4:3
    Mečíř si vyžiadal injury break. Je možné, že si pri niektorej z posledných výmien poranil členok.

4:3
    Diego Schwratzman si čistou hrou podržal svoj servis a tak je vo vedení 4:3.

40-0
    Schwartzman bol obratnejší aj na sieti, kde v minisúboji Mečířa dokázal prehodiť.

30-0
    Teraz si argentínsky tenista pomohol priamym bodom z prvého podania.

15-0
    Mečíř sa hnevá lebo jeho forhend tesne minul dvorec.

3:3
    Miloslav Mečíř zakončil šiesty game priamym fiftínom z prvého podania a vyrovnal na 3:3.

15-40
    Dva gemboly pre Mečířa

15-30

15-15
    Avšak tento krížny bekhend doletel len do siete. 15:15.

0-15
    Po druhom podaní predviedol Mečíř víťazný forhend po čiare.

3:2
    Argentínčan Schwartzman zhodu nedopustil a v druhom sete ide opäť do vedenia. Tentokrát 3:2.

40-30
    Ritern Mečířa dopadol až za základnú čiaru.

30-30
    Po 30 na oboch stranách. Argentínčan sa dopustil nevynútenej chybe z bekhendu.

30-15
    Len tak tak. Schwartzman vytiahol loptičku zo základnej čiary a na druhej strane Mečíř chyboval z dobrej pozície.

15-15
    V druhej výmene mu už ale nevyšiel forhend po čiare a loptička skončila v aute.

15-0
    Úspešný začiatok Schwartzmana v piatej hre. Argentínčan sa oprel o svoje prvé podanie.

2:2
    Miloslav Mečíř zakončil svoj servis víťazným forhendom do protipohybu súpera a vyrovnal stav setu na 2:2.

15-40
    Mečíř má k dispozícii dva gemboly.

15-30
    Schwartzman dostal nášho tenistu do úzkych dôrazným riternom a znížil na 15:30.

0-30
    Servis von z kurtu a nekompromisný smeč na sieti prinášajú Slovákovi vedenie 0:30.

0-15
    Mečíř na úvod štvrtej hry vytiahol z rukáva eso.

2:1
    Skutočne dramatický game Diego Schwartzman zvládol lepšie a v druhom sete vedie 2:1.

A-40

40-40
    Argentínčan druhú hrozbu odvracia priamym fiftínom z prvého podania.

40-A
    Opäť prišla chyba Schwartzmana na sieti a tak aj druhý brejkbol pre Mečířa.

40-40
    Zhoda.

30-40
    Ľahká nevynútená chyba Schwartzmana z forhendu prináša Mečířovi brejkbol.

30-30

30-15
    Slovák rýchlo dostihol kraťas súpera, ale potom už nestačil na volej a je to 30:15.

15-15
    Schwartzman však rýchlo dorovnáva na 15:15 svojim defenzívnym forhendom.

0-15
    Na príjme začal slovenský tenista nádejne, keď jeho ritern donútil súpera chybovať.

1:1
    Miloslav Mečíř bez väčších problémov vyrovnal stav druhého setu na 1:1.

15-40
    Mečíř mal viacero možností na ukončenie výmeny, ale Argentínčan sa dobre bránil. Na obhodenie, keď bol v pohybu už ale nestačil.

15-30
    Tento krížny bekhend však už Slovákovi nevyšiel a loptička skončila v aute.

0-30
    Po delovom prvom podaní vedie už 0:30.

0-15
    Mečíř musel vo výmene tuho bojovať, napokon vymyslel krásny forhendový úder presne na bočnú čiaru.

1:0
    Diego Schwartzman si podržal prvý servis druhého setu čistou hrou a ujal sa vedenia 1:0.

40-0
    Tri gemboly pre Schwartzmana po prvom servise na telo Mečířa.

30-0
    Následne pridáva víťazný úder z forhendu do rohu kurtu.

15-0
    Do druhého setu vstupuje Schwartzman priamym fiftínom.

6:2
    A ten je premenený. Diego Schwartzman zakončil prvý set pre neho typickým víťazným riternom a tak v tejto časti zvíťazil nad Miloslavom Mečířom pomerom 6:2.

40-30
    Schwartzman má po presnom forhende do rohu kurtu prvý setbol!

30-30
    Po 30 na oboch stranách. Mečíř ľahkým volejom umiestnil loptičku na sieti do voľnej časti kurtu.

30-15
    Obojručný bekhend Mečířa doletel za základnú čiaru. 30:15.

15-15
    Z druhého podania už Milo dokázal dorovnať na 15:15.

15-0
    Servis o udržanie nezačína pre Mečířa veľmi dobre, keďže sa dopustil nevynútenej chyby.

5:2
    Diego Schwartzman zvládol náročný servis a už len jeden game ho delí od víťazstva v prvom sete. 5:2.

A-40
    Až príliš dlhý forhendový úder Mečířa znamená ďalšiu výhodu pre argentínskeho súpera.

40-40
    Mečíř si súpera veľmi dobre rozbehal a na forhend po čiare už nedokázal Schwartzman včas zareagovať.

A-40
    Hneď na to sa Schwartzman blysol ďalším priamym bodom a má výhodu.

40-40
    Jeho súper ho odvracia skutočne delovým prvým podaním.

40-A
    Mečíř sa po kontrole empajrového rozhodcu dočkal prvého brejkbolu!

40-40
    Zhoda. Dlhý forhend z rakety Schwartzmana posiela game do zhody.

40-30
    Napriek tomu sa dostáva Schwartzman ku gembolu.

30-30
    Slovák si toto vyrovnanie zaslúžil, keďže v tejto výmene ubránil snáď nemožné a Schwartzmanov krížny forhend bol až príliš dlhý.

30-15
    Následne však argentínsky tenista vytiahol prvé eso a vedie 30:15.

15-15
    Agresívny ritern Mečířa donútil Schwartzmana chybovať.

15-0
    Spoza základnej čiary už nemal Mečíř veľa možností na presné zakončenie, jeho forhend zastavila sieť.

4:2
    Miloslav Mečíř napokon dokázal tento gem zakončiť a znížil stav prvého setu na 4:2.

40-A
    Jednoručný bekhend Schwartzmana zastavila sieť. Výhoda Mečíř.

40-40
    Ďalšia zhoda. Schwartzman zahral krížny bekhend presne na čiaru a natiahol tento game.

40-A
    Presné podanie na stred zabezpečilo Mečířovi druhý gembol.

40-40
    Bekhendový čop Mečířovi nevyšiel a loptička doletela do autu.

30-40
    Avšak priamy bod z prvého podania prináša Milovi gembol.

30-30
    Po 30 na oboch stranách. Argentínčan prekvapil Mečířa víťazným riternom po druhom podaní.

15-30
    Loptu získava Schwartzman.

0-30
    Slovák bol vo výmene trpezlivý a počkal si na chybu súpera. Schwartzman zahral loptičku za základnú čiaru.

0-15
    Mečíř si už nemôže dovoliť zaváhanie a tak šiesty gem začína koncentrovaným prvým podaním.

4:1
    Diego Schwartzman dokázal potvrdiť brejk z predošlej hry a v prvom sete vedie už 4:1.

40-0
    Schwartzmann len tak tak odohral dlhý bekhend z rakety Mečířa, ale nakoniec z toho bol víťazný úder po čiare.

30-0
    Teraz sa oprel o svoje podanie a po priamom fiftíne vedie už 30:0.

15-0
    Prvé podanie a zakončenie z voleja na sieti priniesli Schwartzmanovi fiftín.

3:1
    To je škoda. Diego Schwartzman premieňa brejkbolovú príležitosť a po prvýkrát berie servis Mečířa. 3:1.

40-30
    Brejkbol pre Schwartzmana po nevynútenej chybe Mečířa z forhendu.

30-30
    Po 30 na oboch stranách. Slovenský reprezentant dorovnal priamym bodom z prvého podania.

30-15
    Schwartzman kontruje víťazným riternom po čiare.

15-15
    Tú rýchlo napravil rýchlym podaním a nábehom na sieť, kde dostal súpera do úzkych.

15-0
    Mečíř začína na druhom servise nevynútenou chybou z bekhendu, loptička skončila v aute.

2:1
    Diego Schwartzman už druhý gembol premieňa bekhendovým obhodením a dostáva sa do vedenia 2:1.

40-15
    Slovák dokázal prvý gembol zmazať pekným víťazným riternom.

40-0
    Argentínčan má k dispozícii tri gemboly.

30-0
    Schwartzman sa musel brániť aj počas druhej výmeny pri jeho servise, ale nedôrazný Mečíř na sieti nepochodil a jeho súper ho obhodil.

15-0
    Mečíř mal vo výmene prevahu, ale opäť ho zradila nepresnosť.

1:1
    Krásnym víťazným krížnym forhendom zakončil Miloslav Mečíř tento náročný druhý game a tak vyrovnal na 1:1.

40-A

40-40
    Zhoda. Mečíř sa vymynil z defenzívy, dokonca dostihol aj kraťas Argentínčana, ktorý z následného lobu pochybil.

40-30
    Ďalšie dôrazné podanie zabezpečilo odvrátenie druhého brejkbolu.

40-15
    Prvý brejkbol dokázal Mečíř zmazať priamym bodom z prvého podania.

40-0
    Schwartzman sa dostáva k trom brejkbolom po ďalšej nevynútenej chybe slovenského tenistu.

30-0
    Bekhend Mečířa nemal potrebnú presnosť a loptička skončila v aute.

15-0
    Žiaľ, Mečíř vstupuje na svoj prvý servis prvou dvojchybou.

1:0
    Defenzínvny bekhned Mečířa končí za základnou čiarou a tak Diego Schwartzman dokázal podržať svoj prvý servis v tomto zápase. 1:0.

40-30
    Prvý gembol pre argentínskeho tenistu.

30-30
    Po 30 na oboch stranách. Mečířovi nevyšla snaha o víťazný úder z forhendu po čiare.

15-30
    Slovák sa vzápätí dostáva do vedenia po nevynútenej chybe Schwartzmana z forhendu.

15-15
    V prvej dlhšej výmene sa už z vyrovnania tešil Mečíř, keďže Argentínčan zahral bekhend do siete.

15-0
    Schwartzman po kvalitnom prvom podaní získal prvý fiftín forhendovým winnerom po čiare.

0:0

Obaja tenisti už sú na kurte číslo 1 a po krátkej rozcvičke sa môže tento zápas začať.

Príjemné popoludnie všetkým fanúšikom mužského tenisu. V nemeckom Braunschweigu pokračuje antukový challenger už svojim tretím hracím dňom. Moje meno je Martin Platko a ja vás budem sprevádzať súbojom osemfinále medzi Diegom Sebastianom Schwartzmanom a Miloslavom Mečířom. Pôjde o ich prvý vzájomný zápas. Začiatok stretnutia je naplánovaný na 15:00.

Diego Sebastian Schwartzman

21-ročný argentínsky tenista je aktuálne na 93.mieste svetového rebríčka ATP, čo je pre neho doposiaľ najvyššie umiestnenie v kariére. Na tomto turnaji štartuje po druhý krát. Minulý rok skončil práve v osemfinále a tak bude teraz chcieť túto prehru odčiniť a postúpiť do ďalšej fázy. Jeho tohtosezónna bilancia je 26 víťazstiev a 14 prehier. Argentínčan je špecialista na antuku a tak sezónu na tráve vynechal. Naposledy štartoval v nemeckom Marburgu, kde ho vo štvrťfinále vyradil Zeballos po setoch 6:3 a 7:5. V prvom kole aktuálneho turnaja bez väčších ťažkostí uspel proti Brandsovi 6:3 a 6:3.

26-ročný slovenský tenista je aktuálne na 183.mieste svetového rebríčka ATP, čo je pre neho doposiaľ najvyššie umiestnenie v kariére. Na tomto turnaji štartuje Milo po prvýkrát. Jeho tohtosezónna bilancia je 26 víťazstiev a 14 prehier. Narozdiel od svojho súpera, Slovák absolvoval niekoľko zápasov na tráve. V Nottinghame sa dostal až do semifinále, kde už nestačil na mladého Austrálčana Kyrgiosa 3:6 a 2:6, ktorý včera vyradil vo Wimbledone svetovú jednotku Rafaela Nadala. Následne Milo vypadol v treťom kole kvalifikácie Wimbledonu, keď ho po štyroch setoch 4:6, 6:3, 7:5, 6:4 zdolal Herbert. V prvom kole aktuálneho turnaja otočil zápas Chorvátom Krajinovičom a po setoch 3:6, 6:3 a 6:2 sa tešil z postupu do osemfinále.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.